KSW 53: Reborn. Kursy, typy, zapowiedź;

KSW 53: Reborn to pierwsza w tym roku gala organizacji założonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Początek już dziś o godzinie 20:00. Jakie typy na KSW Reborn warto wziąć pod uwagę? Zapraszamy na przegląd karty walk i dostępne u bukmacherów kursy. Obstaw galę KSW u nowego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz swoją stawkę z powrotem i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️


KSW 53: REBORN. KURSY, KARTA WALK

Walka wieczoru – o pas kategorii lekkiej:

Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Parke (28-6-1, 4 KO, 12 Sub)

Karta główna:

Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) – Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub)

Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) – Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO)

Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) – Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub)

Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) – Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub)

Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) – Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO)

Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) – Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub)

Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) – Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub)


GAMROT – PARKE. TYPY NA HIT KSW 53

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie o pas wagi lekkiej. Niepokonany do tej pory Mateusz Gamrot zmierzy się z Normanem Parke po raz trzeci. W 2017 roku doszło do dwóch starć pomiędzy tymi fighterami. Najpierw wygrał Polak, natomiast kolejny pojedynek został uznany za nieodbyty. Gamrot zaatakował wtedy zawodnika z Irlandii Północnej wyprostowanymi palcami prosto w oczy. Tak jak wtedy, tak i teraz atmosfera jest bardzo gorąca.

Decydując się jakie typy postawić na walkę Gamrot – Parke warto pamiętać, że rywal Polaka nie zrobił wagi, przekraczając limit o ponad 2,5 kg. Biorąc pod uwagę wagowe perypetie w jakich uczestniczy „Stormin”, dobrym i w miarę bezpiecznym wyjściem wydają się zakłady na triumf Gamrota. Kursy na tą opcję spadają jednak w zastraszająco szybkim tempie. W związku z powyższym można spróbować również nieco bardziej ryzykownego wyjścia – zakładu dotyczącego wygranej na punkty.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że więcej atutów stać będzie po stronie Gamrota. Parke nie pokazywał się w swoich ostatnich walkach ze szczególnie dobrej strony, a jego główne atuty, to na ten moment jedynie twarda szczęka i charakter. W aspektach technicznych, czy też szybkościowych górować powinien „Gamer”. Irlandczykowi nie pomoże również mordercze wręcz zbijanie wagi i trudno spodziewać się, by po takich przejściach mógł przystąpić do walki w przynajmniej dobrej formie. Proponowane typy na Gamrot – Parke to zakłady na wygraną tego pierwszego.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria