Drugi mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej będzie zarazem meczem o wszystko. Biało-Czerwoni muszą wygrać z faworyzowaną Szwajcarią, aby zachować szanse na awans do dalszej fazy turnieju. Zapraszam na zapowiedź spotkania Szwajcaria – Polska, w której znajdziecie kursy na zakłady oraz proponowane typy bukmacherskie. Interesują Cię inne typy dnia? Sprawdź je TUTAJZ okazji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej bukmacher STS przygotował wyjątkową ofertę powitalną dla nowych klientów. Rejestrując się z kodem promocyjnym TYPERIA otrzymujesz pierwszy zakład bez ryzyka aż do 229 zł! Przejdź do promocji klikając w link poniżej. 

? Odbierz 229 zł bez ryzyka

➡️ kod bonusowy: TYPERIA

 

Piłka ręczna: Szwajcaria vs Polska kursy i typy

Polscy piłkarze ręczni przez wiele lat zapewniali nam na turniejach rangi mistrzowskiej niezapomniane emocje. Kiedy nadeszły chudsze lata, a wielkie gwiazdy nie doczekały się równie utalentowanych następców, kibice musieli obniżyć swoje oczekiwania. Typy bukmacherskie na mecz Szwajcaria – Polska to dla obstawiających w naszym kraju naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie 1X2 na to spotkanie?

Szwajcaria - Polska kursy

Rozum podpowiada, że Biało-Czerwoni mają w starciu z Helwetami dość marne szanse, natomiast serce chciałoby zwycięstwa i awansu do dalszej fazy turnieju. Zwłaszcza, że w inauguracyjnym meczu ze Słowenią nasza kadra zaprezentowała się całkiem nieźle! Największy w Polsce legalny bukmacher STS zdecydowanego faworyta upatruje w zespole naszych rywali. Szwajcaria do mistrzostw Europy zakwalifikowała się po raz pierwszy od 2006 roku, na dodatek w swoich 3 ostatnich występach na tej imprezie nie zdołała przebrnąć fazy grupowej. Polska z kolei, od 2002 roku uczestniczyła w 8 kolejnych mistrzostwach Starego Kontynentu. Dobra seria naszych szczypiornistów zakończyła się dwa lata temu, kiedy przebudowana i odmłodzona drużyna nie zdołała awansować do ME 2018 rozgrywanych w Chorwacji.

Szwajcaria - Polska kursy

Polska piłka ręczna znajduje się w ogromnym kryzysie, dlatego wszelkie zakłady na wygraną lub dobry mecz naszej reprezentacji nie mogą być traktowane jako typy dnia. Drużyna prowadzona aktualnie przez Patryka Rombla wygrała tylko 2 z 16 ostatnich występów! Jedyne ekipy pokonane przez naszych piłkarzy ręcznych w ostatnim roku to Izrael i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dla porównania Szwajcarzy wygrali 11 ze swoich 14 ostatnich meczów. Wiele wskazuje na to, że sprawdzić może się dla nas czarny scenariusz – 3 porażki i do domu.


Szwajcaria – Polska jakie typy bukmacherskie wybrać?

Typy na mecz Szwajcaria – Polska powinny skupiać się na triumfie Helwetów, jednak nie musi być on szczególnie okazały. Zmotywowani Biało-Czerwoni są w stanie sprawić faworytom lekkie problemy, a nawet sięgnąć po sensacyjny triumf. Zdarzyć może się wszystko, dlatego warto skorzystać z promocji organizowanej przez STS. Zakładając konto do 14.01 (23:59) otrzymujemy ubezpieczenie naszego pierwszego zakładu aż do 200 zł. W przypadku kiedy nasz pierwszy kupon okaże się przegrany, postawione pieniądze wrócą na nasze konto! Dodatkowo za rejestrację z użyciem kodu bonusowego TYPERIA bukmacher przyzna nam darmowy zakład 29 zł. Łącznie to aż 229 zł na start bez ryzyka i świetna okazja, aby przeżyć biało-czerwone emocje bez groźby utraty własnych pieniędzy. Szczegółowe informacje, specjalny link promocyjny i zasady promocji znajdziesz poniżej.

? Odbierz 229 PLN od STS

200 PLN zakład bez ryzyka ✅
29 PLN darmowy zakład ✅
1200 PLN bonus od pierwszej wpłaty ✅

Szwajcaria - Polska typy