Zagłębie Lubin – Korona Kielce. Typy, kursy, zapowiedź;

W jednym z wtorkowych spotkań 29. kolejki Ekstraklasy zmierzą się Zagłębie Lubin i Korona Kielce. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy gospodarze zdołają zrobić krok w kierunku grupy mistrzowskiej? Zapraszam na zapowiedź meczu Zagłębie – Korona, oferowane przez bukmacherów kursy, a także proponowane typy dnia. Załóż konto na Betfan.pl z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka 100 zł. Jeśli przegrasz swój kupon, otrzymasz zwrot kasy, który będziesz mógł wypłacić. Bez żadnych dodatkowych wymogów! 

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Zagłębie – Korona typy, kursy;

Jak można było się spodziewać, wysoka wygrana Korony w meczu z Wisłą Płock była nieco przypadkowa. W meczu z Piastem Kielczanie wrócili na swój przeciętny poziom i pomimo prowadzenia musieli uznać wyższość aktualnych mistrzów Polski. Typy na mecz Zagłębie – Korona wydają się więc oczywiste, choć – jak to w Ekstraklasie – niczego nie można przesądzać.

Zespół z Dolnego Śląska jest faworytem tego spotkania, co potwierdzają również oferowane przez bukmacherów kursy, natomiast Korona z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Kto wie, jak potoczyłyby się losy jej starcia z Piastem, gdyby przez większość czasu nie była zmuszona do gry w dziesiątkę.

Po meczu z Piastem spora krytyka wylała się na Jakuba Żubrowskiego, który w ciągu 5. minut ujrzał dwa żółte kartoniki i mocno osłabił swój zespół. Wciąż możemy mieć wątpliwości odnośnie formy Kielczan, za to zdecydowanie mniejszą zagadką jest obecnie dyspozycja Zagłębia.

Ostatnie wyniki „Miedziowych” to 3:3, 3:0, 4:4, 2:3 i 3:1. Czy we wtorkowy wieczór czeka nas kolejny festiwal strzelecki? Wydaje się, że w spotkaniu Zagłębie – Korona, typy bukmacherskie powinny skupiać się właśnie na liczbie bramek.

Zagłębie – Korona typy dnia

Korona nie tylko odstaje od Zagłębia Lubin w sensie jakości piłkarskiej, ale może do niego również tracić sporo pod względem kondycyjnym. Mecz z Piastem musiał dać się zawodnikom trenera Bartoszka mocno we znaki, a wysiłek związany z grą przez prawie 70 minut w osłabieniu poszedł na marne. Czy goście podniosą się mentalnie? Widmo spadku coraz bardziej zagląda im w oczy, co może być tylko wodą na młyn dla Zagłębia.

Gospodarze po przerwie spowodowanej pandemią pokonali Pogoń i zremisowali z Lechem. Dodatkowo, strzelili w tych dwóch meczach aż sześć goli. Logika wskazuje, że typy na mecz Zagłębie – Korona powinny skupiać się na triumfie gospodarzy. Biorąc pod uwagę siłę ofensywną oraz nie do końca szczelną defensywę Lubinian, warto rozważyć również zakłady na liczbę goli. Szczególnie interesującą opcją może okazać się typ łączony na wygraną Zagłębia i przynajmniej 3 bramki w tym spotkaniu. Kurs na tą opcję wynosi 2.46.

Znacznie bezpieczniejszym, ale również atrakcyjnym wyborem na starcie Zagłębie – Korona mogą okazać się typy na powyżej 1.5 bramki Lubinian. Kursy na tą opcję wynoszą 1,71 ale nie musimy martwić się o to, by trzy punkty trafiły do gospodarzy. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność naszej ligi może okazać się, że Korona dozna cudownego zmartwychwstania akurat w starciu z bramkostrzelnym Zagłębiem. Jedno lub więcej trafień gospodarzy wydaje się dobrą inwestycją na to spotkanie.

Typy bez stawki i screenshotu kuponu nie są wliczane do bilansu typera. Analiza czysto informacyjna, przedstawiająca luźne przemyślenia typera dotyczące danego spotkania.

Zagłębie – Korona przewidywane składy:

Zagłębie: Hładun – Czerwiński, Guldan, Kopacz, Balić – Bashirkov, Drazić, Starzyński – Zivec, Białek, Bohar

Korona: Kozioł – Spychała, Kovacevic, Tzimopoulos, Gardawski – Gnjatic, Żubrowski – Pucko, Forsell, Cebula – Kiełb

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria