Jak bukmacherzy rozliczają krecz w tenisie?

Krecz w tenisie jest sytuacją, w której jeden z zawodników poddaje mecz przed jego zakończeniem. Najczęstszą przyczyną kreczowania są kontuzje. Czasami zdarza się, że tenisista kreczuje z powodu niewłaściwego – jego zdaniem – sędziowania lub szeregu innych czynników. Jak rozliczany jest krecz u bukmachera? Czy krecz w STS, Fortunie, Betclic, Betfan czy też Forbet to duży problem dla naszego kuponu?

Załóż konto w Superbet i zgarnij freebet 54 zł
+ do 3700 zł w bonusach!

Rejestracja -> KLIK!

 

Jak rozliczany jest krecz w tenisie u bukmacherów?

Zastanawiasz się jak rozliczany jest krecz w tenisie? Niemal wszyscy legalni polscy bukmacherzy posiadają dość szeroką ofertę zakładów na tenis ziemny.  Czasami może zdarzyć się, że zawodnik na którego stawiałeś będzie zmuszony poddać spotkanie z powodu kontuzji. Co w takim przypadku? Czy krecz w tenisie u bukmachera sprawia, że Twój zakład jest przegrany? Poniżej dowiesz się jak rozliczany jest krecz u legalnych polskich bukmacherów.

1. Krecz w STS

W sytuacji gdy podczas meczu tenisowego nastąpi krecz w STS, bukmacher anuluje wszystkie zakłady na zwycięzcę danego pojedynku. Niezależnie od tego, czy walkower któregoś z graczy nastąpił w pierwszym gemie, czy też przy piłce meczowej. Za krecz w STS zawsze otrzymujemy zwrot stawki. Wyjątkiem jest sytuacja, w której obstawialiśmy zakłady na zdarzenie rozstrzygnięte jeszcze przed przerwaniem spotkania. Przykładowo: jeśli na kuponie umieściliśmy typ na ilość gemów w 1 secie, a krecz nastąpił już w 2 secie. W takim przypadku wszystkie zakłady dotyczące 1 seta są ważne.

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Odbierz 100 zł bez ryzyka<<

 

2. Krecz w tenisie Betclic

Jak Betclic rozlicza krecz? Czy bukmacher Betclic jest legalny w Polsce? Jak najbardziej! Betclic jakiś czas temu otrzymał wymagane zezwolenia i wkroczył do grona legalnych firm oferujących zakłady wzajemne w Polsce. Betclic posiada bogatą ofertę na tenis ziemny, dlatego też z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie jak rozliczany jest krecz w Betclic.
Reguły w przypadku kreczu są w Betclic identyczne jak u innych polskich bukmacherów. Jeśli więc postawimy przed meczem np. na zwycięstwo Rafaela Nadala, to krecz Hiszpana lub jego rywala zaowocuje zwrotem naszej stawki. Jeśli jednak wytypujemy, że Rafa wygra pierwszego seta i rzeczywiście tak się stanie, to nawet ewentualny krecz w drugiej partii nie wpłynie na nasz kupon.  Krecz w Betclic rządzi się więc takimi samymi zasadami jak krecz w STS, czy też Fortunie. Jeśli poprawnie wytypowaliśmy zwycięzcę pierwszego seta (lub inny zakład, który został rozstrzygnięty) to wygrana trafi na nasze konto.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 200 zł FREEBET<<


3. Krecz Fortuna

Jeśli przydarzy Ci się krecz w Fortunie, obowiązują Cie takie same zasady jak w przypadku kreczu w Betclic. Bukmacher zwróci stawkę naszego zakładu na zwycięzcę, jeśli jeden zawodników nie będzie w stanie dokończyć meczu. W przypadku obstawiania na kuponie zdarzeń, które zakończyły się przed poddaniem spotkania przez któregoś z graczy, pozostaną one ważne. Krecz w Fortunie odbywa się w ten sam sposób, jak u innych polskich bukmacherów – zwrot nastąpi wtedy, kiedy zakład z przerwanego spotkania wciąż jest „w grze” i przynajmniej w teorii możliwe jest jeszcze każde rozstrzygnięcie.

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Odbierz 600 zł bez ryzyka<<


4. Krecz w tenisie forBET

Jeśli wystąpi krecz w Forbet, przedmeczowe typy na wygraną również rozliczane są jako zwrot. Podobnie sprawa ma się z innymi nierozstrzygniętymi przez krecz zdarzeniami, które dostępne są w ofercie Forbet. Wszelkie zakłady na ilość gemów w meczu, liczbę setów w meczu, czy też dokładny wynik spotkania zostaną anulowane i rozliczone jako zwrot. Jest jednak wyjątek od tej reguły i przypadki, w których krecz w Forbet wcale nie sprawi, że nasze zakłady na tenis zostaną anulowane. Jeśli znajdujące się na  kuponie typy dotyczyły np. jedynie 1 seta i został on zakończony, to wszelkie zakłady są ważne i będą normalnie rozliczone jak wygrany/przegrany.

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Zakład bez ryzyka 100 PLN<<

 

5. Krecz LV Bet

Krecz w LV Bet rozliczany jest dokładnie na takich samych zasadach, jakie panują u innych legalnych bukmacherów. W przypadku poddania się przez jednego z zawodników z powodu np. kontuzji, wszystkie zakłady przedmeczowe na zwycięzce danego spotkania zostają anulowane. Nieco inaczej wygląda sytuacja jeśli wystąpił krecz w LV Bet, ale na naszym kuponie znajdują się typy dotyczące zdarzenia, które zostało zakończone przed poddaniem się jednego z tenisistów. Jeśli więc obstawiłeś, że Świątek wygra w 1 secie więcej niż 3,5 gema i tak też się stało, wygrana trafi na Twoje konto.

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Odbierz FREEBET 20 PLN<<

 

6. Krecz w tenisie Etoto 

Bukmacher Etoto rozlicza krecz w tenisie na takich samych zasadach jak inni legalni operatorzy. Jeśli mecz zostanie przerwany, a obstawialiśmy zakłady na zwycięzcę całego spotkania,  nasza stawka zostanie zwrócona, a typ anulowany. Krecz w Etoto nastąpił gdy na naszym kuponie były zakłady już rozstrzygnięte? W takim przypadku pozostają one ważne. Jeśli zakład dotyczył liczby gemów w 1 secie, a krecz nastąpił dopiero w 2 partii, Etoto normalnie rozliczy takie zakład. Krecz nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.

>>Odbierz bonus 200%<<

7. Krecz w Betfan 

Bukmacher Betfan rozwiązuje kwestię kreczu w tenisie w sposób klasyczny dla polskich bukmacherów. Krecz nie może stanowić podstawy do tego, by nasz typ został uznany za przegrany lub wygrany. Traktowany jest on jako zdarzenie losowe, na którego wystąpienie my – jako typujący – nie mieliśmy żadnego wpływu. Dlatego też w Betfan krecz w tenisie rozliczany jest jako zwrot stawki, czy nam się to podobna, czy też nie. Oczywiście w przypadku zakładów live (np. na zwycięzcę danego gema), które już wcześniej zostały rozliczone jako wygrane/przegrane, nasze zakłady pozostają ważne.


Kod promocyjny: TYPERIA
>>Wpłać 150 zł, graj za 450 zł<<

 

8. Krecz w Fuksiarzu

Jeśli obstawiasz typy u bukmachera Fuksiarz i w Twoim meczu przydarzył się krecz, pewnie zastanawiasz się jak zostanie rozliczony. Kupon zostanie uznany za przegrany, wygrany, czy może rozliczony po kursie 1.00, a spotkanie uznanie za nieodbyte? Jak Fuksiarz rozlicza krecz w tenisie ziemnym? Wszystkie zakłady na zwycięstwo w meczu, bądź dotyczące wydarzeń, które nie zostały rozstrzygnięte z powodu kreczu rozliczane są po kursie 1.00. Natomiast zakłady, które zdążyły zostać rozstrzygnięte przed przerwaniem spotkania pozostają ważne. Jeśli np. krecz nastąpił w 2-gim secie, to zakłady na wygraną w 1. secie pozostają ważne, zaś te na wygraną w 2-gim secie rozliczone zostają po kursie 1.00.

>>Odbierz cashback 500 zł<<