Zakłady specjalne na powrót Ekstraklasy!

Oczekiwanie dobiegło końca! W piątek startuje runda wiosenna Ekstraklasy, czyli jednej z najbardziej nieprzewidywalnych piłkarskich lig w Europie. To świetna okazja dla wszystkich typerów, aby złowić wysokie kursy i upolować gorące niespodzianki. Trzeba jednak uważać, by nie potknąć się na teoretycznie najprostszych i najbardziej logicznych typach. Legalny bukmacher BETFAN przygotował z tej okazji ekskluzywną promocję dla czytelników Typerii /Fangola – darmowy zakład 25 PLN za założenie konta! UWAGA! Promocja trwa tylko przez 26 godzin od piątku ( godz. 9:00) do soboty (godz. 11:00).

Zagraj do 600 zł bez ryzyka + odbierz freebet 25 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Nie masz konta? Odbierz 25 zł freebet + 600 zł bez ryzyka!

  1. Zarejestruj się od 4.02 (9:00), do 5.02 (11:00)
  2. Zweryfikuj konto
  3. Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł
  4. Pamiętaj! Im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka. Na przykład: wpłata 111 zł = zwrot 111 zł.  (max. zwrot 600 zł)
  5. Przed wypłatą zwrotu należy nim jednokrotnie obrócić kuponami z kursem min. 3.80 i min. 3 zdarzeniami na kuponie.
  6. Freebet 25 zł otrzymasz automatycznie po spełnieniu powyższych warunków
  7. Freebet 25 zł możesz zagrać dowolny kupon, zawierający zdarzenia wyłącznie z 20. kolejki Ekstraklasy. Wygrana z zakładu postawionego za freebet trafia na KONTO GŁÓWNE.
  8. UWAGA: Aby otrzymać freebet 25 zł możesz wpłacić DOWOLNĄ kwotę, jednak jeśli będzie ona niższa niż 50 zł, zamkniesz sobie możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Wraca Ekstraklasa – zakłady specjalne: 

Lista zakładów specjalnych na powrót Ekstraklasy jest naprawdę długa. Znajdziemy tutaj propozycje poważne, wymagające głębszego zastanowienia, ale kuszące dobrymi kursami, ale również te zupełnie odjechane i absurdalne. Jak myślicie, które z nich pozwolą zarobić? Aby przejść do zakładów specjalnych wystarczy kliknąć w jeden z poniższych screenshotów. (Nie widzisz oferty? Musisz na chwilę wyłączyć adblocka)

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ INNE WEEKENDOWE PROMOCJE