Buksa w Barcelonie? Potężny kurs!

Jeszcze kilka miesięcy temu nie znał go nikt. Wydaje się jednak, że podawane przez media informacje niekoniecznie muszą być wyssane z palca. Zainteresowanie 17-letnim Polakiem jest naprawdę spore, tylko czy faktycznie dojdzie do tak zaskakującego transferu? Rejestrując się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA możecie bez ryzyka obstawić, czy Buksa przejdzie do Barcy. Jeśli Wasz zakład będzie przegrany, otrzymacie zwrot 100% stawki, który możecie od razu wypłacić.

Jako pierwszy informację o tym, że Buksa może trafić do Barcelony podał „Super Express”. W sprawę ściągnięcia młodego napastnika do „Dumy Katalonii” zaangażowanych jest dwóch trenerów, którzy w przeszłości pracowali w Ekstraklasie. Pierwszy z nich to Kiko Ramirez, a drugi Jose Mari Bakero. Głos Bakero ma być podobno decydujący.

Z reguły unikający sztucznego „grzania” Tomasz Ćwiąkała podał na Twitterze, że ludzie z Barcelony odpowiadający za śledzenie postępów młodych graczy nie byli zachwyceni tym, że plotki o transferze Buksy wypłynęły na światło dzienne. Coś zatem może być na rzeczy, jednak samo zainteresowanie nie oznacza oczywiście od razu transferu.

Włoskie media informują z kolei, że „Blaugrana” musiałaby wygrać walkę o Buksę m.in. z Interem czy Milanem. Piłkarz Wisły Kraków w tym sezonie rozegrał 14 meczów w Ekstraklasie i strzelił trzy gole. Głównie wchodził jednak z ławki rezerwowych, przez co wynik ten robi nieco większe wrażenie. Młodzieżowy reprezentant Polski niewątpliwie ma potencjał.

Kurs na transfer Aleksandra Buksy do Barcelony wynosi aż 10.0! W przypadku postawienia środków z zakładu 100 zł bez ryzyka można więc zgarnąć prawie 1000 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci 100% naszej stawki. Zwrot możemy od razu wypłacić na konto bankowe – bez żadnych dodatkowych wymogów.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️