Fortuna – recenzja bukmachera, bonusy.

Fortuna jest najdłużej działającą na polskim rynku firmą bukmacherską. Budowany przez lata wizerunek solidnej i godnej zaufania marki, a także gęsta sieć blisko 600 naziemnych punktów sprawia, iż bukmacher ten znajduje się w ścisłej czołówce podmiotów prowadzących zakłady wzajemne w naszym kraju. Fortuna należy do grona legalnych bukmacherów – swoją działalność prowadzi na podstawie oficjalnego zezwolenia Ministra Finansów RP, a od 2010 roku Fortuna Entertainment Grupa notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Odbierz zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon!
Załóż konto w Fortunie -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


BONUSY POWITALNE:

Dla nowych klientów Fortuna, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym „TYPERIA”, czeka specjalna oferta powitalna:

 • Zakład bez ryzyka do 600 zł
 • Darmowy zakład 20 zł (po pełnej weryfikacji konta)
 • Bonus do 2100 zł od drugiej wpłaty

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem promocyjnym „TYPERIA”
 • Dokonaj pierwszej wpłaty
 • Postaw dowolny kupon przedmeczowy lub na żywo
 • Jeżeli wygrasz, otrzymasz WYGRANĄ
 • Jeżeli przegrasz, otrzymasz ZWROT STAWKI AŻ DO 600 PLN
 • Jeśli postawisz 600 zł, otrzymasz dokładnie 600 zł zwrotu! Zwrot nie jest objęty podatkiem 12%, co jest w Fortunie zupełną nowością. Dotychczas za postawione 600 zł otrzymywałbyś nie 600 zł, a jedynie 528 zł!
 • Przed wypłatą zwrot należy jednokrotnie obrócić – bez minimalnego kursu i liczby zdarzeń na kuponie. W praktyce możesz więc obrócić swój zwrot nawet singlem z kursem 1,14! 🙂

Darmowy zakład 20 zł:

 • Zarejestruj się
 • Zweryfikuj swoje konto
 • Dzięki usłudze mojeID w Fortunie możesz zweryfikować swoje konto bez konieczności wysyłania skanów dokomentu tożsamości!
 • Otrzymasz 20 PLN na grę

Bonus 100% do 2100 zł od 2-giej wpłaty:

 • Zaakceptuj bonus od drugiej wpłaty do 2100 zł
 • Dokonaj drugiej wpłaty na konto gracza
 • W ciągu 30 dni zagraj łącznie za sumę stawek wartą czterokrotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 50 zł, zagraj za łączną sumę 200 zł).
 • Zaliczane są kupony z min. 3 spotkaniami i min. kursem łącznym kuponu 1,60.
 • Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 2100 zł.

Przed zagraniem zakładu bez ryzyka, bądź rozpoczęciem obrotu bonusu od depozytu w Fortunie pamiętaj, aby po pierwszym logowaniu się na konto gracza aktywować dany bonus w sekcji „Moje bonusy” w Panelu Gracza.

__________________________

OFERTA

Fortuna oferuje naprawdę rozbudowaną ofertę zakładów. W jej skład wchodzą zarówno sporty cieszące się dużym zainteresowaniem, a także te uznawane za niszowe. Poza tym mamy możliwość typowania różnego rodzaju wydarzeń pozasportowych, na przykład ze świata polityki, czy też rozrywki. Średnia wysokość kursów w Fortunie kształtuje się na bardzo dobrym poziomie, wielokrotnie przewyższając te, dostępne u innych legalnych bukmacherów. Bardzo dużą zaletą Fortuny jest prosta i wygodna konstrukcja serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnych. Dobrze dobrana kolorystyka oraz przejrzysty układ treści, pozwalają na komfortowe i w pełni intuicyjne korzystanie z serwisu.

ZAKŁADY LIVE

Oferta zakładów na żywo w Fortunie powinna zadowolić większość graczy. Duża liczba dostępnych dyscyplin oraz możliwości typowania sprawiają, iż obstawianie live należy u tego bukmachera ocenić na plus. Ekran zakładów live jest przejrzysty i intuicyjny, nie ma problemów ze znalezieniem interesujących nas rynków. Wygodna jest opcja multiview, dzięki której sami możemy „skomponować” widok ekranu zakładów live i umieścić na nim interesujące nas wydarzenia z różnych dyscyplin. Fortuna udostępnia swoim użytkownikom możliwość oglądania transmisji na żywo z wybranych wydarzeń sportowych. Należą do nich m.in. największe turnieje tenisowe, hiszpańska La Liga, czy też amerykańskie ligi NHL i NBA. Transmisje wyświetlane są w bocznym okienku i pozwalają nam na pełniejsze przeżywanie emocji płynących z obstawiania na żywo.


PRODUKTY

Fortuna kieruje do swoich klientów kilka produktów. Najpopularniejsze z nich – Superoferta oraz Hit Dnia – umożliwiają stawianie najciekawszych danego dnia spotkań z podwyższonym kursem. Warte uwagi są również zakłady w ramach Ekspert+, które dają nam szansę na uzyskanie dodatkowego bonusu pieniężnego za wytypowanie prawidłowych rozstrzygnięć kilku wybranych przez bukmachera spotkań. Kolejnym z reklamowanych przez bukmachera produktów jest Pojedynek. Wybierając tą propozycję typujemy „wirtualne” spotkania drużyn, które rywalizują w różnych meczach danego dnia. Przy ustalaniu wyniku jakim zakończył się Pojedynek, pod uwagę brana jest wyłącznie liczba bramek/punktów zdobytych przez dany zespół/zawodnika w rozegranym meczu. Nie ma znaczenia, czy dany zawodnik/drużyna wygrał bądź przegrał swoje spotkanie. Niewątpliwym plusem Fortuny jest dostępność opcji early cashout, umożliwiającej wypłatę wygranej przed zakończeniem wszystkich spotkań z naszego kuponu.


APLIKACJE MOBILNE

Zarejestrowani klienci Fortuny mogą skorzystać z aplikacji przygotowanych na urządzenia mobilne. Ich obsługa jest intuicyjna i wygodna. Charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem technicznym, wysoką stabilnością i znikomą awaryjnością. Aplikacje Fortuny dają dostęp do wszystkich niezbędnych opcji. Oprócz obstawiania spotkań pozwalają również na oglądanie transmisji sportowych, dostęp do szczegółowych statystyk, podgląd postawionych kuponów oraz wiele, wiele innych. Aplikacje mobilne dostępne są dla wszystkich użytkowników telefonów oraz tabletów napędzanych przez systemy Android oraz iOS. Dla graczy korzystających z Windows Phone lub z jakiegoś powodu nielubiących aplikacji mobilnych, Fortuna przygotowała mobilną stronę internetową , która sama dostosuje się do danego urządzenia. Aplikacje Fortuny mogą służyć za wzór dla innych bukmacherów – oferują bardzo dużą wygodę użytkowania, są świetnie zaprojektowane i aż chce się z nich korzystać.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy FORTUNA KLUB PLUS umożliwia zbieranie punktów za każdy postawiony przez nas kupon. Zgromadzone punkty można wymieniać na darmowe zakłady i różnego rodzaju dostępne w e-Shopie bonusy. Każde postawione przez nas 2 zł równa się 1 punktowi FKP (Fortuna Klub Plus). Na nasze konto punkty „wpadają” za zawieranie zakładów online jak i w punktach stacjonarnych. Członkowie Fortuna Klub Plus mają możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach Typerów. W tej trwającej cały rok promocji, najaktywniejszym graczom przyznawane są atrakcyjne nagrody.

WPŁATY

Doładowania konta w Fortunie możemy dokonać na kilka różnych sposobów:

 • Przelew bankowy
 • Karta płatnicza
 • BLIK
 • Doładowanie konta gotówką w punkcie stacjonarnym
 • Doładowanie konta kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym

WYPŁATY

Wypłaty wygranej można dokonać jedynie na numer konta bankowego podany podczas rejestracji w serwisie. Fortuna realizuje wypłaty jedynie w dni robocze o godzinie 12:00. Każde zlecenie wypłaty zarejestrowane po tej godzinie skutkuje wypłatą dopiero w najbliższym dniu roboczym. W dni robocze wypłata powinna dotrzeć na nasze konto bankowe maksymalnie w ciągu 24 godzin. W przypadku banków nieobsługujących transakcji błyskawicznych czas oczekiwania na przelew może przedłużyć się do 3 dni roboczych.

POMOC I KONTAKT

Wszelkie problemy i wątpliwości pomoże nam rozwiązać wsparcie online, z którym skontaktować możemy się poprzez wygodny live chat. To najprostsza i najszybsza forma wsparcia w interesujących nas kwestiach. Czas oczekiwania na konsultanta z reguły nie przekracza kilku minut, a najczęściej są oni do naszej dyspozycji w ciągu kilkudziesięciu sekund. Poza godzinami pracy konsultantów (8:00-23:00) o pomoc możemy zwrócić się również poprzez formularz kontaktowy. W przypadku tej formy kontaktu czas oczekiwania na odpowiedź może wynosić nawet do 24 godzin.

Fortuna PODSUMOWANIE: 9/10

✅stabilna i zaufana firma
✅szeroka oferta zakładów
✅zakład bez ryzyka 600 zł!
✅przejrzysta strona internetowa
✅aplikacje mobilne
✅transmisje sportowe w Fortuna TV
✅program lojalnościowy
✅dostępność opcji cashout

Odbierz zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon!
Załóż konto w Fortunie -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA