Zhodino – Haradzieja typy, kursy, analiza;

W 9. kolejce ligi białoruskiej zmierzą się Zhodino i FK Haradzieja. Czy Haradzieja potwierdzi dobrą formę w meczach wyjazdowych? Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Zapraszam na zapowiedź starcia Zhodino – Haradzieja, oferowane przez bukmacherów kursy, a także sugerowane typy dnia. Postaw te mecze u bukmachera STS i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl – darmowy zakład 29 zł w prezencie. Szczegóły promocji powitalnej sprawdzisz TUTAJ.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:

⚠️29 PLN darmowy zakład + bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN + 25 PLN bonus na zakłady e-sportowe⚠️

Zhodino – Haradzieja typy i kursy

Zhodino to rewelacja tego sezonu w lidze białoruskiej. Wszystko za sprawą znakomitej defensywy, która zdołała zachować aż 6 czystych kont w 8 meczach. Czy Haradzieje stać na to, by pokonać golkipera gospodarzy? Jakie typy bukmacherskie wybrać na kupon?

Kursy zaproponowane przez bukmachera STS jasno określają faworyta tego meczu.
Należy jednak pamiętać, że Haradzieja to zespół o bardzo zbliżonym potencjale do Zhodino i potwierdza to między innymi ostatni sezon i początek obecnego. Goście zdobywali przynajmniej jednego gola w 4 z 5 ostatnich meczów w Wyszejszaja Liha.

Zhodino – Haradzieja typy dnia

Kluczem do dobrych rezultatów osiąganych przez Zhodino była ich gra w defensywie.
Czy Zhodino zdecyduje się na nieco bardziej ofensywny wariant z Haradzieją? Proponowane typy bukmacherskie zakładają otwarty mecz z obu stron. W bezpośrednich pojedynkach obu tych drużyn na Stadionie Torpedo, Haradzieja prawie zawsze zdobywała bramkę.

Niewątpliwie czeka nas ciekawe spotkanie, w którym wszystko się może zdarzyć. Zaproponowane przez bukmachera STS kursy są bardzo interesujące. Haradzieja w tym sezonie już nie raz zaskakiwała i w tym meczu także może sprawić niespodziankę. Proponowany zakład dotyczy tego, że Haradzieja zdobędzie przynajmniej jednego gola w tym meczu.

Zhodino – Haradzieja typy:
gol gości, kurs 2,06

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera STS z kodem promocyjnym TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Bonusowe 29 PLN przyznawane jest w prezencie za rejestrację z kodem TYPERIA
  • Bonus 100% do 1200 PLN przyznawany jest od pierwszej wpłaty dokonanej na konto gracza. Sprawdź: Jak obrócić bonus w STS?