Bukmacher LV Bet odświeżył wygląd i poprawił infrastrukturę swojej strony internetowej, a także wprowadził oddzielną zakładkę dotyczącą oferty na e-sport. Dokonane zmiany powinny ułatwić korzystanie z serwisu i sprawić, że obstawianie w LV Bet stanie się jeszcze bardziej intuicyjne. 

🎁 Darmowy zakład od LV Bet

 

Nowa strona LV Bet 

Nowa witryna jest kolejną innowacją jaką w ostatnich miesiącach serwuje nam LV Bet. Wcześniej firma zdecydowała się m.in. na zmianę dotychczasowego logo. Tym razem, cały serwis www przeszedł naprawdę solidny remont i w sferze wizualnej prezentuje się bardzo dobrze. Poza przebudową i odświeżeniem strony internetowej dodano również do niej wiele nowych funkcjonalności. Dział e-sport, szybkie zakłady, tryb teatralny, czy też widok multi, to tylko niektóre z nich. Nowa strona LV Bet zbiera bardzo pozytywne opinie, a gracze chwalą sobie zmiany na jakie zdecydowała się firma znana z charakterystycznej czarno-żółtej kolorystyki.


Nowa strona LV Bet – najważniejsze zmiany:

bonus powitalny aż do 1500 PLN
dedykowany dział e-sport
wprowadzenie opcji „szybki zakład”
nowy, atrakcyjny widok teatralny
zmiany w zakładce płatności
zmiany w zakładce „moje zakłady”

Oprócz tego, rejestrując się w LV Bet uzyskujesz dostęp do różnego rodzaju promocji dla graczy oraz konkursów typerskich, w których możesz wygrać bonusowe środki na grę. Oferta LV Bet to ścisła czołówka polskich firm bukmacherskich. Tworząc dedykowany dział e-sportowy LV Bet pokazuje, że idzie z duchem czasu i podąża za obecnymi trendami. Po organizacji Fame MMA, może to być kolejny krok umożliwiający dotarcie do odbiorców, którzy na co dzień nie interesują się sportem w klasycznym wydaniu.


Nowa strona LV Bet – bonus na start

Rejestrując się na nowej stronie LV Bet możesz otrzymać pakiet bonusów powitalnych na start. Oprócz tego dostaniesz darmowy zakład 20 PLN za rejestrację w prezencie od Typerii. Kliknij poniżej, aby odebrać bonusy powitalne w wysokości do 1500 PLN.

>>WPŁAĆ 1000 PLN, a GRAJ ZA 2000 PLN<< 

Użyj kodu promocyjnego „TYPERIA” i powiększ swój pakiet powitalny o darmowy zakład w wysokości 20 PLN!