Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Zjednoczone Emiraty Arabskie podejmą na Mohammed Bin Zayed Stadium zespół Argentyny. Czy Albicelestes zwyciężą w ostatnim teście przed wielką imprezą? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia ZEA – Argentyna, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

ZEA – Argentyna typy bukmacherskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie nie zdołaly awansować na mundial w Katarze, mimo że w swoich kwalifikacjach zdołali wyjść z grupy z 3. miejsca. W play-offach lepsza okazała się jednak Australia, która wygrała 2-1 po konkretniejszej 2. połowie. Sama reprezentacja nie ma wielkich gwiazd, a najbardziej znanym zawodnikiem jest tutaj Omar Abdulrahman. Charakterystyczny 31-latek zasłynął m. in. z występu przeciwko FC Barcelonie w 2016 roku. Rywalem są Argentyńczycy, czyli jeden z głównych kandydatów do końcowego triumfu na Mistrzostwach Świata.

Zdecydowanie większe zainteresowanie wzbudzają Albicelestes, którzy nie tak dawno przełamali klątwę związaną z porażkami w Copa America. Najbliższy mundial wydaje się być ostatnią okazją dla Leo Messiego, by sięgnąć po upragniony tytuł za triumf na Mistrzostwach Świata. Potencjał podopiecznych Scaloniego jest nieporównywalnie większy od niżej notowanych rywali z Azji. Trudno przewidzieć jaka będzie wyjściowa jedenastka Argentyny, jednak pewne jest to, że nikt specjalnie nie będzie ryzykować zdrowiem takiego zawodnika jak Leo.

ZEA – Argentyna typy dnia

Jutrzejsza konfrontacja ma sporą wagę dla wielu zawodników Argentyny, którzy będą chcieli dać jasny sygnał, że warto na nich stawiać także na Mundialu. Największa rywalizacja jest tutaj w formacji ofensywnej, gdzie poza Messim są także Di Maria, Martinez, Dybala, Correa, Alvarez czy Gonzalez. Szczególnie zawodnik AS Romy ma wiele do udowodnienia, tym bardziej że przez wiele lat był w cieniu Leo Messiego.

Faworyt jutrzejszego meczu jest wszystkim znany i trudno zakładać, by ktokolwiek jutro odpuścił. Bez względu na to na jaką jedenastkę zdecyduje się Scaloni, to możemy być pewni dużo większej jakości po stronie Argentyny. Myślę że czeka nas dość jednostronny i ofensywny mecz, w którym Albicelestes zdobędą sporo bramek. Proponowany na jutro typ to gole Argentyny w obu połowach.

ZEA – Argentyna typy:
Argentyna strzeli w obu poł @1.68

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy