Legia nie wygra meczu do końca 2021 roku?

Nie widać końca kryzysu warszawskiej Legii. Brzmi to naprawdę szokująco, ale kilka kolejnych porażek może sprawić, że Legioniści staną się niespodziewanie jednym z głównych kandydatów do spadku. Czy ekipa ze stolicy w końcu „odpali” i rozpocznie oczekiwany marsz w górę tabeli? W Betfan możecie obstawić, czy Wojskowi zdołają wygrać jakiekolwiek spotkanie do końca 2021 roku. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i skorzystaj z kursu na wygraną Realu Madryt podwyższonego z 1.65 do 25.00!

Odbierz cashback do 600 zł i zagraj kurs 25.00 na Real!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Legia nie wygra do końca roku?

Scenariusz, w którym Legia nie wygrywa ani jednego meczu do końca 2021 roku wydaje się mało prawdopodobny. Wszystko wskazuje na to, że Warszawianie w końcu „muszą” odpalić i zdobyć upragnione 3 punkty. Z drugiej strony warto pamiętać, że „musieli” je zdobyć również w meczach z Pogonią, Stalą, Górnikiem…

Nie ma wątpliwości, że ekipa z Łazienkowskiej znajduje się w głębokim kryzysie. Pozostaje natomiast pytanie, czy możliwe jest, by nie zwyciężyła w chociaż jednym z pozostałych 7 spotkań czekających ją w 2021 roku? Pierwsza odpowiedź na to pytanie już dziś o 17:30, kiedy to Wojskowi podejmą u siebie Jagiellonię.

Specjalny zakład na brak wygranej Legii do końca 2021 roku znajdziecie TUTAJ. (nie widzisz linku do zakładu? Wyłącz adblocka!)


Terminarz Legii do końca roku:

Poza dzisiejszym starciem z Jagiellonią, mistrzowie Polski zagrają w 2021 roku jeszcze 6-krotnie. Wystąpią w czterech spotkaniach PKO BP Esktraklasy i po jednym razie w Pucharze Polski i Lidze Europy. Czy kurs 80.0 jest warty ryzyka? Wydaje się, że przełamanie Legii to tylko kwestia czasu, a brak wygranej w żadnym z 7 pozostałych do końca roku spotkań byłby prawdziwą sensacją. Trudno jednak całkowicie wykluczać taki scenariusz. W ostatnim czasie Legia przyzwyczaiła przecież, że można się po niej spodziewać absolutnie wszystkiego.

Biorąc pod uwagę, że do wygrania jest tutaj 80-krotność postawionej kwoty, najwięksi sceptycy z pewnością pokuszą się o zainwestowanie w ten zakład jakichś symbolicznych „kilku” złotych. Np. stawiając 20 zł, możliwa wygrana wyniesie 1408 zł. Mimo wszystko sugerowałbym odpuszczenie tej propozycji z oferty Betfan, bo przecież powszechnie wiadomo, że Legia w końcu musi wygrać 😉

Postaw kurs 25.00 na wygraną Realu Madryt z Sevillą!