Czy Fundambu zadebiutuje w Radomiaku?

Merveille Fundambu to jeden ze słynnych „kongijskich kotów” – piłkarzy ściągniętych z Afryki w głośnej akcji przeprowadzonej przez KTS Weszło. 20-letni pomocnik przybył do Polski w maju, a już na początku stycznia został wypożyczony do walczącego o awans do Ekstraklasy 1-ligowego Radomiaka Radom. Jak potoczą się dalsze losy Kongijczyka?

Nowy bukmacher Betfan przygotował specjalny zakład, w którym możemy obstawić, czy Fundambu rozpocznie rundę wiosenną w podstawowym składzie Radomiaka. Kurs oferowany na to zdarzenie wynosi aż 5.00. Zawodnik wystąpił w 21. oficjalnych spotkaniach KTS-u Weszło na poziomie B-klasy, A-klasy oraz okręgowego Pucharu Polski. Zdobył w nich 11 bramek i zaliczył 14 asyst. Jak dotychczas Fundambu pokazywał się z całkiem niezłej strony, jednak tylko na poziomie ligi okręgowej. Na ten moment trudno więc określić jego rzeczywisty potencjał oraz skalę talentu.

W związku z powyższym wiele osób zastawia się, czy angaż piłkarza w Radomiaku nie jest kolejnym elementem przemyślanej strategii marketingowej. Szanse Fundambu na „podstawę” w inauguracyjnym spotkaniu z Wartą Poznań nie są jednak tak małe, jak jeszcze do niedawna można było sądzić. Wszystko przez kontuzję odniesioną przez Rafała Makowskiego w czwartkowym sparingu U.S.D. Caravaggio. Makowski to jeden z głównych konkurentów Fundambu do gry w środku pola Radomiaka. Jeśli jego uraz okaże się poważny, szanse na debiut Merveille’a już w pierwszym meczu rundy wiosennej mogą gwałtownie wzrosnąć.

Konkurencja w środku pola nie jest w Radomiaku szczególnie duża i wydaje się, że Kongijczyk może liczyć przynajmniej na regularne wchodzenie z ławki rezerwowych. Jego dalsze losy z pewnością zależeć będą od tego, jak dobrze wykorzysta spędzane na boisku minuty. Trudno powiedzieć, czy istnieje specjalny „plan” na Fundambu i czy piłkarz w jakiś sposób będzie sztucznie promowany i „pompowany”. Wydaje się jednak, że nawet bez specjalnego traktowania ma szanse na dobre wejście do 1 ligi. Zdaniem obserwatorów  Kongijczyk to mały diamencik, który wymaga tylko solidnego oszlifowania.

Użyj specjalnego linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki, jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu! Zwrot możesz wypłacić bez obrotu!

?100 PLN zakład bez ryzyka✅
?3000 PLN bonus powitalny✅
?Gra bez podatku 24/7✅

ℹ️ Szczegółowe informacje o bonusach