Ile idzie wypłata z STS?

STS jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Wielu graczy po trafieniu kuponu zainteresowanych jest szczególnie tym, aby środki za wygrane zakłady jak najszybciej trafiły na konto bankowe. Jeśli wielokrotnie zadawaliście sobie pytanie „Ile idzie wypłata z STS?”, poniższy artykuł jest właśnie dla Was.

Załóż konto i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Zarejestruj się TUTAJ>>

 

Ile idzie wypłata z STS? 

Grając u bukmachera STS na szczęście nie trzeba długo czekać na wypłatę naszej wygranej. Płatności u tego operatora obsługiwane są przez system STS Pay, który umożliwia błyskawiczne przelanie środków na konto bankowe. Przelewy realizowane są 24 godziny do dobę, 7 dni w tygodniu. Wróćmy jednak do odpowiedzi na pytanie, będące jednocześnie tytułem tego artykułu. Ile idzie wypłata z STS? Nawet 15 minut! Tak krótki czas oczekiwania na transfer pieniędzy do naszego banku sprawia, że kasę od „buka” możemy wypłacić dosłownie w każdej chwili. Niezależnie od tego, czy jest 6 rano we wtorek, czy też środek sobotniej imprezowej nocy. Bukmacher STS reklamuje swoje płatności błyskawiczne sloganem „wypłata w 15 minut”, jednak czy ma to pokrycie w rzeczywistości?

Ile idzie wypłata z STS w prawdziwym życiu, a nie jedynie w chwytliwej reklamie? Trzeba przyznać, że STS dobrze odrobił lekcje, ponieważ większość wypłat faktycznie pojawia się na koncie po około kwadransie oczekiwania. Bukmacher zastrzega jednak, że 15 minut jest czasem uśrednionym i w niektórych przypadkach może on wydłużyć się do około 30 minut. W 99% przypadków środki docierają na konto maksymalnie w ciągu 30 minut, co jest niewątpliwie bardzo wygodne i zwiększa komfort korzystania z serwisu.


Ile idzie wypłata z STS do Twojego banku? 

Opcja błyskawicznych wypłat w STS nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników serwisu. Aby skorzystać z błyskawicznych wypłat oferowanych przez STS musisz być klientem jednego z 12 podmiotów bankowych objętych systemem STSpay, wyszczególnionych na poniższej liście:


STS Pay obsługuje na szczęście wszystkie najpopularniejsze banki, więc szansa, że możesz korzystać z wypłat 24/7 jest naprawdę spora. Co jednak, jeśli znajdujesz się w niewielkim odsetku graczy STS, którzy nie posiadają konta w banku znajdującym się na powyższej liście? Ile idzie wypłata z STS, jeśli jest np. klientem Eurobank, Nest Bank lub Deutsche Bank? W takim przypadku czas oczekiwania na przelew środków wynosi do 3 dni roboczych.

Załóż konto w Fortunie i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Zwrot wypłacisz bez obrotu!

Załóż konto -> KLIK!
szczegóły -> tutaj