LV Bet – recenzja bukmachera

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ OD LV BET

LV Bet to legalny bukmacher, który swoją działalność na naszym rynku rozpoczął pod koniec roku 2016. Litery LV na początku nazwy firmy nawiązują do Las Vegas – spółki będącej właścicielem między innymi popularnego napoju energetycznego  Las Vegas Energy Drink. Oprócz prowadzenia zakładów online, firma koncentruje się również na rozwijaniu sieci punktów stacjonarnych. Obecnie na terenie naszego kraju działa ponad 30 LV Lokali, a ich liczba stale wzrasta. LV Bet reklamuje się jako bukmacher z nowoczesnym podejściem do gracza, stawiający na nieszablonowe rozwiązania i zachodnie standardy. Debiut LV Bet na krajowym rynku bukmacherskim został przez typerską społeczność przyjęty bardzo pozytywnie. Badania przeprowadzone przez Gemius/PBI w Lipcu 2017 roku wykazały, że LV Bet jest wśród nowych użytkowników najpopularniejszym legalnym bukmacherem. Bez cienia wątpliwości należy uznać, że bukmacher ten jest pod wieloma względami powiewem świeżości w dziedzinie zakładów sportowych. Z drugiej strony, to wciąż bardzo młody „gracz” i jak wszyscy obecni na naszym rynku bukmacherzy w wielu kwestiach wymaga dalszych usprawnień.

BONUSY POWITALNE

LV Bet kusi graczy najwyższym na rynku bonusem powitalnym. Dzięki niemu, po zarejestrowaniu mamy możliwość uzyskania równowartości nawet 1000 PLN.  Po dokonaniu depozytu otrzymujemy w bonus w wysokości 1% tegoż depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Następnie za środki bonusowe musimy zawrzeć kupon AKO  (min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 i min. 1.25 na każdą selekcję). Całkowity kurs naszego kuponu pomnożony zostanie stukrotnie. Sytuacja nieco komplikuje się  w przypadku porażki, ponieważ wpłacone przez nas pieniądze (np. 1000zł, aby „wyciągnąć” z bonusa jak najwięcej) musimy przed wypłaceniem obrócić zgodnie z regulaminem. Po przegraniu bonusowego kuponu nasza gotówka będzie na koncie bukmachera, dopóki nie spełnimy warunków obrotu.

AKCJE PROMOCYJNE I BONUSY

LV Bet czynnie angażuje się w polski sport. Bukmacher jest sponsorem kilku klubów piłkarskich, m.in. Wisły Kraków, Widzewa Łódź, czy też Arki Gdynia. Posiadacze aktualnych karnetów na mecze sponsorowanych przez LV Bet zespołów, mogą wziąć udział w dedykowanej im promocji i otrzymać darmowe 50 PLN na grę. Kliknij baner poniżej, aby przejść do dostępnej na stronie bukmachera zakładki „promocje”.

Poza akcjami promocyjnymi skierowanymi do aktywnych fanów konkretnych drużyn, bukmacher aktualnie oferuje również kilka innych ciekawych promocji. Niektóre zmieniają się w zależności od pory roku i trwających rozgrywek, a inne mają swoje stałe miejsce w ofercie.

Lista Promocji

Gruby Kupon – Przygotowany automatycznie przez bukmachera kupon z kursem całkowitym podwyższonym nawet o 20 %. Najczęściej proponowane typy są dosyć ryzykowne, choć część z nich wcale nie jest pozbawiona logiki.

NHL NBA Night – Typowanie meczów rozgrywanych przez zawodników w z lig NHL i NBA. Zbieramy punkty do klasyfikacji, najlepiej typujący w danym tygodniu otrzymują bonusową gotówkę na swoje konto LV Bet. Nagroda główna dla najlepszych w łącznej klasyfikacji wynosi 1000 PLN.

Siatkarski Bonus – Typowanie spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Siatkówki Kobiet oraz Plus Ligi mężczyzn. Każdy kupon zawierający wyłącznie spotkania z tych 2 lig wlicza się do klasyfikacji. Co tydzień 20 typerów z największą liczną punktów otrzymuje bonus w wysokości 20 PLN.

Varyfikacja LV Bet – Promocja przygotowana na decydujące kolejki bieżącego sezonu Ekstraklasy. Jeżeli sędzia użyje systemu VAR i cofnie bramkę, a w konsekwencji spowoduje to przegraną naszego kuponu, otrzymamy zwrot stawki naszego zakładu. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

Bezpieczny Kupon 5+ – Jeżeli jedno spotkanie z naszego kuponu AKO zawierającego min. pięć pozycji okaże się nietrafione, bukmacher zwraca nam stawkę do 50 PLN.

Multikozak – Im więcej spotkań na kuponie, tym większy bonus % do wygranej. Przy 4 spotkaniach wyniesie on 7,5%, zaś przy 8 lub więcej aż 25%!

 

OFERTA

Na ofertę LV Bet nie powinni skarżyć się nawet najbardziej wybredni gracze. Znajdziemy tu propozycje na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, e-sportowe, a także sporty wirtualne. W sumie ponad 50 różnych konkurencji. Poza tym, obstawiać możemy również wydarzenia bardzo niszowe, włącznie z zawodami szachowymi, czy surfingowymi. Kursy na większość wydarzeń są naprawdę zadowalające. W LV Bet marża na zakłady jest zauważalnie niższa niż u konkurencji. Uwagę zwraca nowoczesny design oraz świetna kolorystka strony internetowej. Wszystkie niezbędne informacje wyświetlane są w widocznych miejscach, a poruszanie po niej jest bardzo intuicyjne i komfortowe. Równie prosta i komfortowa jest rejestracja w serwisie. Wypełnienie wszystkich niezbędny danych oraz zweryfikowanie tożsamości zajęło dosłownie kilka minut. Szkoda, że LV Bet nie prowadzi obecnie żadnych transmisji sportowych.

 

ZAKŁADY LIVE

Na braku dostępu do transmisji cierpią zakłady na żywo. To duża strata ponieważ ich oferta jest naprawdę rozbudowana i interesująca. Gracze mogą wybierać w dużej liczbie zakładów pobocznych, handicapów, itp. Zamiast transmisji możemy skorzystać z graficznej wizualizacji spotkań. Spisuje się ona całkiem dobrze, niczym nie odbiega od tej oferowanej przez innych legalnych bukmacherów. Kursy oferowane w ofercie live są dobre, rzadko kiedy spotykamy takie, które byłyby szczególnie zaniżone.

 

APLIKACJE MOBILNE

Jeden z aspektów powodujących, że recenzja bukmachera LV Bet, to nie tylko same pozytywy. W obecnych czasach aplikacja na urządzenia mobilne to konieczność, bardzo wielu graczy na ich rzecz całkowicie rezygnuje z korzystania ze stron internetowych bukmacherów. LV Bet nie tylko nie zadbał o aplikację na urządzenia z systemem Android, czy też iOS, ale nawet nie posiada porządnej strony mobilnej. Obecnie dostępna jest przeciętna i momentami mało wygodna w obsłudze.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Miłym gestem ze strony bukmachera jest oferowany jego klientom program lojalnościowy. Polega on na zbieraniu LV Punktów, które następnie możemy wymienić na prawdziwą gotówkę. Otrzymane za wymianę punktów pieniądze nie podlegają obrotowi i jeśli chcemy możemy bez przeszkód wypłacić je na nasze konto bankowe. Za każde zagrane 25 PLN otrzymujemy 1 LV Punkt. Z kolei 100 LV Punktów równa się 5 PLN. Oprócz doładowania naszego konta, punkty możemy wymienić na atrakcyjne produkty ze Sklepu LV Bet. Wśród dostępnych nagród na uwagę zasługuje szczególnie możliwość odbycia treningu MMA z Łukasz „Jurasem” Jurkowskim.

WPŁATY

Wpłat można dokonywać przy użyciu bankowości błyskawicznej, kart płatniczych oraz  e-portfeli. Poniżej przedstawiamy dostępne w LV Bet metody doładowania konta:

WYPŁATY

Wypłaty w LV Bet można dokonać jedynie na numer rachunku bankowego podany przy rejestracji. Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 PLN.

System błyskawicznych wypłat LV Bet Rapid Pay to jedna z największych zalet tego bukmachera. Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do środków zgromadzonych na koncie, to opcja ta jest dla Ciebie wręcz idealna. Wypłata dociera do nas nawet w 10 minut, od 8:00 do 1:00, 17 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Szkoda jedynie, że z komfortu jaki dają błyskawiczne wypłaty, mogą korzystać jedynie klienci kilku polskich banków. Jeżeli Twój bank nie znajduje się na widocznej poniżej liście ekspresowej, przelew zostanie wysłany w najbliższej sesji elixir.

 

POMOC I KONTAKT

LV Bet oferuje swoim użytkownikom 2 podstawowe formy kontaktu. Najprostszą i najpopularniejszą z nich jest live chat. Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem z reguły jest bardzo krótki, a odpowiedzi na zadawane przez nas pytania merytoryczne i rozjaśniające nasze wątpliwości. Minusem chatu jest jego strona wizualna. Wiadomości pisane przez nas oraz przez konsultanta wyświetlają się w identycznie wyglądających dymkach, co nieco zmniejsza przejrzystość prowadzonej konwersacji. Poza godzinami działania chatu, istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku wyboru tej formy komunikacji, odpowiedź powinna do nas dotrzeć maksymalnie w ciągu kilku godzin. Przed skorzystaniem z chatu, bądź formularza kontaktowego warto zaznajomić się z działem FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

  • chat na żywo dostępny w godzinach 8:00-23:00
  • formularz kontaktowy
  • dział FAQ z odpowiedziami na najczęstsze pytania

PODSUMOWANIE

LV Bet to jeden z najlepszych polskich bukmacherów. Bogata oferta przedmeczowa oraz zakładów live, świetny bonus powitalny, ciekawe promocje i program lojalnościowy. Jako jeden z nielicznych bukmacherów LV Bet oferuje możliwość szybkiej wypłaty zgromadzonych środków. Ciekawie zaprojektowana i wygodna w obsłudze strona internetowa zapewnia wysoki komfort korzystania z serwisu. Jak na tak krótki staż na rynku, firma ta prezentuje się nadspodziewanie dobrze i można ją polecić każdemu. Początkujący i posiadający mniejsze umiejętności gracze muszą uważać na bonus powitalny, ponieważ warunki jego obrotu są dość uciążliwe. Istnieje również możliwość rejestracji bez korzystania z bonusa powitalnego. Do ideału trochę brakuje, konieczne jest m.in. wprowadzenie opcji cash out, transmisji, czy też udostępnienie aplikacji na urządzenia mobilne. Pomimo wszystkich minusów LV Bet i tak w pokonanym polu pozostawia większość rynkowej konkurencji – to naprawdę dobry bukmacher online.

PLUSY:

✅ największy na rynku bonus powitalny
✅ bonusy i akcje promocyjne
✅ naprawdę dobre kursy
✅ dość niska marża na zakłady
✅ błyskawiczne wypłaty nawet w 10 min
✅ szeroka oferta zakładów pre-match i live
✅ ciekawe zakłady niespotykane u konkurencji
✅ przejrzysta i nowoczesna strona internetowa
✅ program lojalnościowy
✅ bardzo dobra oferta na e-sporty

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ OD LV BET?

MINUSY:

❌ trudne warunki obrotu bonusem
brak aplikacji na smartfony
przeciętna strona mobilna
brak opcji cash out
❌ brak transmisji sportowych