Rosja – Polska. Kursy bukmacherskie na baraże

Reprezentacja Polski miała sporo szczęścia w losowaniu par barażowych eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. W pierwszym meczu biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Rosją. Jeżeli pokonamy Sborną, to w decydującym starciu zagramy ze zwycięzcą pary Szwecja – Czechy. Spotkanie Rosja – Polska odbędzie się dopiero w marcu, jednak bukmacher BETFAN już teraz oferuje kursy bukmacherskie związane z tym oraz innymi meczami barażowymi. 

Odbierz cashback do 600 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Rosja – Polska kursy bukmacherskie 1×2

Bukmacherzy nieco tonują optymizm, jaki zapanował po losowaniu wśród polskich kibiców i ekspertów. Oczywiście, mogliśmy trafić zdecydowanie gorzej, jednak niezależnie od tego czeka nas naprawdę trudna przeprawa. W meczu Rosja – Polska kursy bukmacherskie BETFAN faworyzują gospodarzy w stosunku 2.26 do 3.10. Remis wyceniony został na 3.25. Inwestując w wygraną biało-czerwonych, możemy wygrać prawie 3-krotność postawionej kwoty.

Kliknij w screenshot, aby przejść do zakładu na stronie Betfan


Rosja – Polska kursy na awans w Fortunie

Warto przypomnieć, że baraże do MŚ nie będą rozgrywane w systemie mecz-rewanż, dlatego też niezwykle prawdopodobne jest, że doczekamy się dogrywek i serii rzutów karnych. Biorąc to pod uwagę, przed typowaniem meczu Rosja – Polska warto przyjrzeć się również temu, jak prezentują się kursy bukmacherskie na awans do finału baraży. W Fortunie jest to kolejno 1.55 na Rosję i 2.30 na Polskę. Wszyscy obstawiający, że uda nam się uporać z Rosją, będą mogli wygrać dwukrotność postawionej kwoty. Rejestrując się w Fortunie z kodem TYPERIA nowi gracze dostają darmowe 20 zł w prezencie.


Rosja – Polska. Kiedy gramy nasz baraż?

Spotkanie barażowe Rosja – Polska odbędzie się 24 marca. Wtedy zostaną rozegrane również pozostałe starcia półfinałowe baraży eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.


Baraże MŚ 2022 – kursy na pozostałe mecze

W pozostałych parach barażowych powinno być równie ciekawie, co w starciu Rosja – Polska. Szczyt emocji czeka nas jednak zapewne dopiero w meczach finałowych. Układ drabinki sprawił, że bardzo prawdopodobne wydaje się starcie Portugalii z Włochami, a więc dwóch ostatnich mistrzów Starego Kontynentu. Która z wielkich potęg będzie musiała pożegnać się z nadchodzącym mundialem? Przekonamy się na wiosnę. Kursy bukmacherskie na baraże Mistrzostw Świata 2022 prezentują się na ten moment następująco:

Odbierz zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon!
Załóż konto w Fortunie -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA