Etoto – recenzja bukmachera

Zakłady bukmacherskie Etoto działają na terenie naszego kraju już od 2011 roku.  W 2014 roku Etoto umożliwiło swoim klientom możliwość zawierania zakładów online. Strona internetowa Etoto nie robiła jednak dobrego wrażenia , podobnego zdania byli również gracze, którzy – biorąc pod uwagę skalę rynku – w dość skromnej liczbie decydowali się korzystanie z usług Etoto. Prawdziwy przełom w działalności bukmachera nastąpił w ostatnich miesiącach. Ogólnopolska kampania reklamowa, ustanowienie ambasadorami marki Mateusza Borka, Tomasza Hajty, Romana Kołtonia i Michała Pola, a także nowa odsłona serwisu internetowego. W Etoto zaszły spore  zmiany, a wraz z nimi bukmacher zanotował napływ nowych klientów. Nie bez znaczenia była również nowelizacja ustawy hazardowej, która bardzo wzmocniła pozycję legalnych polskich bukmacherów, do których od lat zalicza się Etoto. Obecnie bukmacher ten, to całkiem ciekawa propozycja, a dzięki wyjątkowo atrakcyjnym bonusom powitalnym, naprawdę warto zastanowić się nad rejestracją.  

🎁 Wpłać 100 PLN – odbierz 300 PLN! 🎁

Bonus powitalny

Etoto oferuje bonus powitalny w maksymalnej wysokości 1000zł. W celu zdobycia tej dodatkowej gotówki należy wykonać następujące kroki:

1. Zarejestruj konto
2. Zrób pierwszą wpłatę i odbierz bonus 200% maksymalnie do 100zł. Przykład: Wpłać 50zł i odbierz 100zł bonusu.
3. Zrób drugą wpłatę i odbierz bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł. Przykład: Wpłać 900zł i otrzymaj dodatkowe 900zł bonusu.

Freebet 20zł w aplikacji mobilnej

Wpisz kod bonusowy ETOTO20FREE podczas rejestracji i odbierz freebet 20zł w aplikacji mobilnej. Darmowy zakład można wykorzystać tylko i wyłącznie na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech zdarzeń. Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia do 1,30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie jest wliczana jego stawka.

Obrót bonusu powitalnego

Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

 • a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
 • b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20;
 • c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.

Gracz ma 60 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie.


Oferta

W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady na ponad 30 dyscyplin. Wzorem największych polskich firm bukmacherskich, Etoto daje nam możliwość typowania wszystkich najpopularniejszych wydarzeń sportowych. Fani gier komputerowych docenią możliwość obstawiania e-sportów. Kursy w Etoto wypadają w porównaniu z konkurencją dość przeciętnie i ich wysokość w dużym stopniu zależna jest od dyscypliny. Potrafią zaskoczyć zarówno na plus jak i na minus. Czasami można „upolować” tam naprawdę dobre okazje. Strona bukmachera prezentuje się bardzo poprawnie. Jeśli chodzi o układ treści, przejrzystość i kolorystykę, nie ma się do czego przyczepić. Etoto w końcu może pochwalić się stroną internetową na miarę XXI wieku, a korzystanie z niej jest wygodne i intuicyjne. Bez problemu odnajdziemy interesujące nas zakłady oraz informacje o najnowszych promocjach i ciekawych wydarzeniach. Gracze zainteresowani piłkarskimi przewidywaniami Mateusza Borka, czy też Tomasza Hajty mogą zajrzeć do Eksperckich Blogów.

Zakłady Live

Zakłady na żywo to standard u bukmacherów online, jednak w Etoto wprowadzone zostały stosunkowo niedawno. Opcja ta została udostępniona przez bukmachera dopiero pod koniec  2017 roku – wraz z debiutem nowej wersji strony internetowej. Jak zapewnia bukmacher, jego oferta zakładów live, to  „ponad 20 000 wydarzeń sportowych na żywo miesięcznie”. Dostępne do obstawiania dyscypliny widoczne są po lewej stronie ekranu. Kliknięcie na wybrany sport, powoduje rozwinięcie się związanej z nim oferty spotkań. Poruszanie się po strefie live jest proste, intuicyjne i całkiem wygodne. Na pochwałę zasługują kursy – Etoto dotrzymuje kroku największym na rynku firmom. Również oferta live potrafi pozytywnie zaskoczyć. Obecnie Etoto nie udostępnia swoim klientom transmisji sportowych, trzeba zadowolić się prezentowaną w ekranie danego zdarzenia graficzną wizualizacją. Spełnia ona swą rolę w sposób wystarczający. 

Promocje


Weekendowe koło ratunkowe

Bukmacher ubezpieczenia nasz trzeci postawiony w dany weekend kupon. W razie jego przegranej otrzymamy zwrot stawki do 100 zł w postaci freebetu. Kupny muszą mieć stawkę minimalną 50 zł oraz być zawarte od piątku do niedzieli, tego samego weekendu.
W razie niepowodzenia trzeciego kuponu, zgłoś się do Obsługi Klienta, podając numer zakładu. Znajdziesz go w zakładce „Moje konto” w sekcji „Historia zakładów”. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę w ciągu jednego weekendu trwającego od piątku do niedzieli. Freebet zostanie dodany do konta gracza w ciągu maksymalnie 72 godzin od zgłoszenia. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę.

Do promocji zalicza się każdy zakład spełniający wszystkie z poniższych warunków:

 • zakłady zostały postawione od piątku do niedzieli tego samego tygodnia,
 • stawka każdego kuponu wynosi co najmniej 50 zł (postawione ze środków gotówkowych lub bonusowych, freebety nie są liczone),
 • trzeci zakład postawiony od piątku do niedzieli za kwotę min. 50 zł został rozliczony jako przegrany.

Git typ

Postaw pojedynczy zakład LIVE na wybrane przez bukmachera spotkanie. Jeśli nie trafisz, otrzymujesz freebet w wysokości 50zł. Do promocji kwalifikują się tylko pojedyncze zakłady LIVE z kursem min. 1,95 i stawką min. 100zł. Freebet można odebrać raz w tygodniu. Na stronie bukmachera można sprawdzić listę na bieżąco aktualizowanych meczów, które obejmuje promocja:

 

Mniej – Więcej

Promocja na zasadach podobnych jak wyżej opisywany „Git Typ”. Dotyczy jednak nie wybranych przez bukmachera spotkań, a zakładów na sumę goli. W razie niepowodzenia zostanie przyznany nam freebet 50zł.  Zakłady kwalifikujące się do promocji:

 • Zakłady przedmeczowe pojedyncze;
 • Zakłady postawione na piłkę nożną;
 • Zakłady postawione na: sumę goli (więcej/mniej), sumę goli w pierwszej połowie (więcej/mniej), sumę goli w drugiej połowie (więcej/mniej), sumę goli drużyny (więcej/mniej);
 • Minimalna stawka zakładu: 100 zł;
 • Minimalny kurs zakładu: 1,95.

 

Aplikacja mobilna

W listopadzie Etoto wprowadziło swoją długo oczekiwaną aplikację mobilną.W porównaniu z aplikacjami oferowanymi przez konkurencję, ta przygotowana przez Etoto nie wyróżnia się ani na minus, ani na plus. Pozwala na całkiem komfortowe korzystanie z oferty bukmachera za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Oferuje udogodnienia takie jak: wygodne logowanie odciskiem palca, szybkie płatności, czy też promocje i bonusy dostępne tylko w aplikacji. Etoto aplikacja mobilna, to także świetny bonus w postacie darmowego zakładu 20PLN za pobranie aplikacji. W celu odebrania freebeta 20zł  wystarczy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy „ETOTO20FREE”.

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy Liga VIP pozwala wybranym użytkownikom Etoto na skorzystanie z wyjątkowych przywilejów. Najbardziej aktywni i lojalni gracze mogą liczyć na przyjęcie do grona VIP i związane z tym korzyści.

Wpłaty i wypłaty

Obecnie nasze konto można zasilić za pomocą usługi Przelewy24 oraz karty płatniczej. Również wypłaty środków dokonamy tylko przy użyciu Przelewów24. W kwestii płatności oferta Etoto mogłaby być nieco bardziej rozwinięta, ważne jednak, że spełnione jest konieczne minimum.


Pomoc i kontakt

Etoto proponuje nam dwie podstawowe formy komunikacji. Działający codziennie od 7:00 do 22:00 live chat, a także kontakt mailowy. W przypadku drugiej opcji na odpowiedź powinniśmy czekać nie dłużej niż 24 godziny. W większości przypadków czas ten jest znacznie krótszy. Skorzystać z chatu możemy poprzez kliknięcie niebieskiego dymku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu. Do dyspozycji klientów jest również dział FAQ, zawierający odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Podsumowanie

Etoto to bukmacher, który stale się rozwija. Przejście na nową stronę internetową oraz liczne zmiany ,które firma stale wprowadza, dobrze wróżą na przyszłość. Dobry bonus powitalny, niezła oferta i kursy, które czasami są naprawdę atrakcyjne. Etoto należy ocenić jako bukmachera solidnego, lecz nie wyróżniającego się niczym wyjątkowym. Warto jednak dać mu szansę, choćby ze względu na interesujacą ofertę powitalną i szeroki wachlarz promocji.

 

PLUSY:

✅ bonus powitalny
✅ interesujące promocje
✅ dobrze wykonana strona
✅ niektóre kursy zaskakują in plus
✅ całkiem szeroka oferta
✅ zakłady, których czasem próżno szukać u konkurencji
✅ niezła aplikacja mobilna
✅ specjalne oferty dla

🎁Odbierz bonus do 1000 zł🎁

MINUSY:

przeciętne kursy
❌ wysokie marże
brak opcji cash out
❌ brak transmisji sportowych