Zapraszamy na recenzję najdłużej działającego w Polsce bukmachera. Naziemne punkty Totolotka były miejscem, w którym rozpoczynała się bukmacherska przygoda wielu z nas. Totolotek to rozpoznawalna i godna zaufania marka. Z naszej recenzji dowiesz się co w dobie zakładów online, jest w stanie zaoferować Totolotek.

Totolotek – recenzja bukmachera

🎁Odbierz prezent od Totolotka🎁

Totolotek SA jest najdłużej działającym w Polsce bukmacherem. Zakłady wzajemne organizuje już od ponad 25 lat. Od 2013 roku posiada zezwolenie na prowadzenie swojej działalności również przez internet. To właśnie z tą firmą rozpoczynało swoją bukmacherską przygodę wielu doświadczonych już dzisiaj graczy. Nazwa bukmachera wywoływała w swoim czasie spore zamieszanie, ponieważ Totolotka nagminnie utożsamiano z Totalizatorem Sportowym, który prowadzi przecież działalność zupełnie nie związaną z zakładami bukmacherskimi. Obecnie Totolotek SA posiada sieć ponad 200 punktów stacjonarnych, które spotkać możemy w niemal każdym większym mieście na terenie całego kraju. Jeszcze kilka lat temu bukmacher posiadał około 350 lokali naziemnych. Wraz z bardzo szybkim rozwojem internetowej działalności Totolotka, podjęto decyzję o zamknięciu niemal połowy placówek. Podobnie jak inne legalne firmy bukmacherskie Totolotek angażuje się w polski sport prowadząc działalność sponsoringową. Wspiera między innymi Lechię Gdańsk, sekcję koszykarską Legii Warszawa, czy też portal Ekstrastats, zajmujący się zbieraniem statystyk z boisk piłkarskiej Ekstraklasy. Totolotek to istny weteran na polskim rynku bukmacherskim, sprawdźmy więc jak prezentuje się jego oferta.


Bonusy powitalne

Bonus powitalny oferowany przez Totolotka jest niewątpliwie bardzo atrakcyjny, bukmacher daje nam 100% od naszej pierwszej wpłaty. Jeśli więc otworzymy konto i wpłacimy na nie 500 PLN, dostaniemy drugie tyle w formie bonusu. Dodatkowo za rejestrację otrzymujemy również darmowy zakład w wysokości 20 PLN. To dobra okazja, aby przed zasileniem konta przetestować bukmachera i jego ofertę.

 

Nieco mniej korzystnie prezentują się warunki obrotu przyznanych bonusów, a zwłaszcza tego najważniejszego – od pierwszego depozytu. Musimy bowiem zagrać za 3-krotność sumy pierwszego depozytu i bonusa, czyli np. 3 x 1000 PLN. Najbardziej niekorzystny z punktu widzenia gracza jest zapis dotyczący wysokości kursów spotkań, jakie znajdą się na bonusowym kuponie. Otóż przynajmniej jedno z nich musi posiadać kurs minimalny 2.00. Regularne trafianie kursów tej wysokości nie jest najprostszą rzeczą, zwłaszcza dla początkującego gracza. Poniżej szczegółowe warunki promocji:

  • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
  • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
  • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
  • Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00)  nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
  • Każdy gracz, który przegra swój pierwszy depozyt oraz bonus na start, jest zwolniony z warunków obrotowych od następnych wpłat.


Oferta

Od razu po wejściu na stronę internetową Totolotka w oczy rzuca się nieco oldskulowy interfejs. Choć niektóre rozwiązania zastosowane przez twórców witryny mogłyby być bardziej intuicyjne, to proces naszej adaptacji do strony i tak będzie bardzo szybki.

Oferta na zakłady sportowe jest w Totolotku na naprawdę wysokim poziomie. Bukmacher umożliwia nam szeroką gamę zakładów na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, a także dyscypliny powszechnie uznawane za niszowe. Dobra jest czytelność prezentowanych treści, udało się ją zachować dzięki czarno-pomarańczowej, kontrastującej ze sobą kolorystyce. Mnogość zakładów w ofercie przedmeczowej oraz na żywo i przyzwoite kursy powodują, że zapominamy o początkowych problemach z poruszaniem się po stronie. Plusem jest brak usterek technicznych i problemów z jej działaniem. Najważniejszą cechą oferty Totolotka są jednak bardzo ciekawe promocje. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość gry bez 12 % podatku. Korzystając z tej promocji otrzymamy wygrane w wyższe niż u niemal wszystkich konkurentów na rynku, nawet jeśli wybrane przez nas spotkania mają przeciętne bądź niskie kursy. Promocje, w których Totolotek bierze podatek na siebie zasługują na tak wielką pochwałę, że jego wszelkie ewentualne minusy idą w zapomnienie.  Warto podkreślić, że w Totolotku nie jest dostępna opcja cash-out. Nie mamy więc możliwości wcześniejszego zamknięcia naszych zakładów.


ZAKŁADY LIVE

Biorąc pod uwagę kursy oraz dostępne w ofercie live zdarzenia, Totolotek nie ma się czego wstydzić. Jednak na sekcję zakładów live wpływają też inne aspekty, które już tak dobrze nie wypadają. Ekran zakładów na żywo jest mało przejrzysty. Momentami ilość wyświetlanych na ekranie informacji oraz ich umiejscowienie, mogą powodować lekki oczopląs. Taki negatywny efekt mija po jakimś czasie obcowania z serwisem, jednak jeżeli wcześniej mieliśmy do czynienia z innymi bukmacherami, to z pewnością do zakładów live w Totolotku nie będzie nam łatwo przywyknąć.

Kolejnym minusem jest brak transmisji sportowych, firma która aspiruje do miana czołowego polskiego bukmachera powinna się w tym aspekcie zdecydowanie bardziej postarać. Zamiast transmisji, bukmacher udostępnia nam możliwość śledzenia graficznej prezentacji przebiegu danego spotkania. Oprócz tego w każdej chwili możemy sprawdzić różnego rodzaju statystyki dotyczące rywalizujących ze sobą drużyn.


BONUSY I PROMOCJE

Chyba najważniejszy element opisu tego bukmachera. Gdyby nie prezentowane poniżej promocje dla graczy, Totolotek byłby bukmacherem zaledwie dobrym. Prawie robi jednak wielką różnicę, a dzięki niezwykle atrakcyjnym promocjom Totolotek jest firmą, którą powinien zainteresować się KAŻDY miłośnik zakładów bukmacherskich. Poniżej opisujemy najważniejsze elementy każdej z promocji.

Tniemy Podatek – Promocja pozwala na obniżenie podatku o 6% dla użytkowników strony internetowej www.totolotek.pl oraz 12% dla grających przez stronę bądź aplikację mobilną. Wymogiem jest obecność na kuponie min. 3 spotkań i łączny kurs min. 2.50. Ponadto, poszczególne spotkania nie mogą mieć kursu niższego niż 1.30.


Gram Grubo –
Promocja dzieli się na dwie części:

  • Graj bez podatku w każdy piątek – Podwyższenie wygranej o 12% dla każdego kuponu przedmeczowego lub na żywo z kursem min. 2.00 i stawką 100 PLN.
  • Graj bez podatku europejskie puchary – Podwyższenie wygranej dla każdego kuponu u przedmeczowego lub na żywo z kursem min. 2.00 i stawką 100 PLN, zagranego we wtorek i/lub środę i/lub czwartek i zawierającego min. jedno zdarzenie dotyczące Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Poleć Przyjaciela – Na konto osoby polecającej zostanie przyznany bonus 70 PLN. Żeby tak się stało osoba, która została polecona musi zasilić konto kwotą min. 50 zł w każdym miesiącu, (licząc okres 3 miesięcy poprzedzających miesiąc zgłoszenia osoby poleconej) oraz zawrzeć min. jeden zakład z kursem nie niższym niż 2,00 , którego wysokość stawki będzie stanowić równowartość dokonanego minimalnego depozytu.

APLIKACJE MOBILNE

Klienci bukmachera mają możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej. Dostępna jest ona na urządzenia z systemami Android oraz iOs. Poza tym, możliwe jest skorzystanie z mobilnej wersji strony internetowej, która znajduje się pod adresem m.totolotek.pl. Zarówno strona jak i aplikacja mobilna Totolotka wykonane są dobrze. Zapewniają dostęp do najważniejszych funkcji i pozwalają na komfortowe zawieranie zakładów zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.  Lekkim minusem jest tylko jedna możliwa metoda zasilenia konta, jaką jest tpay. Z poziomu aplikacji możemy dokonać wypłaty wygranych na nasz rachunek bankowy. Dużym plusem aplikacji i strony mobilnej jest fakt, że obejmuje je promocja Tniemy Podatek. Dzięki temu zakłady zawierane za pośrednictwem naszego smartfona nie będą obciążone dwunastoprocentowym podatkiem.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Bet Club – To podstawowy program lojalnościowy dla klientów Totolotka. Za obstawiane zakłady zbieramy punkty, które możemy zamienić w sklepie na nagrody rzeczowe, darmowe zakłady i bonusy do wygranych. W każdej edycji programu, klienci bukmachera rywalizują ze sobą w różnego rodzaju rankingach z cennymi nagrodami. (np. Ranking MŚ 2018).

Vip Club – Do klubu dostać mogą się jedynie najaktywniejsi i najlojalniejsi klienci bukmachera, który wysyła im specjalne zaproszenie. Pod uwagę brany jest m.in. staż danego gracza, częstotliwość i regularność obstawiania, wysokość obrotu i wiele innych. Uczestniczy Vip Clubu mogą liczyć na wyjątkowe promocje, bonusy, konkursy, grę bez podatku 12%, wycieczki zagraniczne, indywidualnego opiekuna itp.


WPŁATY

Totolotek oferuje kilka metod zasilenia naszego konta. Wśród dostępnych możliwości nie zabrakło popularnego portfela internetowego Skrill, co zaliczyć trzeba na duży plus.


WYPŁATY

W Totolotku, tak jak u innych legalnych bukmacherów, wypłata środków możliwa jest jedynie na numer konta bankowego podany podczas rejestracji w serwisie.


POMOC I KONTAKT

Najprostszą formą kontaktu z supportem jest chat online. Czas oczekiwania na konsultanta najczęściej jest bardzo krótki, raczej nie tworzą się długie kolejki. Odpowiedzi na zadawane przez nas pytania są profesjonalne i merytoryczne. Pracownicy live chatu bardzo dobrze wykonują swoją pracę i szybko wyjaśniają nurtujące nas kwestie. Oprócz tego możliwy jest kontakt mailowy pod adresem [email protected] Jeżeli nie mamy możliwości pisania i chcemy szybko rozwiązać nasze problemy, możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie. Dostępne jest ono pod numerem 22 321 03 40. Wszystkie wymienione formy kontaktu możliwe są w poniższych godzinach:

poniedziałek 10:00-20:00
wtorek-piątek 9:30-20:00
sobota i niedz. 9:30-20:00


PODSUMOWANIE

Totolotek to bukmacher pełen skrajności. Z jednej strony przeciętne kursy z wysoką marżą oraz strona internetowa, która na początku może wydawać się mało wygodna. Z drugiej zaś bardzo dobre promocje związane z grą bez podatku, całkiem niezła oferta zakładów, atrakcyjny bonus powitalny oraz wygodna aplikacja mobilna. Jeżeli poszukujesz bukmachera, który nie będzie pobierał od Twojej stawki podatku, to Totolotek będzie dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Jeśli zaś poszukujesz po prostu dobrego bukmachera..to wybór Totolotka również będzie trafny!

🎁Odbierz prezent od Totolotka🎁

PLUSY:

gra bez podatku!
promocje !
✅ niezła oferta
✅ wysokość bonusu powitalnego
✅ kilka metod płatności
✅ program lojalnościowy
✅ aplikacja mobilna
✅ duża liczba punktów naziemnych

MINUSY:

brak opcji early cash-out
brak transmisji
przeciętne kursy
wysokie marże
warunki obrotu bonusu