Rosja – Polska. Kursy bukmacherskie na baraże

Reprezentacja Polski miała sporo szczęścia w losowaniu par barażowych eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. W pierwszym meczu Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Rosją. Jeżeli pokonamy Sborną, to w decydującym starciu zagramy ze zwycięzcą pary Szwecja – Czechy. Spotkanie Rosja – Polska odbędzie się dopiero w marcu, jednak bukmacherzy już teraz oferują kursy bukmacherskie związane z tym oraz innymi meczami barażowymi. Jak prezentują się one na dzień po zaprezentowaniu nowego selekcjonera Reprezentacji Polski Czesława Michniewicza?

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Rosja – Polska kursy bukmacherskie 1×2

Bukmacherzy nieco tonują optymizm, jaki zapanował po losowaniu wśród polskich kibiców i ekspertów. Oczywiście, mogliśmy trafić zdecydowanie gorzej, jednak niezależnie od tego czeka nas naprawdę trudna przeprawa. W meczu Rosja – Polska kursy bukmacherskie STS faworyzują gospodarzy w stosunku 2.47 do 2.90. Remis wyceniony został na 3.15. Inwestując w wygraną Biało-czerwonych, możemy wygrać prawie 3-krotność postawionej kwoty.


Rosja – Polska kursy na awans w STS

Warto przypomnieć, że baraże do MŚ nie będą rozgrywane w systemie mecz-rewanż, dlatego też niezwykle prawdopodobne jest, że doczekamy się dogrywek i serii rzutów karnych. Biorąc to pod uwagę, przed typowaniem meczu Rosja – Polska warto przyjrzeć się również jak prezentują się kursy bukmacherskie na awans do finału baraży. W STS jest to aktualnie kolejno 1.79 na Rosję i 2.04 na Polskę. Rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym TYPERIA nowi gracze dostają zakład bez ryzyka 230 zł.


Rosja – Polska. Kiedy gramy nasz baraż?

Spotkanie barażowe Rosja – Polska odbędzie się 24 marca. Start meczu zaplanowano na godzinę 18:00 polskiego czasu. Tego samego dnia zostaną rozegrane również pozostałe starcia półfinałowe baraży eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.


Baraże MŚ 2022 – kursy na pozostałe mecze

W pozostałych parach barażowych powinno być równie ciekawie, co w starciu Rosja – Polska. Szczyt emocji czeka nas jednak zapewne dopiero w meczach finałowych. Układ drabinki sprawił, że bardzo prawdopodobne wydaje się wtedy starcie Portugalii z Włochami, a więc dwóch ostatnich mistrzów Starego Kontynentu. Która z wielkich potęg będzie musiała pożegnać się z nadchodzącym mundialem? Przekonamy się na wiosnę. Kursy bukmacherskie na baraże Mistrzostw Świata 2022 prezentują się następująco. Jeśli jeszcze nie macie konta w STS pamiętajcie, że pierwszy kupon do 230 zł gracie tam bez ryzyka. W razie niepowodzenia stawka wróci na Wasze konto i będziecie mogli ją wypłacić – bez konieczności obrotu!


Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!