Spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich a Kazachstanem. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia ZEA – Kazachstan, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

ZEA – Kazachstan typy bukmacherskie

W sobotę, 19 listopada, na dzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata, na Al Nahyan Stadium w Abu Dhabi, dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiędzy reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich a Kazachstanem.

Oczywiście obydwie te ekipy nie biorą udziału w samym mundialu w Katarze, tak więc na spokojnie mogą przetestować swoje siły w tym sparingu. Lekkim faworytem w tym starciu są gospodarze, za którymi przemawia nie tylko atut własnego boiska, ale także warunki klimatyczne. W Abu Dhabi bowiem będzie około 30 stopni Celsjusza, gdy dla porównania w Nur-Sułtanie o tej samej porze jest kilka stopni na minusie! Jakie zatem typy bukmacherskie warto wziąć na tapet w meczu ZEA – Kazachstan?

ZEA – Kazachstan typy dnia

Zarówno dla ZEA, jak i Kazachstanu będzie to drugi mecz towarzyski podczas tej przerwy reprezentacyjnej. Zjednoczone Emiraty Arabskie trzy dni wcześniej mierzyły się z Argentyną. Był to oczywiście mecz jednostronny, zwłaszcza w pierwszej połowie, w której Di Maria zdobył dwie bramki, Messi i Julian Alvarez po jednej. Natomiast dużo lepiej wyglądała druga połowa w wykonaniu piłkarzy z Bliskiego Wschodu. Udało im się nawet zdominować Argentyńczyków przez kilka fragmentów spotkania. Ostatecznie jednak Arabowie nie zamienili tej przewagi na jakąkolwiek bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Piłkarze reprezentacji Kazachstanu zaś mierzyli się ze swoimi południowymi sąsiadami z Uzbekistanu. Nie było to zbyt dobre spotkanie w wykonaniu Kazachów, którzy nie zdołali nawet strzelić bramki, samemu tracąc dwie. Spodziewam się zatem, że podobne problemy strzeleckie mogą ich napotkać w meczu z ZEA. Gospodarze bowiem potrafią się niezwykle zaciekle bronić w starciach z drużynami o zbliżonym potencjale piłkarskim. Przecież Zjednoczone Emiraty Arabskie o mało co nie dostały się na mundial właśnie dzięki tej obronie! W grupie z Iranem, Koreą Południową, Irakiem, Syrią i Libanem zajęli trzecie miejsce. W 10 meczach mieli bilans bramkowy 7:7! Niestety w decydującym meczu kwalifikacyjnym musieli uznać wyższość Australijczyków (2-1), aczkolwiek naprawdę niewiele brakowało, a to właśnie ich oglądalibyśmy w Katarze.

ZEA – Kazachstan typy:
poniżej 2.5 @ 1.60

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy