Zakłady Fame MMA UK to spora niewiadoma. Pseudonimy brytyjskich celebrytów biorących udział w gali są dla większości osób śledzących polski YouTube kompletnie obce. Każdy pasjonat Fame MMA nie może jednak przegapić dwóch pojedynków: Malczyński – Polak oraz Wojtek Gola – JMX. Jakie typy bukmacherskie wybrać na walkę jednego z włodarzy Fame MMA? Czy Gola odniesie niespodziewane zwycięstwo? Sprawdźcie kursy na zakłady dotyczące pojedynku JMX – Wojtek Gola, a także proponowane typy Fame MMA UK.

? 20 PLN na Fame MMA UK

➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty

Zakłady na Fame MMA UK – jak dostać darmowy zakład i bonusy?

Chciałbyś wpłacić 50 zł, a obstawiać za 120 zł? Interesuje Cię darmowy zakład, a może po prostu szukasz informacji jak obstawiać Fame MMA UK, u którego bukmachera się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA UK? Zajrzyj do naszego poradnika dotyczącego zakładów na… Fame MMA 5! Wszystkie zawarte w nim informacje są aktualne i dotyczą także brytyjskiej odsłony gali Fame MMA: Zakłady i typy Fame MMA UK. Jak odebrać darmowy zakład i bonusy? Jak obstawiać walki?


Wojtek Gola – JMX typy i zakłady bukmacherskie

W trakcie przygotowań do walki z JMX’em z karty wypadł jego pierwotny rywal Lewis Harrison. Z pomocą pośpieszył współwłaściciel federacji Wojciech Gola, który wkroczy do klatki w zastępstwie za Harrisona. Brytyjska odsłona Fame MMA będzie miała więc zaskakująco dużo polskich akcentów. Poza Golą w oktagonie zaprezentują się również Dawid Malczyński i Adrian Polak, o których przeczytać możecie TUTAJ. Jakie typy bukmacherskie wybrać na starcie Gola – JMX? Nasz rodak na przygotowanie się do walki miał zaledwie 3 tygodnie, jednak zapewnia, że wykorzystał je bardzo intensywnie.

Analitycy bukmachera LV Bet zdecydowanego faworyta upatrują w reprezentancie gospodarzy. Kursy na jego wygraną oscylują wokół 1,38. Co tak naprawdę wiemy o obu zawodnikach? Kim jest JMX i jakie posiada doświadczenie w sportach walki? Czy Wojtek Gola faktycznie powinien być uznawany za aż tak wyraźnego underdoga? No i wreszcie: czy zakłady na Fame MMA UK w przypadku tej walki mogą być opłacalne?

JMX – Wojtek Gola zakłady Fama MMA UK

Joel „JMX” Morris jest znanym angielskim youtuberem, który zasłynął m.in. nagrywaniem filmów z piłkarskiej serii FIFA. W jego „dorobku” są również różnego rodzaju pranki, reaction videos, czy też challenge. JMX posiada na swoim kanale ponad 2,5 miliona subskrypcji. YouTubowa aktywność Morrisa jest jednak w ostatnim czasie niezwykle niska. W ciągu minionego roku 21-latek zamieścił zaledwie 5 filmów. Zastrzyk popularności JMX otrzymał również dzięki związkowi z Jessicą Shears, gwiazdą brytyjskiej edycji reality show Love Island. Joel ma opinię twórcy kontrowersyjnego, wulgarnego, butnego i pewnego siebie. Czy typy bukmacherskie na wygraną JMX’a są tak pewne jak on sam? Można mieć co do tego wątpliwości.

Internetowy „fejm” Morrisa w ostatnim czasie znacznie się skurczył. Nie przedstawiono mu propozycji wzięcia udziału w gali KSI – Logan Paul 2, a Fame MMA ma być dla niego próbą podbudowania zanikających powoli zasięgów. Jednym słowem – JMX chce, aby znów było o nim głośno. Anglik stoczył dotychczas dwie walki bokserskie. W obu nie pokazał zbyt wysokiego poziomu umiejętności, jednak mimo tego pokonał swoich rywali. Jego największe atuty to 193 cm wzrostu, waga oraz spory zasięg ramion. JMX pomimo świetnych warunków fizycznych w ringu porusza się dość topornie i ciężko powiedzieć, czy jego styl zda egzamin w szybszej i mniej taktycznej walce na zasadach MMA. Zakłady Fame MMA UK na walkę Gola – JMX powinny również uwzględniać, że pojedynki toczone dotychczas przez Anglika odbywały się w kaskach ochronnych. Zakłady na debiutującego w tej formule JMX’a trudno uznać za typy dnia. W mojej opinii Wojtek Gola nie jest całkowicie bez szans, a oferowany na niego kurs aż 2,80 wydaje się bardzo kuszący.

JMX – Wojtek Gola typy bukmacherskie

W stoczonej ponad 2 lata temu walce z Bonusem BGC, Wojtek Gola zaprezentował się bardzo mizernie. Chaos panujący na początkowym etapie starcia, nieudolne „piruety” oraz nieskładne ataki na żenująco słabego przecież rywala, nie wystawiły Goli najlepszej laurki. Od czasu debiutu Wojciecha minęło jednak wiele miesięcy i wydaje się, że poziom umiejętności włodarza federacji mógł od tego czasu wyraźnie wzrosnąć. Sukces Fame MMA sprawił, że Gola w krótkim czasie stał się osobą majętną, posiadającą środki i możliwości na regularne treningi z dobrej klasy trenerami. Wyciąganie wniosków na temat umiejętności Wojtka Goli tylko na podstawie jego walki z Bonusem BGC może być więc bardzo zgubne.

Typy bukmacherskie na JMX – Gola to twardy orzech do zgryzienia. Kursy na Anglika są zbyt niskie, aby można było uznać je za opłacalne. Zakłady w stronę Goli wydają się z kolei bardzo ryzykowne. Tak naprawdę nie wiemy czego można spodziewać się po obu zawodnikach. Za JMX’em przemawia doświadczenie z 2 poprzednich walk, przewaga warunków fizycznych oraz przepracowany 2,5 miesięczny okres przygotowawczy. Gola z kolei jest osobą wysportowaną, posiadającą solidną kondycję oraz przyswojone podstawy MMA. Jest również bardziej doświadczony życiowo, dojrzalszy niż jego 21-letni rywal. Wydaje się, że na „freakowym” poziomie prezentowanym przez obu zawodników wydarzyć może się właściwie wszystko. Zakłady na galę Fame MMA UK są sporą loterią i nie inaczej jest w przypadku starcia Wojtek Gola – JMX. Kursy na współwłaściciela organizacji są ewidentnie nieco zawyżone. Zakłady na Golę trudno jednak uznać za typy dnia – podobnie jak w starciu Malczyński – Polak kwestia zwycięstwa jest sprawą otwartą.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA UK

➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty