Betfan to nowy legalny bukmacher, który wszedł na rynek z wielką pompą. Twarzą firmy został Mariusz Pudzianowski i podobnie jak Pudzian, tak i Betfan prezentuje się naprawdę potężnie. Niezwykle szeroka oferta zakładów, atrakcyjne bonusy powitalne, przejrzysta i wygodna strona internetowa oraz coś na co długo czekaliśmy – obstawianie w Betfan BEZ PODATKU! Interesują Cię Betfan opinie, oferta, bonusy powitalne, kod promocyjny? Zapraszamy do recenzji Betfan – bez podatku 24/7. 

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Betfan bez podatku – jak wygrywać więcej?

Postawiłeś 100 PLN, ale w praktyce Twoja stawka wynosi zaledwie 88 PLN? To właśnie przeklęty 12% podatek od gier! Betfan jako pierwszy legalny bukmacher w Polsce wychodzi na przeciw oczekiwaniom graczy. Chcesz wygrywać więcej? Graj w Betfan bez podatku. Oferta tego operatora różni się od innych bukmacherskich promocji, dzięki którym wygrana mnożona jest o 5, czy też 10%. W Betfan nie musisz umieszczać na swoim kuponie 6 lub więcej zdarzeń, aby móc skorzystać z „turbodoładowania”. Wystarczą 3 typy z kursami min. 1,35, a Twój kupon w Betfan będziesz mógł zagrać bez podatku. Postawisz 100 PLN na kurs 2,00? Wygrasz okrągłe 200 PLN, a nie jak dotychczas tylko 176 PLN. To mała rewolucja na polskim rynku bukmacherskim, która w pełni uzasadnia dlaczego opinie o Betfan już na starcie działalności firmy są aż tak dobre.


Betfan bonusy powitalne

Bonus 3000 PLN

Betfan bonusy powitalne, to kolejny element jaki należy zaliczyć na plus. Nowi klienci otrzymują tzw. „Pakiet Pudziana 3000 zł”, który tworzą 3 bonusy od 3 pierwszych wpłat. Aby otrzymać 3000 PLN bonusu nie jest potrzebny Betfan kod promocyjny. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygrana mnożona jest x10! Jak obrócić bonus w Betfan? Należy wykonać kilka całkiem prostych kroków:

1. Wpłacasz pieniądze. Minimalna wpłata to 20 PLN
2. Odblokowujesz bonus. Zawierasz zakłady za równowartość depozytu (kurs min. 2.00)
3. Dostajesz bonus. Od trzech pierwszych wpłat – 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 100 PLN
4. Obracasz bonus 5-krotnie. (min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1,45)
5. Powiększenie wygranej. W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne bukmacher POWIĘKSZY WYGRANĄ x10

PRZYKŁAD: Wpłacasz 1000 PLN, dostajesz 100 PLN bonusu, obracasz bonusem i ze stówki „robisz” np. 245 PLN. W momencie przenoszenia środków z salda bonusowego pomnożone zostaną one x10, a więc zamiast 245 PLN trafi do Ciebie 2450 PLN! Możesz robić tak aż 3 razy – przy trzech pierwszych wpłatach!

Betfan bonusy powitalne


100 PLN zakład bez ryzyka – zasady

Zakład bez ryzyka 100 PLN, to jeden z głównych elementów oferty powitalnej Betfan. Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny TYPERIA. Oferta pozwala na ubezpieczenie pierwszego zagranego w serwisie kuponu. W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne, czyli NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu!

1. Wpłacasz kasę

Należy dokonać depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł

2. Stwórz kupon

Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne

3. Odbierz bonus

W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

4. Dodatkowe informacje

Z promocji wyłączone są zakłady wirtualne oraz zakład specjalny MatchdayBoost.

Betfan oferta zakładów 

Obstawianie w Betfan bez podatku, jest tylko jedną z wielu wartych wyróżnienia cech tego bukmachera. Poza nią w oczy rzuca się przede wszystkim gigantyczna wręcz oferta zakładów. Duży wybór typów z popularnych oraz niszowych sportów i e-sportu oraz naprawdę niezłe kursy sprawiają, że Betfan nie odstaje od firm działających w Polsce przez wiele lat. Jednak to nie wszystko, ponieważ za sprawą szerokiej gamy zakładów na rozrywkę, Betfan przenosi bukmacherkę na nieznany dotąd poziom. Możesz nie mieć pojęcia o sporcie, a i tak typować całą masę zdarzeń z interesujących Cię dziedzin.

Betfan oferta

Jesteś kinomanem? Obstaw, który aktor zostanie następnym Bondem. Interesujesz się polityką? Wytypuj, czy w najbliższych wyborach prezydenckich zobaczymy drugą turę. Możesz założyć się nawet o to, ile stopni będzie jutrzejszego poranka! Ekonomia, media, show-biznes, wokół sportu, to tylko niektóre z dostępnych dziedzin. Co więcej, każdy klient Betfan ma możliwość zgłoszenia swojej propozycji zakładu. Znasz się na czymś? Załóż się o to! Podaj na live-chacie swój adres email oraz propozycję zdarzenia, a konsultant przekaże ją bukmacherowi do rozpatrzenia. Tak otwarte podejście do graczy sprawia, że po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „Betfan opinie” trudno doszukać się jakichkolwiek negatywnych głosów.

BEtfan opinie

Betfan zakłady na żywo

Zakłady na żywo w Betfan prezentują się co najmniej dobrze, a ich oferta jest dość szeroka, natomiast z pewnością będą jeszcze rozwijane. Dostępne są najpopularniejsze sportowe dyscypliny, takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej i wiele innych. Wybrane zdarzenia możemy śledzić przy pomocy funkcji match tracker – graficznej wizualizacji boiskowych wydarzeń. Póki co, bukmacher nie oferuje jeszcze live streamów (transmisji video). Brak tego elementu może być dla części typujących odczuwalny, aczkolwiek wydaje się iż wprowadzenie Betfan TV jest tylko kwestią czasu. Warty podkreślenia jest fakt, że w Betfan na jednym kuponie można łączyć zdarzenia przedmeczowe oraz live. Ogólna ocena zakładów na żywo jest pozytywna – kilka ulepszeń i powinno być bardzo dobrze. Również w zakładach live możliwe jest obstawianie w Betfan bez podatku.

Betfan bez podatku


Betfan promocje

1. Betfan bez podatku 12%

Główna promocja i największy as w rękawie bukmachera, to możliwość obstawiania w Betfan bez podatku. Firma na początku swojej działalności skupiła się na tym elemencie bardzo mocno. Betfan jako jedyny bukmacher na polskim rynku pozwala grać bez podatku przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pod tym względem Betfan bije na głowę swoich konkurentów. Wraz z rozwojem firmy możemy spodziewać się kolejnych promocji dostępnych dla graczy. Póki co, dostępny jest codzienny Radar 365, czyli specjalna promocyjna oferta na dany dzień.

Betfann kod promocyjny

2. Radar 365

Co kryje się pod tą nazwą? Radar 365 „wyszukuje” najciekawsze zdarzenia danego dnia i oferuje związane z nimi promocje. Bonusy, darmowe zakłady, zwroty stawki, czy podwyższone kursy to tylko niektóre z możliwości. Warto codziennie odwiedzać stronę Betfan i sprawdzać jaka promocja dostępna jest w zakładce Radar 365.

3. Betfan cashout

Czym jest cashout? Sprawdź nasz artykuł dotyczący tej niezwykle popularnej i wygodnej opcji. Cahsout w Betfan pozwala na rozliczenie kuponu zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Do cashout zaliczają się zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo typu SOLO i AKO. Opcja nie obejmuje zakładów systemowych. W Betfan możliwe jest łączenie zakładów przedmeczowych i na żywo na jednym kuponie, a następnie użycie dla takiego kuponu opcji cashout.

Betfan kod promocyjny


Betfan aplikacja mobilna

Betfan oferuje możliwości korzystania z aplikacji mobilnych na system Android. Póki co, nie doczekaliśmy się jeszcze apki na iOS, jednak wydaje się, że jest to jedynie kwestią czasu.

Betfan płatności

Betfan oferuje wszystkie podstawowe metody płatności. Możemy korzystać więc z kart VISA i Mastercard, a także serwisu Przelewy24. Niedawno bukmacher wprowadził również bardzo popularny w naszym kraju BLIK. Obecnie brakuje opcji użycia Paysafecard, bądź jednego z wielu portfeli internetowych. Nie ma wątpliwości, że z biegiem czasu Betfan będzie wzbogacał metody płatności o kolejne elementy.

Betfan bez podatku

Betfan chat i obsługa klienta

Czat na żywo dostępny jest codziennie w godzinach 9-23. Obsługa klienta odbywa się z reguły bezproblemowo, a czas oczekiwania na połączenie się z pracownikiem supportu to kilka sekund. Konsultanci udzielają pomocy sprawnie i szybko, nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń. Chętni mogą korzystać także z kontaktu mailowego ([email protected]) oraz telefonicznego (+48 22 125 50 50). Na stronie Betfan dostępny jest również FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zawarte w nim informacje dotyczą m.in. kwestii związanych z rejestracją konta i jego  weryfikacją, płatnościami, promocjami, zawieraniem zakładów.

Betfan konto tymczasowe

Nie musisz przechodzić pełnej weryfikacji dokumentów tożsamości, aby móc obstawiać w Betfan. Konto tymczasowe założysz już w kilkadziesiąt sekund. Wystarczy, że podasz swoje podstawowe dane takie jak adres e-mail, numer telefonu i PESEL. Pamiętaj, aby przy zakładaniu konta wpisać swój Betfan kod promocyjny. Wstępna rejestracja daje nam dostęp do niemal wszystkich funkcjonalności serwisu, poza możliwością dokonania wypłaty wygranych środków. Limit stawek na koncie tymczasowy wynosi 5000 zł. W celu dokonania pełnej weryfikacji profilu gracza w Betfan, należy przesłać skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Cała procedura jest prosta i w pełni bezpieczna – Betfan to legalny bukmacher posiadający oficjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Betfan bonusy

Betfan opinie

Opinie o bukmacherze Betfan są jak dotychczas bardzo pozytywne. Mimo jego krótkiej obecności na rynku, masa typujących zdecydowała się na rejestrację, aby móc grać w Betfan bez podatku. Uwagę klientów firmy zwróciła również szeroka oferta zakładów, solidne kursy i świetny pakiet startowy. Betfan bonusy powitalne, to zakład bez ryzyka 100 PLN i aż 3000 PLN bonusu od trzech pierwszych depozytów. Bukmacher proponuje nam innowacyjny system bonusowy – podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne mnożone są one x10! Betfan opinie już w tej chwili są dobre, a w przyszłości będą jeszcze lepsze. Ulepszenie ekranu zakładów na żywo i kilka drobnych poprawek powinno jeszcze bardziej umocnić pozycję firmy. Nowoczesne podejście do klienta z pewnością się opłaci, a Fortuna i STS powinny mieć się na baczności, ponieważ przybył im kolejny wymagający konkurent.

Betfan podsumowanie: ocena 9/10

✅ jedyny bukmacher bez podatku 24/7 (!)
✅ szeroka, innowacyjna oferta zakładów
✅ solidne kursy
✅ bonusy powitalne
✅ zakłady przedmeczowe i live na jednym kuponie
✅ nowoczesne podejście do klienta
✅ strona internetowa

❌ przydałoby się więcej metod płatności

🎁 Odbierz 100 zł bez ryzyka!