Po 3 remisach w 4 ostatnich ligowych kolejkach, Napoli zmierzy się na wyjeździe z Parmą. Dużo do udowodnienia będzie miał w tym meczu Arkadiusz Milik, na którego głowę posypały się ostatnio gromy krytyki. Jakie zakłady na to spotkanie, to naszym zdaniem dzisiejsze typy dnia? Sprawdźcie zapowiedź i proponowane typy bukmacherskie.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
Parma – Napoli
Serie A
24.02.2019, 18:00
Typ: obie strzelą
kurs: 2.08
stawka: 5/10 ⛔5

Parma – Napoli kursy

Napoli swoje ostatnie wyjazdowe spotkania w Serie A, grało z dość wymagającymi rywalami. Były to kolejno: Inter, Milan i Fiorentina. W żadnym z tych meczów Milik i spółka nie strzelili bramki. Klasa rywali może być w tym przypadku jakimś wytłumaczeniem. Z drugiej strony, od drużyny z takim potencjałem ofensywnym oczekujemy znacznie więcej. Dziś, Niebiescy zmierzą się ze znacznie mniej wymagającym rywalem i powinni w końcu sięgnąć po 3 punkty. Nasze typy dnia nie będą skupiać się jednak na wygranej gości.

Oferowane na nich kursy są w tej chwili zbyt niskie. Bukmacherzy wyceniają Napoli na około 1.35. Neapolitańczycy wielokrotnie zawodzili w najmniej spodziewanych momentach i podobnie może być również w starciu z 12 w tabeli Parmą. W związku z tym, bezpieczniejsze typy bukmacherskie na dziś, to zakłady na gole.


Parma – Napoli typy na dziś

Gospodarze w tym sezonie spisują się nie najgorzej i okupują pozycję w środku tabeli. Do dzisiejszego meczu przystąpią z drobnymi zmianami w składzie – kontuzjowany jest m.in. podstawowy środkowy obrońca Alessandro Bastoni. Problemy w defensywie ma również zespół gości – w Napoli zabraknie Albiola i Mario Rui.

Historia spotkań obu zespołów dostarcza nam interesującą statystyczną ciekawostkę: w XXI wieku tylko raz zdarzyło się, aby w spotkaniach Napoli i Parmy gospodarze nie trafili do siatki. Drużyną, która się wyłamała było Napoli. Parma strzelała Napoli przynajmniej jedną bramkę w każdym domowym spotkaniu rozgrywanym w ostatnich kilkunastu latach.

Taka niesamowita seria nie mogła pozostać bez wpływu na nasze dzisiejsze typy dnia – czasem warto zaufać magii statystyk. Braki w defensywie obu zespołów oraz nastawienie z jakim przystąpi do tego starcia Napoli, dają nadzieje na ciekawe widowisko. Próbujemy opcji „obie strzelą” z oferowanym przez LV Bet kursem 2,03. Zakłady na gole strzelone przez obie strony, to całkiem interesujące typy na dziś.

Parma – Napoli składy:

Parma: Sepe – Gobbi, Gagliolo, Alves, Iacoponi – Kucka, Stulac, Barilla – Biabiany, Inglese, Gervinho

Napoli: Meret – Ghoulam, Koulibaly, Maksimović, Malcuit – Zieliński, Ruiz, Allan, Callejon – Mertens, Milik

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

 

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.