STS – recenzja bukmachera

🎁Odbierz Freebet 29 PLN od STS🎁

kod promocyjny: TYPERIA

STS jest największym bukmacherem na polskim rynku. Jego debiut miał miejsce w roku 1997 roku. Od tego czasu firma działa z powodzeniem na terenie całego kraju. Wizerunek godnej zaufania marki spowodował, że STS został wybrany głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Katowicka spółka oprócz współpracy z PZPN angażuje się w polski sport również na wielu innych płaszczyznach. Sponsoruje m.in. drużyny siatkarskie, piłki ręcznej, a także kilka klubów z piłkarskiej Ekstraklasy. Fundacja Sport Twoją Szansą (STS)  prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu i wspiera merytorycznie oraz materialnie sportowe talenty. W skład Rady Honorowej Fundacji wchodzą powszechnie znani sportowcy, dziennikarze i działacze. Wszystko to sprawia, że STS to firma zapewniająca bezpieczeństwo i godna zaufania. Już dawno za sobą ma problemy, które trapią bukmacherów obecnych na rynku od niedługiego czasu. To legalny bukmacher zapewniający nam pełen komfort gry. Oferta STS jest bardzo wysokim poziomie, a naszym zadaniem jest tylko dobre typowanie. Obecnie STS posiada około 430 lokali stacjonarnych na terenie całego kraju.

 

BONUSY POWITALNE

Bonus powitalny w STS należy do bardzo atrakcyjnych. W jego ramach nasza pierwsza wpłata zostaje podwojona, maksymalnie do 500 PLN. Pomimo tego, że w innych firmach możemy otrzymać nieco wyższe kwoty bonusu na start, to warunki obrotu są wyraźnie trudniejsze. W STS po złożeniu pierwszego depozytu jego równowartość trafia również na konto bonusowe. Przyznaną kwotą należy dokonać 3 obrotów, kuponami z kursem minimalnym 1.91. Na tle warunków obrotu bonusów jakie oferują nam inni polscy bukmacherzy, te z którymi mamy do czynienia w STS prezentują się naprawdę zachęcająco.

OFERTA

Oferta STS na zakłady sportowe jest bardzo szeroka. Wybierać możemy spośród wielu najbardziej popularnych sportów, jak również i dyscyplin niszowych. Dostępne do wyboru dyscypliny wyświetlane są na pasku w lewej części strony. Bardzo dobrze wygląda liczba możliwych do obstawiania e-sportów. Ze względu na sponsoring Reprezentacji Polski w piłce nożnej, STS oferuje nam również możliwość typowania związanych z nią zakładów specjalnych. Jeśli mamy ochotę, możemy postawić między innymi, że Adrian Mierzejewski zostanie powołany do kadry na Mundial 2018. Za wybór tej opcji bukmacher zapłaci nam 10 złotych za każdą zainwestowaną złotówkę. Kursy w STS prezentują się dobrze, na tym tle bukmacher nie wyróżnia się wśród swoich konkurentów. W przypadku chęci podwyższenia kursów niektórych spotkań warto zajrzeć do zakładek Superoferta oraz Hit Dnia. Można w nich znaleźć wybrane przez bukmachera spotkania, w których kurs jest wyraźnie podwyższony. Oferta STS powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Ilość dostępnych zakładów robi wrażenie. Strona internetowa wykonana jest w sposób sprawiający, że poruszanie się po niej jest wygodne i intuicyjne. Gorzej prezentuje się jej warstwa techniczna. Co jakiś czas gracze miewają problemy podczas logowania, czy też zawierania zakładów. Takie i podobne usterki techniczne na szczęście nie pojawiają się bardzo często.


ZAKŁADY LIVE

Kolejna bardzo mocna strona bukmachera. Ilość zdarzeń dostępnych do typowania na żywo jest naprawdę zadowalająca, sytuacja w której czujemy, że brakuje jakieś opcji występuje bardzo rzadko. Ekran zakładów live jest przejrzysty i czytelny. Wydarzenia z poszczególnych dyscyplin uszeregowane są w oddzielne grupy. Każdy sport oznaczony jest zakładką w innym kolorze.

Ogromnym plusem są transmisje wydarzeń sportowych na żywo, które bukmacher udostępnia nam w pełni za darmo. Obejmują one m.in. największe turnieje tenisowe, piłkarską Serie A, Ligue 1 , amerykańskie ligi NHL i NBA oraz wiele innych. Usługa STS TV dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu, bez względu na to czy są aktywnymi graczami i posiadają środki na swoim koncie. Spotkania, przy których nie jest udostępniona transmisja na żywo, możemy śledzić poprzez przygotowaną przez bukmachera wizualizację graficzną.

 PROMOCJE

Wirtualny tydzień – Bukmacher zwraca nam co tydzień połowę stawki maksymalnie 3 przegranych kuponów postawionych tylko na sporty wirtualne. Maksymalna kwota zwrotu w każdym tygodniu to 30 PLN. 

Polubisz Poniedziałek – Co tydzień w poniedziałek nagradzanych jest 1000 najaktywniejszych graczy. Otrzymują oni bonusy od 20 do 100 PLN.

Zaproś kumpla – Szansa na otrzymanie 50 PLN za zaproszenie znajomego do gry w STS. Dana osoba po wpłacie środków musi dokonać obrót na min. 150 PLN po kursie min. 1,50. Po spełnieniu tych warunków, obaj gracze otrzymują bonus w wysokości 50 PLN.

 

APLIKACJE MOBILNE

STS oferuje swoim klientom aplikacje na smartfony z systemami Android oraz iOS. Stoją one na najwyższym poziomie. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna i wygodna, oprogramowanie działa płynnie i szybko, nie występują żadne problemy techniczne. Aplikacje STS zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji, które oferuje również strona internetowa STS. Zalicza się do nich również możliwość śledzenia transmisji live, dokonanie cash-outu, czy też skorzystanie z błyskawicznych wpłat i wypłat poprzez system STS Pay. Do aplikacji STS nie można mieć w zasadzie żadnych większych zastrzeżeń. To zdaniem wielu graczy, najlepsza aplikacja bukmacherska na polskim rynku. Poza aplikacja, typujący mogą również korzystać z mobilnej strony bukmachera, przystosowanej do urządzeń przenośnych. Do jej obsługi również nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

W ramach programu lojalnościowego Klub STS prowadzony jest ranking, w którym rywalizują ze sobą klienci bukmachera z całej Polski. Za kupony stawiane w punktach stacjonarnych oraz przez internet,  gracze uzyskują punkty klubowe. Osoby które zajmą czołowe miejsca w klasyfikacji mogą liczyć na wysokie nagrody pieniężne.

Poza klasyfikacją ogólnopolską, również każdy punkt stacjonarny STS ma swój oddzielny ranking. Najlepsi gracze w ramach rankingu punktów naziemnych nagradzani zostają doładowaniem konta STS.

WPŁATY

STS udostępnia nam wszystkie najważniejsze metody płatności. Dzięki serwisom obsługującym szybkie przelewy, nasz konto doładować możemy już w ciągu kilkunastu sekund. Poniżej dostępne metody dokonywania wpłat:

Konto możemy zasilić również w dowolnym punkcie naziemnym.


WYPŁATY

STS jest jedną z dwóch firm na rynku, które oferują możliwość dokonania natychmiastowego przelewu środków na swój rachunek bankowy. Dzięki autorskiemu systemowi STS Pay, po zleceniu płatności dotrze ona na podany nr konta w ciągu maksymalnie 30 minut. Obecność tej opcji bardzo zwiększa komfort korzystania z serwisu.

POMOC I KONTAKT 

Kontakt z konsultantem możliwy jest za pomocą czatu na żywo, formularza kontaktowego oraz drogą mailową. Nie przewidziano opcji połączenia telefonicznego, która w wyjątkowych przypadkach jest bardzo wygodna. Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie, odpowiedzi udzielne przez pracowników live chatu są merytoryczne i szybkie. Jedynym problemem wydaje się czas oczekiwania niezbędny na połączenie z czatem. Czasami zdarza się, że zanim uzyskamy połączenie z konsultantem, czekać musimy nawet kilkanaście minut. Sytuacja taka ma miejsce z reguły tylko w okresie bukmacherskich „godzin szczytu” i  Najprawdopodobniej wynika z ilości klientów bukmachera i jego bardzo dużej popularności.

PODSUMOWANIE:

STS to ścisła czołówka polskiego rynku bukmacherskiego. Do ideału oczywiście brakuje sporo. W oczy rzucają się lekkie problemy techniczne w działaniu strony internetowej i takie sobie kursy. Boli również brak jakiejkolwiek opcji grania bez podatku. Poza tym, niemal w każdym aspekcie STSowi należy się ocena bardzo dobra. To obecna od wielu lat na naszym rynku godna zaufania marka, która stale się rozwija. Idealny bukmacher na początek przygody z zakładami sportowymi.

PLUSY:

✅ szeroka oferta live i pre-match
✅ bonus powitalny
błyskawiczne wypłaty STS Pay
✅ transmisje sportowe w STS TV
✅ bardzo dobre aplikacje mobilne
✅ dużo punktów naziemnych
✅ opcja cash-out
✅ stabilna i godna zaufania marka

🎁Odbierz Freebet 29 PLN od STS🎁

kod promocyjny: TYPERIA


MINUSY:

czasami usterki techniczne na str. internetowej
❌ kursy mogłyby być nieco wyższe
❌ mało ciekawych promocji

brak możliwości grania bez podatku
czasami długi czas oczekiwania na konsultanta