Milenium – recenzja bukmachera

🎁Rejestracja w Milenium. Odbierz bonusy🎁

Milenium jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku bukmacherów. Pierwsze stacjonarne punkty przyjmowania zakładów, otwarto w październiku 2004 roku. Od tego czasu ich liczba sukcesywnie się zwiększa. Obecnie bukmacher Milenium dysponuje ponad 160 naziemnymi placówkami. Od kilku lat firma umożliwia również zawieranie zakładów przez sieć, za pośrednictwem swojej strony internetowej. Nie zapomniano o graczach korzystających z urządzeń mobilnych. Bukmacher oferuje im możliwość pobrania aplikacji na smartfony. Istnieje również możliwość typowania spotkań za pośrednictwem mobilnej strony internetowej. Milenium oceniany jest z reguły  jako bukmacher dość przeciętny. Na tle konkurencji, jego oferta nie wyróżnia się niczym szczególnym, za to parę elementów z pewnością wymaga poprawek.


BONUSY POWITALNE

Milenium oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. Nasz pierwszy depozyt zostanie podwojony maksymalnie do 760 PLN. Warunki obrotu bonusu są dość jasne i nie należą do wyjątkowo trudnych. Należy zagrać za 4-krotność kwoty naszego pierwszego depozytu. Jeśli wpłaciliśmy 500 PLN, to obrót jaki należy wykonać, aby otrzymać bonus wyniesie 2000 PLN. Do obrotu wliczają się kupony pojedyncze, bądź wielokrotne z kursem min. 2,00.

Dodatkowo gracze, którzy zarejestrują się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium otrzymają możliwość zagrania zakładu do 10 PLN bez ryzyka. W przypadku nietrafienia typowanego zdarzenia, bukmacher zwróci nam 10 PLN w postaci punktów lojalnościowych. Te zaś, możemy wymienić w mShopie na kredyty, za które z kolei postawimy kupony o równowartości 10 PLN. Zasady na jakich Milenium daje nam „darmowy” zakład są nieco bardziej skomplikowane niż u innych firm. Poza tym, najpierw musimy zainwestować własne środki, nie ma więc możliwości przetestowania bukmachera przed dokonaniem depozytu.


PROMOCJE

Bonus 5-10-15 – dostępny dla klientów będących członkami programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Pozwala na powiększenie naszej wygranej w zakładach wielokrotnych, zgodnie z poniższym schematem:

o 5% – jeżeli na kuponie znajdzie się min. 5 zdarzeń (kurs min. każdego z nich 1.20)
o 10% – jeżeli na kuponie znajdzie się min. 10 zdarzeń (kurs min. każdego z nich 1.20)
o 15% – jeżeli na kuponie znajdzie się min. 15 zdarzeń (kurs min. każdego z nich 1.20)

Trzeba przyznać, że bonus ten jest bardzo ciekawą opcją dla graczy lubiących kupony AKO. Dzięki niemu 12% podatek od stawki, nie jest aż tak bolesny. Wadą 5-10-15 jest fakt, że możemy go użyć dopiero przy 5 spotkaniach na kuponie, a jak wiadomo szansa wygranej w kuponach wielokrotnych (nawet z niskimi kursami) jest o wiele niższa niż w zakładach pojedynczych, bądź nawet podwójnych.

Happy Hour Milenium – w ramach tej promocji, klienci wyznaczonych punktów stacjonarnych mogą przez godzinę zawierać zakłady, które nie będą obciążone podatkiem. Bukmacher gwarantuje, że pełną kwotę 12% podatku od wkładu weźmie na siebie. Lista punktów, w których możliwa jest gra bez podatku, jest na bieżąco uaktualniania i umieszczona na stronie internetowej bukmachera www.milenium.pl. Czasami Happy Hour organizowane jest również na zakłady przez sieć i mogą z niego korzystać użytkownicy z dowolnego miejsca w kraju. Promocja nie obejmuje zakładów na żywo i dotyczy jedynie kuponów wielokrotnych z min. 5 zdarzeniami o min. kursach 1.20. Dla posiadaczy Srebrnych i Czerwonych kart członkowskich liczba zdarzeń spada do 4, zaś  ci w których posiadaniu jest karta Platynowa lub Złota otrzymają zwrot podatku stawiając jedynie 3 spotkania. Niestety gracze zawierający zakłady przez internet zawsze muszą umieścić na kuponie min. 5 spotkań, niższa liczba możliwa jest tylko dla klientów stacjonarnych z kartami członkowskimi.

OFERTA

W ofercie bukmachera możemy znaleźć zakłady na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Czasami jednak, możemy mieć lekkie problemy ze znalezieniem interesującej nas pozycji. Kursy należą raczej do przeciętnych, lepsze możemy znaleźć u większości rynkowych konkurentów Milenium. Bukmacher nie oferuje żadnych promocji związanych z obniżeniem stawki podatku, a to sprawia iż większość kursów zdecydowanie nie należy do atrakcyjnych. Jedynym sposobem na nieco wyższe wygrane w Milenium jest korzystanie ze spotkań zamieszczanych w codziennej Superofercie, bądź granie kuponów wielokrotnych i korzystanie z promocjji 5-10-15. Wygląd strony internetowej jest poprawny. Twórcy zadbali o możliwość zmiany tła. Dokonujemy tego przy pomocy umieszczonego na górze strony suwaka. Wybierać możemy spośród białej lub czarnej kolorystyki. W porównaniu z czołowymi polskimi bukmacherami, szczególnie mocno rzuca się w oczy brak opcji cash-out oraz jakichkolwiek transmisji sportowych.


ZAKŁADY LIVE

Ekran zakładów live, prezentuje się w Milenium całkiem nieźle. Zależenie od sportu, który wybierzemy, obserwować będziemy odmienną szatę kolorystyczną. Dla piłki nożnej jest to zieleń, dla hokeja szarość, a np. dla koszykówki brąz. Bukmacher nie zapewnia możliwości śledzenia transmisji obstawianych spotkań. Jedynym sposobem na pełniejsze uczestniczenie w obstawianym jest obserwacja graficznej wizualizacji spotkań. Dzięki niej uzyskujemy dostęp do wszelkich statystyk i informacji dotyczących rozgrywanego spotkania. Za wizualizacje odpowiada Statscore, który  jest największą polską firmą zajmującą się dostarczaniem danych sportowych. Możliwość śledzenia spotkań w tej sposób, dostępna jest jednak tylko dla najpopularniejszych lig w najczęściej typowanych dyscyplinach. Wysokość kursów oraz ilość opcji zakładów do wyboru, stoją na dobrym poziomie. Zakłady Live w Milenium ocenić należy pozytywnie.

APLIKACJE MOBILNE

Aplikacja mobilna Milenium dostępna są na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Daje nam ona dostęp do podstawowych funkcjonalności, dzięki którym zawieranie zakładów staje się możliwe z dowolnego miejsca. Bez problemu możemy za jej pośrednictwem dokonywać wpłat i wypłat z naszego konta. Jeśli chodzi o stronę techniczną, to wydaje się że twórcy aplikacji mogli postarać się troszkę bardziej. Testowana była na klasycznym telefonie z Androidem – Samsungu Galaxy S5. Zdarzyło się jej kilka razy lekko zwolnić, bądź nie reagować. Długo trwa akceptacja zakładu zawieranego na żywo. Często zanim zostanie przyjęty, zmienia się już jego kurs i konieczne jest ponowne stawianie. W porównaniu z innymi bukmacherskim aplikacjami, ta którą oferuje nam Milenium, jest zaledwie przeciętna. Nie jest to produkt zły, jednak przydałoby się mu parę poprawek. W razie kłopotów z aplikacją możliwe jest również skorzystanie z mobilnej wersji strony bukmachera. Działa ona szybciej i płynniej niż dedykowana aplikacja mobilna.

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium” pozwala na zbieranie punktów premiowych. Przyznawane są one za każdy zawarty zakład. Im większa stawka naszego kuponu oraz im więcej zdarzeń na nim umieścimy, tym więcej punktów lojalnościowych trafi na nasze konto. Otrzymujemy je bez względu na to, czy nasze zakłady okazały się wygrane, czy też nie. Członkostwo w Lidze Mistrzów Milenium daje nam możliwość zdobycia nagród i bonusów, a także wzięcia udziału w organizowanych przez bukmachera konkursach. Każdy z graczy może w punkcie stacjonarnym wyrobić sobie kartę członkowską. Jej kolor będzie odpowiadał naszemu statusowi gracza, na który składa się liczba uzbieranych punktów lojalnościowych. Dlatego też, jeśli chcemy zdobyć najlepsze karty członkowskie, powinniśmy się wstrzymać z wydawaniem punktów. Po osiągnięciu wymaganego przy danym stopniu członkowskim poziomu punktowego, możemy wymienić nasze punkty na kredyty i przeznaczyć na grę. Z danego poziomu członkowskiego nie można „spaść” na niższy.


WPŁATY I WYPŁATY

Ubogo prezentują się dostępne metody płatności. Bukmacher udostępnia nam jedynie dwie: Tpay i PayU. Brakuje chociażby popularnych portfeli internetowych. Wypłata dokonywana jest na podany podczas rejestracji numer rachunku bankowego. Bukmacher zastrzega sobie możliwość dokonania wypłaty w ciągu 7 dni roboczych. Z reguły proces ten trwa zdecydowanie szybciej, jednak już sama taka informacja nie brzmi zbyt zachęcająco.

POMOC I KONTAKT 

Kontakt z Milenium możliwy jest poprzez e-mail oraz chat na żywo. Działa on codziennie od 9 do 20. Poza godzinami pracy chatu , wchodząc w niego możemy wysłać swoją wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Czas oczekiwania na konsultanta z reguły jest dość krótki. Pracownicy zazwyczaj w sposób zrozumiały i rzeczowy udzielają odpowiedzi na interesujące nas zagadnienia. Ogólny poziom obsługi klienta należy ocenić jako dobry, nie ma się do czego przyczepić.


PODSUMOWANIE:

Bukmacher Milenium, to firma godna zaufania, obecna na naszym rynku od wielu już lat. Oferuje dobry bonus powitalny i szeroką ofertę kursową. Na uwagę zasługuje również promocja 5-10-15, która powinna przypaść do gustu każdemu miłośnikowi kuponów akumulacyjnych. Ogólna ocena Milenium jest niezła – bukmacher spełnia swoją rolę, daje nam bonus i możliwość zarobienia niezłej gotówki.

PLUSY:

✅ bonus powitalny
✅ promocja 5-10-15
szeroka oferta kursowa
niezłe zakłady live
✅ happy hour
✅ dużo punktów naziemnych

🎁Rejestracja w Milenium. Odbierz bonusy🎁

MINUSY:

❌ przeciętne kursy
❌ w zasadzie brak promocji
brak transmisji
brak opcji cash out
brak możliwości grania bez podatku
aplikacja mobilna wymaga poprawek
brak popularnych metod płatności