Zlatan przejdzie do Hammarby IF?

Zlatan Ibrahimović od 12. marca przebywa w Szwecji i trenuje z zespołem Hammarby IF. Umowa „Ibry” z Milanem obowiązuje do końca czerwca, ale wciąż nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. Zlatan opuścił Mediolan z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. W barwach Rossonerich zdążył wystąpić zaledwie 10-krotnie.

Przejście Szweda na San Siro miało wyraźny wpływ na postawę Milanu. Drużna prowadzona przez Stefano Pioliego ze Zlatanem zaczęła zdobywać więcej punktów i grać nieco lepiej. Ibrahimović 4 razy wpisał się również na listę strzelców. Jaka czeka go przyszłość? Warto przypomnieć, że były gracz m.in. Barcelony i PSG niebawem ukończy 39. rok życia.

 Moja umowa wygasa pod koniec czerwca. Nie wiem, co będzie dalej, nie podjęto jeszcze oficjalnych decyzji. Chcę grać w piłkę nożną tak długo, jak to tylko możliwe – przyznał Zlatan.

Szwedzkie i włoskie media zastanawiają się, czy zwieńczenie kariery Ibrahimovicia będzie miało miejsce w stolicy Lombardii. Jeszcze do niedawna wydawało się to oczywiste, jednak spowodowana pandemią zmiana sytuacji we Włoszech może sprawić, że plany Zlatana ulegną zmianie. Według szwedzkiego „Aftonbladet” opinie mediów we Włoszech są zgodne: „Ibra zakończy karierę w swoim kraju„.

Jakie będą dalsze kroki Ibrahimovicia? Czy zanim powróci do Mediolanu zdecyduje się na grę w Hammarby, którego jest współwłaścicielem? Bukmacher Betfan umieścił w swojej ofercie zakład dotyczący przyszłości Szweda. Analitycy nie wierzą w doniesienia prasy i uważają, że transfer Ibry do Hammarby, byłby w tej chwili sporą niespodzianką.

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️