Anderson – Błachowicz typy, kursy, zapowiedź;

W nocy z 15. na 16. lutego polskiego czasu odbędzie się gala UFC on ESPN+25. Jedna z najciekawszych walk na karcie to starcie Anderson – Błachowicz. Jakie typy bukmacherskie wybrać na występ najlepszego polskiego fightera walczącego dla UFC? Czy Błachowiczowi uda się zrewanżować za porażkę sprzed blisko pięciu lat? Zapraszam na zapowiedź walki Corey Anderson –  Jan Błachowicz, w której przedstawię Wam analizę szans obu zawodników, wystawione przez bukmacherów kursy, a także sugerowane typy bukmacherskie. Znajdziecie tu również odpowiedź na pytanie o której godzinie walka Błachowicz – Anderson. Obstaw UFC u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent powitalny tylko dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon aż do 100 zł!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka


Anderson – Błachowicz zapowiedź

Pojedynek Anderson – Błachowicz jest nieoficjalnym eliminatorem do walki o pas kategorii półciężkiej UFC. Błachowicz wierzy w swoje zwycięstwo i rewanż za porażkę z Andersonem na UFC 191 w 2015 roku. Wtedy – na początku swojej przygody z amerykańską organizacją – przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Były zawodnik KSW stoczył za oceanem 13 walk, z których zwyciężył w ośmiu. Bardzo dobre były dla niego zwłaszcza ostatnie dwa lata, podczas których wygrał aż w 6 z 7 występów. Typy na wygraną naszego rodaka mogą być mimo wszystko dość ryzykowne. Kursy wystawione przez bukmacherów wyraźnie wskazują, że to Anderson jest faworytem tego pojedynku. Dla Błachowicza nadchodzi chwila prawdy. Sobotni bój może stanowić dla niego ostatnią przeszkodę przed walką o pas mistrzowski UFC z Jonem Jonsem. Przegrana spowoduje, że marzenia Polaka o tytule prawdopodobnie nie zostaną spełnione już nigdy.

Anderson – Błachowicz typy i kursy

Kursy wystawione na tą walkę przez Betfan sprawiają, że bardzo kuszące wydają się typy bukmacherskie na Błachowicza. Szanse Corey’a Andersona wyceniono na 1,48, podczas gdy kurs na triumf Polaka wynosi aż 2,61.

Czy zaproponowany przez analityków rozkład szans jest zgodny z rzeczywistością? Corey Anderson to fighter pracujący bardzo ciężko, już doświadczony, ale wciąż rozwijający się i przynajmniej na papierze posiada o wiele więcej atutów niż Polak. Szans Błachowicza powinniśmy upatrywać niemal wyłącznie w jego ciężkich rękach, a scenariusz w którym Janek wygrywa na pełnym dystansie jest w zasadzie nierealny. Najmocniejszą stroną Andersona są zapasy. Amerykanin w ostatnich latach poprawił jednak również stójkę, jest szybki i ruchliwy. Jego ogromną przewagą nad Błachowiczem może być także kondycja. Zawodnik z Cieszyna nigdy nie imponował wyjątkową wydolnością, a w kryzysowych momentach zwalniał tempo właśnie dzięki swoim zapasom.

Tym razem to Anderson będzie górował pod względem umiejętności wrestlingowych i obalenie go może być niewykonalne. Błachowicz jest od Amerykanina starszy aż o 7 lat, co zapewne także nie powinno pomóc mu pod względem wytrzymałościowym. Kursy wydają się więc w pełni uzasadnione. Proponowane typy dnia na Anderson – Błachowicz zakładają, że nasz rodak będzie musiał uznać wyższość rywala. Błachowicz raczej nie przeskoczy już pewnego poziomu, a w UFC jest w stanie dawać dobre walki i wygrywać tylko z przeciętniakami. Andersona do takowych raczej zaliczyć nie możemy, dlatego typuję, że tak jak 5 lat temu, tak i teraz górą będzie Amerykanin.


Anderson – Błachowicz typy dostępne w Betfan

Poza klasycznymi zakładami na zwycięstwo, nowy legalny bukmacher Betfan oferuje również wiele innych opcji dotyczących pojedynku Anderson – Błachowicz. W ofercie znajdziemy chociażby kursy na powyżej / poniżej 4,5 rundy.

Poza tym, dostępne są liczne zakłady specjalne z bardzo atrakcyjnymi kursami. Możemy wytypować m.in. w której rundzie i w jaki sposób wygra dany zawodnik.

Powyższe opcje są jednak bardzo ryzykowne i raczej nie polecam inwestowania w nie sporej ilości pieniędzy. Znacznie bezpieczniejsze powinny okazać się typy na Anderson – Błachowicz, które skupiają się na sposobie w jakim zakończy się pojedynek. Mają one jednak odpowiednio niższe kursy.

Anderson – Błachowicz typy dnia

Corey Anderson wygrał 4 ostatnie walki, jest młodszy o 7 lat, bardziej wszechstronny, posiada o wiele lepszą kondycję. Na dystansie 5 rund aspekt wydolnościowy powinien odegrać sporą rolę. Błachowicz poprawił swój wachlarz umiejętności oraz wytrzymałość, jednak może to być wciąż za mało, aby zagrozić Amerykaninowi. Janek musi poszukać swoich szans w mocnym rozbiciu Andersona i oddaniu nokautującego ciosu. Obawiam się jednak, że Polak prezentuje zbyt prosty i czytelny styl, aby „złapać” Andersona tak, jak udało mu się to w pojedynku z Rockholdem.

Liczę na niespodziankę i wielki występ Błachowicza, aczkolwiek typy bukmacherskie powinny skłaniać się ku scenariuszowi, w którym nasz rodak będzie mieć niezwykle trudną przeprawę. Obstawiam wygraną Andersona i biorę wystawione na nią kursy 1,47. To idealna opcja do kuponu AKO.

Anderson – Błachowicz o której godzinie, transmisja tv

O której godzinie walka Anderson – Błachowicz? Początek transmisji gali UFC Fight Night w Rio Rancho od godziny 2 w Polsacie Sport. Walka naszego rodaka powinna rozpocząć się około godziny 5.30-6.00 rano polskiego czasu.

Betfan zakład bez ryzyka

?100 PLN bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRA BEZ PODATKU w Betfan dotyczy kuponów z min. 3 zdarzeniami posiadających min. kurs 1,35.