Już w niedzielę o 20:45 Polacy rozpoczną swój drugi mecz eliminacji do Euro 2020. Dotychczas nasza reprezentacja mierzyła się z Łotyszami 13 razy. Szczególnie pamiętny był pojedynek z roku 2002, kiedy to ponieśliśmy w Warszawie sensacyjną porażkę. Selekcjonerem naszej kadry był wtedy obecny prezes PZPN Zbigniew Boniek. Czy drużyna Brzęczka pomści „Zibiego” i pewnie sięgnie po trzy punkty? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Łotwa, typy dnia i zakłady bukmacherskie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Polska – Łotwa
Euro 2020 kwalifikacje
24.03.2019, 20:45
Typ: over 3.0 gole
kurs: 1.69
stawka: 8/10

Single
Polska – Łotwa
Euro 2020 kwalifikacje
24.03.2019, 20:45
Typ: Piątek strzeli
kurs: 1.80
stawka: 6/10


Polska – Łotwa typy bukmacherskie

Nasza reprezentacja po wielkich męczarniach wyrwała 3 punkty Austriakom i odniosła cenne zwycięstwo. Starcie z Łotwą będzie dla zespołu Brzęczka pierwszą okazją, do sprawdzenia się na tle mniej renomowanego rywala. Dotychczasowe mecze pod wodzą nowego selekcjonera Polacy toczyli z rywalami dość wymagającymi lub bardzo wymagającymi. Włochy, Irlandia, Portugalia, Czechy i Austria, to całkowicie inna piłkarska bajka niż Łotwa. Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Łotwa, u legalnego bukmachera LV Bet możliwe są dziś w godzinach 18:45 – 22:45 bez podatku. Tym samym, nasze wygrane będą o 14% większe. Wystawione na mecz Polska – Łotwa kursy mówią bardzo wiele o tym, jakie typy bukmacherskie na to spotkanie będą najlepsze.

Kurs na Polskę w zakładach 1X2 wynosi zaledwie 1.10. Nie ma się jednak czemu dziwić. Polacy przewyższają swoich najbliższych rywali o dwie klasy i grają u siebie. Na takie oszacowanie szans ma z pewnością również wpływ fatalna forma Łotwy. Tarasovs i spółka zostali ostatnio w I połowie kompletnie zdominowani przez przeciętną Macedonię Północną. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 , a Łotysze pozostawili po sobie fatalne wrażenie. W związku z niskim kursem na wygraną Polski oraz możliwymi rotacjami w składzie, proponowane typy dnia na mecz Polska – Łotwa skupiać będą się na bramkach.

Polska – Łotwa typy dnia

Biało-Czerwoni wykazali się w meczu z Austrią wielką cierpliwością i niezachwianą wiarą w korzystny wynik. Nie da się ukryć, że dopisało im również nieco szczęście, a Marc Janko pewnie wciąż nie wie, jakim cudem tak fatalnie zmarnował swoją sytuację bramkową. Zwycięstwo narodziło się w bólach, ale wynik poszedł w świat i Jerzy Brzęczek zapewnił sobie spokój. Przynajmniej na jakiś czas. Logika podpowiada, że w meczu z Łotwą od pierwszych minut na boisku powinniśmy oglądać Krzysztofa Piątka. Wejście snajpera Milanu wniosło sporo ożywienia w akcje naszego zespołu.

Ciężko powiedzieć, czy Brzęczek zdecyduje się na wariant z „Pio” w podstawowej jedenastce, aczkolwiek wydaje się to bardzo możliwe. Swoje powinna zrobić również presja opinii publicznej. Mizerny rywal, seria 3 domowych porażek z rzędu, Stadion Narodowy, magia Krzysztofa Piątka i jego niezwykła forma. Wszystkie te czynniki sprawiają, że dobre typy bukmacherskie na ten mecz, to zakłady na gola Krzysztofa. Kurs na to zdarzenie jaki oferuje bukmacher Forbet, to 1.80. Inne, ciekawe Polska – Łotwa typy, to zakłady na powyżej 3.0 gole w meczu.

Istnieje oczywiście scenariusz, w którym Polska długo męczy się z łotewskimi zasiekami, a nie daj Bóg traci pierwsza bramkę. Myślę jednak, że Biało – Czerwoni pokażą dobrą ofensywną piłkę i w meczu ze słabym rywalem worek z bramkami się rozwiąże. Kurs na powyżej 3.0 gole wynosi w LV Bet 1.69. W przypadku padnięcia dokładnie 3 goli, bukmacher zwróci nam stawkę.

Polska – Łotwa składy

Polska: Szczęsny – Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński – Grosicki, Krychowiak, Klich, Zieliński – Piątek, Lewandowski.

Łotwa: Šteinbors – Gabovs, Dubra, Ošs, Maksimienko – Rakels, Tarasovs, Isajevs, Karašausks – Šabala, Uldrikis

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.