Złota Piłka 2021 – kursy bukmacherskie

Robert Lewandowski stoi przed wielką szansą stania się pierwszym Polakiem, który wygra plebiscyt „France Football” na najlepszego piłkarza świata. Czy Złota Piłka 2021 faktycznie trafi do kapitana naszej reprezentacji? Wyraźna zmiana kursów bukmacherskich może być tutaj dużą podpowiedzią. Messi, czy Lewy? Przekonamy się już 29 listopada. Legalny bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę zakładów na poniedziałkową galę. Poza klasycznymi typami na zwycięzcę można również wybierać spośród licznych zakładów specjalnych.

Nie masz konta? Zarejestruj się i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Złota Piłka 2021 – typy bukmacherskie

Pojawiające się w ostatnich dniach medialne plotki nie pozostały bez wpływu na kursy bukmacherskie dotyczące Złotej Piłki 2021. Jeszcze parę dni temu to Robert Lewandowski uznawany był przez bukmacherów za faworyta do sięgnięcia po tę prestiżową nagrodę. Za każdą złotówkę postawioną na jego wygraną mogliśmy otrzymać około 1.70 zł. Kilka gorących newsów i wpisów w social media spowodowało, że kursy na „Lewego” gwałtownie wzrosły do 2.40, te na Messiego spadły zaś do poziomu 1.50.

Kluczowy wpływ na notowania RL9 mógł mieć kuzyn Messiego Maxi Biancucchi, który za pośrednictwem Instagrama rozgrzał piłkarski internet do czerwoności. Pozostaje oczywiście pytanie, czy komentarz jednego z członków rodziny Leo należy uznawać za istotną i wiarygodną informację. Jak pokazuje historia wszelkiego rodzaju plebiscytów i rzekomo „pewnych” przecieków, warto traktować takie rewelacje z lekkim przymrużeniem oka.

Złota Piłka 2021 – kursy na zwycięzcę

Aktualne kursy na zwycięzcę Złotej Piłki France Football faworyzują Lionela Messiego. Taki rozkład szans z pewnością może nieco niepokoić polskich kibiców. Triumf Argentyńczyka z pewnością byłby przez wielu z nich uznany za niesprawiedliwość. Czy głosujący zadośćuczynili „Lewemu” za zeszłoroczne odwołanie plebiscytu?

Kluczowe mogą okazać się głosy elektorów z federacji uznawanych za egzotyczne. Podejmowane przez nich wyborcze decyzje często nie nosiły znamion żadnej logiki. Miejmy nadzieję, że przedstawiciele krajów leżących na piłkarskich peryferiach uważnie śledzili europejskie rozgrywki i nie umknęły im wyczyny naszego rodaka. Raczej nie ma większych wątpliwości, że nagroda trafi do gracza PSG lub Bayernu Monachium. Poszukujący niespodzianek mogą jednak wybrać również typy na wygraną innych piłkarzy, które dostępne są z naprawdę potężnymi kursami. Tego rodzaju inwestycja najprawdopodobniej będzie natomiast wyrzuceniem pieniędzy w błoto:

Złota Piłka 2021 – kurs na wygraną Lewandowskiego

Aktualne kursy bukmacherskie na wygraną Lewandowskiego pozwalają podwoić stawkę. Inwestując 100 zł, możemy zgarnąć 211 zł, czyli wzbogacić się na czysto o 111 zł. Typy na to, że Złota Piłka 2021 trafi do „Lewego” stały się więc całkiem interesujące. Nie można było tego powiedzieć jeszcze kilka dni temu, kiedy to wygrana Polaka wyceniana była na około 1.70.

Opłacalność wszelkich zakładów na triumfatora plebiscytu zależy od tego, jak bardzo wierzymy w pojawiające się medialne plotki. Doświadczenie uczy, że często nie mają one zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Mogą okazać się przecież równie wiarygodne, jak chociażby te mówiące o transferze RL9 do Realu Madryt. Miejmy nadzieję, że niezależnie od płynących zewsząd informacji, szanse Lewandowskiego i Messiego tak naprawdę rozkładają się po równo i za kilka dni czeka nas miła niespodzianka.


Złota Piłka 2021 – zakłady specjalne

Impreza organizowana przez France Football to oprócz samej ceremonii wręczenia nagród również wielkie wydarzenie towarzyskie. W szeroko rozumianym świecie show-biznesu odbija się ono zawsze szerokim echem. Możemy więc spodziewać się licznych artykułów, w których przeprowadzone zostaną szczegółowe analizy strojów piłkarzy z uwzględnieniem garniturów, butów, kapeluszy, zegarków, a także oczywiście kreacji zaprezentowanych przez ich partnerki.

Czujnemu oku plotkarskich portali z pewnością nie umkną również wszelkie wpadki. Osoby, którym temat modowych popisów piłkarskich gwiazd nie jest obcy, mogą skorzystać ze specjalnych zakładów przygotowanych przez BETFAN. Listę propozycji dotyczących „stylówek” bohaterów poniedziałkowego wydarzenia znajdziecie poniżej:

Nie masz konta? Zarejestruj się i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA