Jak obrócić bonus w STS?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i zadajesz sobie pytanie jak obrócić bonus w STS? Z poniższego poradnika dowiesz się: co to jest obrót bonusu oraz jak obrócić bonus w STS, czyli u jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Zapraszamy Cię również do skorzystania z naszego ekskluzywnego pakietu powitalnego. Oprócz bonusu 100% do 1200 zł otrzymasz również zakład bez ryzyka 230 zł i darmowy zakład 29 zł w prezencie!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!


Co to jest obrót bonusu? 

Jak obrócić bonus w STS? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej, jednak na początek warto dowiedzieć się co to jest obrót bonusu. Zakłady bukmacherskie są wielkim biznesem, a poszczególne firmy prześcigają się w ofertach dla nowych klientów. Najpopularniejszą formą zachęcania graczy do założenia konta w danym serwisie są powitalne bonusy bukmacherskie. Polegają one z reguły na pomnożeniu kwoty naszej pierwszej wpłaty. Przykładowo: gdy wpłacamy 500 PLN, bukmacher daje nam bonus 100%, a więc na naszym koncie zamiast 500 PLN ląduje okrągły 1000 PLN.

Nie możemy jednak od razu wypłacić zdobytych środków na konto bankowe – to by było zbyt piękne 🙂 Najpierw musimy zrobić obrót bonusu. Co to jest obrót bonusu? Mówiąc najprościej jak się da – postawienie otrzymanego bonusu konkretną ilość razy na typy z określonymi przez bukmachera kursami minimalnymi. Szczegółowe zasady obrotu bonusu różnią się w zależności od danego bukmachera. Czasem obrót bonusu jest dość prosty, zdarza się jednak również, że może sprawić graczowi niemałe trudności. Wszystko zależy od naszej intuicji, typerskiego talentu i odrobiny szczęścia.

Pakiet powitalny w STS:
kod bonusowy: TYPERIA

✅  230 zł zakład bez ryzyka
✅ 1200 zł bonus od wpłaty
✅ 29 zł darmowy zakład

Jak obrócić bonus w STS?

W porównaniu z wymaganiami stawianymi przez niektóre inne firmy, zasady obrotu bonusu w STS są całkiem korzystne. Poniżej kilka prostych kroków jak obrócić bonus w STS:

  1. Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość na konto bonusowe. Przy wpłacie 100 PLN masz 100 PLN na koncie depozytowym i 100 PLN na bonusowym – razem 200 PLN.
  2. Jak wypłacić bonus w STS? Wystarczy, że wykonasz obrót na TRZYKROTNOŚĆ przyznanej kwoty – czyli używając środków bonusowych postawisz kupony łącznie za 300 PLN. (100 zł x 3 = 300 zł)
  3. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.
  4. Możesz zaryzykować i stawiać kupony po 100 PLN, możesz również wybrać wariant bezpieczny i grać kuponami nawet za 2 PLN. Wtedy jednak obrót bonusu w STS zajmie Ci trochę czasu.
  5. Teoretycznie możesz więc dokonać obrotu bonusu zarówno dwoma jak i dwudziestoma kuponami. Cierpliwość jest jednak w bukmacherce bardzo ważna, zdecyduj się więc na najbardziej odpowiadającą Ci taktykę. Wiesz już co to jest obrót bonusu, jak obrócić bonus w STS i jak go wypłacić. Masz jeszcze inne pytania? Odpowiedzi na nie powinieneś znaleźć poniżej.


STS obrót bonusu – popularne pytania:

1. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

 2. Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.

3.  Jak zagrać za bonus?

Aby zawierać zakłady z konta bonusowego, u góry strony należy kliknąć na „Bonus” , tak aby saldo konta bonusowego podkreśliło się na pomarańczowo. W aplikacji mobilnej trzeba „przełączyć się” na saldo bonusowe poprzez kliknięcie okienka ze stanem konta depozytowego, a następnie wybranie okienka bonus – aktywne konto będzie wyświetlane w górnej części ekranu smartfona.

3. Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 1200 zł, to czy mogę od razu wypłacić 1200 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?

Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,85. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.

4. Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?

Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.

5. Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?

Po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

6. Jakie zakłady liczą się do obrotu?

Do obrotu wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Kupony z jednym jak i wieloma zdarzeniami. Do obrotu NIE WLICZAJĄ SIĘ: kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA