Forbet – recenzja bukmachera

? Odbierz 2050 PLN ?

Forbet należy do grupy bukmacherów, którzy na naszym rynku działają stosunkowo krótko. Firma ta pojawiła się w roku 2016 i swoją ofertą od razu wywołała dość duże poruszenie. Reklamując się jako jedyny legalny polski bukmacher umożliwiający grę bez podatku 12%, od razu zjednała sobie rzeszę sympatyków. Zbliżające się wejście w życie nowych przepisów prawnych oraz nowelizacja ustawy hazardowej, jeszcze bardziej wzmogły zainteresowanie Forbetem. Jak można było się spodziewać, po pewnym czasie bukmacher postanowił zakończyć promocję umożliwiającą grę bez podatku. Jednak nawet pomimo tego, aktualna oferta oraz częste akcje promocje i bonusy prezentują się na tyle atrakcyjnie, że Forbet to być może najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Obecnie firma ta nie posiada żadnych punktów stacjonarnych. Z pojawiających się co jakiś czas informacji wynika jednak, że naziemna ofensywa Forbetu jest tylko kwestią czasu.

BONUS POWITALNY 

Forbet oferuje jedną z najlepszych promocji powitalnych na rynku. W jej ramach, za nasze trzy pierwsze wpłaty możemy uzyskać do 2000 PLN bonusowej gotówki. Dodatkowo wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIA, nasz bonus od depozytu zostanie powiększony o 50 PLN! Dodatkowe środki przyznawane są według poniższego schematu:

·      pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 zł

·      drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

·      trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

Odblokowanie bonusu możliwe jest po jednokrotnym obrocie depozytem po kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą kwocie depozytu. Z kolei aby wypłacić bonus konieczne jest dokonanie czterokrotnego obrotu zawierając kupony z minimum 3 zdarzeniami (każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1,30).

Specjalnie dla czytelników Typeria.pl Forbet przygotował wyjątkową ofertę powitalną. Powiększ swój bonus o 50 zł wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIA.

OFERTA

Oferta dostępnych zakładów jest naprawdę szeroka. Możemy wybierać spośród 27 dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, a także różnego rodzaju zakładów specjalnych. Strona bukmachera jest przejrzysta i wygodna w użytkowaniu, utrzymana w łagodnej zielono-białej kolorystyce. Serwis nie jest przeładowany treścią i pozwala łatwo odnaleźć kursy na interesujące nas spotkania. Z lewej strony ekranu wyświetlony jest pogląd dostępnych dyscyplin.

Z prawej zaś, ukazany jest zawierany przez nas kupon, wraz podglądem na jego aktualny kurs oraz stawkę. Tam też mamy możliwość zmiany naszego kuponu z prostego na systemowy. W przypadku większości sportów dostępne są wszystkie najpopularniejsze opcje zakładów. Czasem możemy napotkać niemiłą niespodziankę jak np. brak kilku opcji handicapów w przedmeczowych zakładach na tenisa ziemnego. Dostępne są one jedynie w zakładach live. Poza drobnymi wyjątkami do oferty Forbet nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Ewentualne niewielkie braki lub zaniżone kursy nadrabiane są promocjami, bogatszą ofertą lub wyższymi kursami w innych dyscyplinach sportowych. Niepokój mogą budzić informacje o nakładaniu limitów na najlepszych graczy, aczkolwiek sytuacje takie mają miejsce z reguły jedynie w przypadku zakładów na niszowe ligi i sporty.

ZAKŁADY LIVE

Oferta zakładów na żywo w Forbet stoi na wysokim poziomie. W przypadku niektórych dyscyplin w typowaniu live jest dostępnych więcej opcji niż w zakładach przedmeczowych. Niektóre wydarzenia wzbogacone są o transmisje. Niestety ich liczba mogłaby być większa, Forbet pod tym względem nieco odstaje od innych liczących się na naszym rynku graczy. Na plus należy zaliczyć dostępność transmisji spotkań Bundesligi oraz Copa del Rey. Dobrze prezentuje się podgląd obstawianego na żywo spotkania. Nawet kiedy nie jest on wzbogacony o stream, mamy pełną możliwość obserwacji boiskowych wydarzeń. Na bieżąco możemy śledzić zmieniające się statystyki i kolejne akcje, często nawet w przypadku niższych lig.

 

PRODUKTY

Forbet w odróżnieniu od wielu polskich bukmacherów nie kieruje  do swoich klientów żadnych specjalnych produktów. Nie mamy możliwości  skorzystania z codziennej Superoferty spotkań z podwyższonymi kursami, obecnie nie jest dostępna również opcja Bezpiecznego Zakładu. Zdecydowanym minusem jest brak możliwości dokonania cash-outu i wcześniejszego rozliczenia kuponu. Bukmacher zdaje sobie sprawę, że to dla wielu graczy bardzo istotna funkcja i obiecuje wprowadzenie jej jeszcze przed końcem 2018 roku. Forbet odstaje od innych bukmacherów pod kątem oferowanych produktów, jednak naszym zdaniem można mu to wybaczyć, ponieważ codzienne bonusy i częste promocje w pełni to wynagradzają. Kiedy zaś nie mamy pomysłu na kupon z pomocą może nam przyjść Betmarket. Dzięki tej opcji mamy okazję podejrzeć kupony tworzone przez innych użytkowników Forbet. Istnieje możliwość posegregowania ich ze względu na kilka różnych czynników, takich jak np. stawka, kurs, możliwa wygrana itp. Betmarket to użyteczna ciekawostka, której próżno szukać u innych polskich bukmacherów.

 

 

APLIKACJE MOBILNE

Forbet kieruje aplikacje mobilne do użytkowników systemów Android oraz iOS. Sprawują się one bardzo dobrze, nie można mieć do ich sfery technicznej ani wizualnej żadnych większych zastrzeżeń. Zapewniają funkcjonalność niemal taką samą, jaką oferuje strona internetowa. Dzięki graficznej wizualizacji spotkań, śledzenie boiskowych wydarzeń nabiera dodatkowych rumieńców. Podobnie jak w przypadku serwisu internetowego, nie umknie nam żadna akcja, a zakłady zawierać możemy w sposób wygodny i intuicyjny. Aplikacje nie „wieszają się” , a poruszanie po nich jest płynne i komfortowe. Ich dużą zaletą jest fakt obsługiwania szybkich płatności, dzięki czemu nawet w kilkanaście sekund zasilimy swoje konto.

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Aktualnie Forbet nie oferuje swoim klientom żadnego programu lojalnościowego.

 

WPŁATY

Bukmacher oferuje swoim graczom możliwość natychmiastowego zasilenia konta (dostępny BLIK) za pośrednictwem przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłaty  można dokonać za pośrednictwem jednej z poniższych metod:

dotpay – przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa – czas realizacji kilka minut, 24h/7, możliwość skorzystania z portfeli elektronicznych (paysafecard, mpay, skycash)

PayU – przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa – czas realizacji kilka minut, 24h/7, możliwość skorzystania z portfeli elektronicznych (Visa Checkout, Masterpass)

Tpay – przelew bankowy lub karta kredytowa/debetowa – czas realizacji kilka minut, 24h/7, Możliwość utworzenia blankietu do zapłaty offline.

WYPŁATY

Wypłata zgromadzonych na koncie środków, możliwa jest jedynie poprzez przelew na rachunek bankowy podany przy rejestracji w serwisie. Jeśli numer rachunku został wpisany nieprawidłowo lub rachunek bankowy jest nieaktywny należy skontaktować się z obsługą klienta. Zlecenie wypłaty realizowane jest w następnym dniu roboczym, a środki idą na nasze konto do 3 dni roboczych.

 

POMOC I KONTAKT

W prawnym dolnym rogu serwisu widoczna jest rozwijana zakładka „Skontaktuj się”. Po jej kliknięciu i podaniu e-maila, mamy możliwość skorzystania z jednej z 3 dostępnych form kontaktu: formularza kontaktowego, live chata oraz połączenia z infolinią. Najwygodniejszą i najszybszą formą kontaktu jest chat na żywo. Czas oczekiwania na konsultanta jest krótki, a odpowiedzi na zadawane przez nas pytania merytoryczne i zrozumiałe.

PODSUMOWANIE

Na temat Forbetu można przeczytać w internecie wiele opinii – zarówno bardzo pozytywnych jak i tych nie do końca przyjaznych. Naszym zdaniem to po prostu bardzo dobry legalny bukmacher, który oferuje swoim klientom świetne promocje. Trzeba zwrócić uwagę, że Forbet  jest  wciąż firmą bardzo młodą, stale rozwijającą się. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej przygody z bukmacherką, to Forbet z pewnością będzie dobrym wyborem.

PLUSY:

✅ bardzo dobra oferta powitalna
świetne bonusy i promocje
szeroka oferta zakładów
przejrzysta i wygodna strona internetowa
aplikacje mobilne
dobry support
✅ Betmarket

?Odbierz 2050 PLN od Forbet?

MINUSY:

❌ zaniżone kursy w niektórych dyscyplinach
brak opcji cash out
brak popularnych produktów jak Superoferta, czy Hit Dnia