Reprezentacja Włoch w 6 dotychczasowych spotkaniach eliminacyjnych zgromadziła komplet 18 punktów. Na przeciwległym biegunie znajdują się Grecy, którzy we wrześniu nie potrafili pokonać u siebie nawet Lichtensteinu. Zastanawiasz się jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Pewna wygrana Italii, grad goli, a może nudna „kopanina”? Sprawdź moje przemyślenia odnośnie tego starcia, a także polecane typy dnia.

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 229 PLN bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020! ZASADY PROMOCJI

? Odbierz 229 PLN
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA

 

Włochy – Grecja typy bukmacherskie

Awans Włochów na przyszłoroczne Euro jest już niemal pewny. 6 zwycięstw w 6 rozegranych spotkaniach i bilans 18:3 mówią same za siebie. Z drugiej strony, nie można zapominać o klasie rywali z jakimi w grupie mierzy się Squadra Azzurra. Mecze z Armenią, Finlandią, czy nawet Bośnią i Hercegowiną nie stanowią obecnie zbyt dużego wyzwania. Prawdziwą siłę ekipy prowadzonej przez Roberto Manciniego poznamy dopiero na zbliżających się mistrzostwach Starego Kontynentu. Typy bukmacherskie na gospodarzy mogłyby wydawać się dość dobrą opcją, jednak zniechęcający jest oferowany na nie bardzo niski kurs. Zaledwie 1,20 na triumf Włochów sprawia, że należy „podejść” ten mecz od nieco innej strony.

Kryzys greckiej reprezentacji jest kwestią niepodważalną – porażki z Finlandią i Armenią, czy też domowy remis z Lichtensteinem dobitnie go potwierdzają. Grecy mimo braku młodych talentów i kadrze będącej nieco chaotycznym zlepkiem zawodników, wciąż mogą jednak zaoferować serce do gry oraz wolę walki. Ostatnio zmienili szkoleniowca, formację oraz wielu graczy i mecz z Italią będzie dla nich pierwszym tak poważnym testem pod wodzą nowego selekcjonera.

Wydaje się, że gra na trudnym terenie i skupienie się na obronie, mogą być dla Grecji lepsze niż konieczność atakowania. Defensywa, ciężka boiskowa praca, przesuwanie formacji i walka, to cechy charakterystyczne Mistrzów Europy z 2004 roku. Włosi nie strzelają u siebie zbyt wielu goli (w ostatnich 10 meczach tylko 1 raz powyżej dwóch trafień), mają również w zwyczaju wygrywanie jak najmniejszym nakładem sił. W związku z powyższym proponowane typy dnia, to zakłady na poniżej 2,5 trafienia gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi w STS 1,62.

TYP1: Włochy poniżej 2,5
KURS: 1,62
STAWKA: 6/10
?Odbierz 229 PLN bez ryzyka w STS

Znacznie bardziej ryzykowna opcja, to handicap (+2) na Grecję. Kursy na Włochów są moim zdaniem przesadnie niskie i nawet jeśli gospodarze odniosą zwycięstwo, to nie sądzę, aby było ono większe niż dwubramkowe. Kurs na wygraną Grecji z handicapem (+2 gole) wynosi 2.25.

TYP2: Grecja EH (+2)
KURS: 2,25
STAWKA: 3/10
?Odbierz 200 PLN bez ryzyka w STS

Włochy – Grecja możliwe składy:

Włochy: Sirigu; Izzo, Bonucci, Acerbi, Florenzi; Verratti, Jorginho, Barella; Bernardeschi, Immobile, Chiesa

Grecja: Barkas; Bakakis, Siovas, Sokratis, Stafylidis; Bouchalakis, Kourbelis; Masouras, Vrousai, Fetfatzidis; Koulouris

 

Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 229 PLN bez ryzyka na obstawianie eliminacji Euro 2020! ZASADY PROMOCJI

? Odbierz 229 PLN
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA