Kibice na całym świecie mogą czuć się lekko zaniepokojeni. Póki co, nie ma jeszcze powodów do paniki, jednak najbliższe tygodnie okażą się decydujące. Wiele wskazuje na to, że gwiazdor PSG i reprezentacji Brazylii ponownie znajdzie się w sporych tarapatach.

sprawdź promocję na końcu tekstu!

Wyjątkowy zbieg okoliczności? Uporczywie nawracający stan upośledzenia odporności i zwiększonej podatności na kontuzje? Tajemniczy wirus atakujący w lutym i zbierający swoje żniwo w pierwszej połowie marca? Trudno postawić jednoznaczną diagnozę i określić stan zdrowotny Neymara, jednak sytuacja wygląda na poważną. Pech prześladujący w ostatnich latach Brazylijczyka jest naprawdę niezwykły. Zawsze, gdy zbliża się początek marca, piłkarz nagle staje się niezdolny do gry! Jakie są przyczyny tej stale powtarzającej się sytuacji?
Zaobserwowano, że dzień, w którym niefart gwiazdora osiąga swoje apogeum to 11. marca. Zawodnik grający aktualnie w PSG od 5. sezonów nie rozegrał żadnego spotkania w okolicy właśnie tej daty! Przeszkadzały mu jednak nie tylko kontuzje, ale nawet zawieszenia za kartki, którymi karany był – jak na złość! – akurat w dniach poprzedzających feralny 11. marca. Najdroższy piłkarz w historii nie ma łatwego życia, a kolejne załamanie jego stanu zdrowia i przerwa w grze wydają się jedynie kwestią czasu. Warto dodać, że właśnie 11. marca to dzień, w którym mają miejsce urodziny siostry Neymara, a piłkarz jest z nią ponoć niezwykle zżyty.
14/15: zawieszenie przed urodzinami siostry
15/16: zawieszenie
przed urodzinami siostry
16/17: kontuzja przed urodzinami siostry
17/18: kontuzja przed urodzinami siostry
18/19: kontuzja przed urodzinami siostry
To prawdziwe zrządzenie opatrzności, że wykluczenia z gry od lat pozwalają zawodnikowi na uczestniczenie w imprezach urodzinowych ukochanego rodzeństwa. W innym przypadku, wielogodzinny lot do Sao Paulo i spotkanie z rodziną nie byłyby możliwe. Powtarzająca się niedyspozycja Neymara musi być jednak czystym przypadkiem. Przecież to niemożliwe, by zarabiający fortunę profesjonalista, mógł posuwać się do tak absurdalnych zagrywek…prawda? 😉 Równie przypadkowy jest fakt, że Neymar 3 rok z rzędu doznaje urazu również przed swoimi urodzinami, które przypadają na 5. lutego. Ligowy klasyk z Lyonem oraz wtorkowy mecz z Nantes Brazylijczyk odpuścił z powodu urazu żeber.

17/18: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami
18/19: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami
19/20: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami

Czy to wszystko tylko przypadek, będziemy mieli okazję przekonać się już niedługo, bowiem za nieco ponad miesiąc – dokładnie 11. marca – odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG – Borussia Dortmund. Uważacie, że Neymar ponownie się rozchoruje i nie będzie zdolny do gry? Urodziny siostry czy mecz w Lidze Mistrzów? Co Wy byście wybrali?

⚠️Legalny bukmacher BETFAN oferuje kurs 2,70 na to, że Neymar NIE ZAGRA w rewanżowym meczu z BVB ‼️

Użyj specjalnego linku rejestracyjnego, wpisz kod BETFAN i odbierz zwrot stawki, jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu!

?100 PLN zakład bez ryzyka✅
?3000 PLN bonus powitalny✅
?Gra bez podatku 24/7✅

ℹ️ Szczegółowe informacje o bonusach

Betfan zakład bez ryzyka