Cztery dni po meczu w Ekstraklasie, ekipy Wisły Płock i Legii Warszawa spotkają się ponownie, tym razem w Pucharze Polski. Czy Nafciarze znów będą górą? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Wisła Płock – Legia Warszawa, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cash back 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Wisła Płock – Legia typy bukmacherskie

We wtorek, 18 października, rozpoczniemy zmagania 1/16 Pucharu Polski. Zdecydowanym hitem tej fazy rozgrywek będzie z pewnością spotkanie pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa na stadionie Kazimierze Górskiego w Płocku.

Dodatkowego smaczku temu starciu na pewno doda fakt, że cztery dni temu, na tym samym stadionie, byliśmy świadkami dokładnie takiego samego pojedynku, tylko że w ramach trzynastej kolejki Ekstraklasy. Górą wtedy byli Nafciarze, którzy zgarnęli trzy punkty dzięki wygranej 2:1. Czy czeka nas powtórka z rozrywki? Czy jednak Legioniści tym razem postawią na swoim? Jakie typy bukmacherskie warto więc mieć na uwadze przy obstawianiu meczu Wisła Płock – Legia Warszawa?

Wisła Płock – Legia typy dnia

Piątkowy mecz pomiędzy tymi zespołami nie mógł oczywiście obejść się bez kontrowersji. Całą piłkarską Polskę bowiem obiegło nagranie, na którym Josue po meczu nie chce podać ręki Łukaszowi Sekulskiemu. Portugalczyk skomentował to tak: „Nie szanuję tych, którzy nie szanują mnie. Niektórzy nazwą to ego, ja nazywam to szacunkiem do samego siebie”. Podobno ktoś z Wisły Płock nauczył się przeklinać po portugalsku, co wykorzystał potem na boisku. Nie wiem, czy akurat należy wierzyć kapitanowi Legii, ale jak dla mnie jest to idealna podbudowa przed „rewanżem”.

Jestem niemalże bowiem w 100% pewien, że kontrowersje nie ominą również wtorkowego spotkania w Pucharze Polski. Tutaj będzie się działo i z pewnością zobaczymy kilka prób odwetu Legionistów, a Nafciarze też nie pozostaną im dłużni. Over kartkowy jest tu niemal murowany, zwłaszcza gdy spotkanie to poprowadzi pan Damian Sylwestrzak. Arbiter ten sędziował już dziesięć spotkań w Ekstraklasie w tym sezonie i wyrobił on sobie przez ten czas fantastyczną średnią żółtych kartek – 6.00! W piątkowym starciu kartek było właśnie sześć, dlatego wierzę w powtórkę z rozrywki – a nawet w coś więcej!

Wisła Płock – Legia typy:
powyżej 4.5 kartek @ 1.60

Wisła Płock – Legia Warszawa składy:

Wisła: Kamiński; Sulek, Rzeźniczak, Chrzanowski, Kryvotsyuk; Szwoch, Furman, Rasak; Wolski, Davo; Sekulski

Legia: Tobiasz; Johansson, Jędrzejczyk, Nawrocki; Wszołek, Mladenovic; Slisz, Sokołowski; Josue, Kapustka; Carlitos

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA