Zasilanie konta gracza

Zakłady bukmacherskie oraz finanse, to zagadnienia ściśle ze sobą związane. Nawet jeśli na początku swojej przygody z typowaniem używasz jedynie bonusowych środków przyznanych na start przez danego operatora, to prędzej czy później nadejdzie moment, w którym będziesz chciał zaangażować do gry własne pieniądze.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

 

Żeby wygrać, trzeba grać

Dzięki powszechnie dzisiaj dostępnym błyskawicznym płatnościom, wpłata środków na konto gracza odbywa się w mgnieniu oka.  Nie musimy nawet mieć dostępu do komputera – do przeprowadzenia całej operacji wystarczy nam tablet lub smartfon. Operatorzy wychodząc naprzeciw oczekiwań swoich klientów, oferują im często nawet kilkanaście różnych form płatności. Gracze mogą korzystać m.in. z przelewu bankowego, kart płatniczych, czy też portfeli internetowych.

Przed pierwszą wpłatą

Szczególną wagę ma pierwszy depozyt składany w danym serwisie. To właśnie od jego kwoty zależy wysokość przyznanego nam bonusu powitalnego. Pamiętaj, aby dobrze wyliczyć ilość środków, które jesteś w stanie przeznaczyć na grę. Nie wpłacaj ich więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Firmy prowadzące zakłady bukmacherskie nie są instytucjami charytatywnymi, a otrzymane bonusowe środki przed wypłatą na konto bankowe musisz jeszcze obrócić  – czyli kilkukrotnie postawić na wydarzenia z określonym kursem. Czasami może to sprawić lekkie problemy, dlatego dobrze przemyśl swój plan ograbienia bukmachera – wpłacaj z głową i nie daj się skusić wyższej kwocie bonusu. Wpłaty dokonujemy dopiero wtedy, kiedy nasze konto jest już w pełni zarejestrowane i zweryfikowane.

Zasilamy konto

Pierwszym krokiem jaki musimy wykonać, aby wpłacić pieniądze na nasze konto u bukmachera, jest zalogowanie się na jego stronę internetową, bądź aplikację mobilną.  W tym celu używamy loginu i hasła ustalonych podczas rejestracji w serwisie. Następnie, z głównego paska wybieramy opcję „wpłata”, bądź też doładowanie/zasilenie konta. Pozycja ta jest z reguły umiejscowiona w bardzo dobrze widocznym miejscu i znalezienie jej w górnym panelu nie powinno zająć nam wiele czasu.

Po wyborze opcji wpłaty, przechodzimy do ekranu w którym decydujemy o jej wysokości, a także metodzie płatności. W niemal wszystkich przypadkach pieniądze docierają na konto bukmachera natychmiastowo. Przy każdej z metod płatności znajdziemy najważniejsze informacje na jej temat.  Na przykład dotyczące minimalnej kwoty wpłaty, ewentualnej prowizji oraz czasu księgowania.

Następnym krokiem jest przejście na stronę banku, bądź serwisu szybkich płatności i sfinalizowanie transakcji. Pamiętaj, że wpłata środków możliwa jest tylko z numeru konta bankowego podanego podczas rejestracji w serwisie. Dane osobowe na koncie bankowym i koncie bukmachera muszą być takie same. Niezwykle wygodną formą wpłaty na konto bukmachera jest Blik. Przydaje się on szczególnie podczas korzystania z aplikacji i strony mobilnej. Nasze konto zasilone jest w sposób szybki i prosty w ciągu kilkunastu sekund.

Typuj w każdej chwili

Po sfinalizowaniu transakcji środki powinny dotrzeć na nasze konto maksymalnie w ciągu kilku minut. Najczęściej jednak czas oczekiwania jest znacznie krótszy, a pieniądze pojawiają się u bukmachera w ciągu kilkunastu od wykonania przelewu. To już wszystko. Cała operacja odbywa się naprawdę błyskawicznie. Nie musisz nawet stale trzymać środków u bukmachera. W razie dostrzeżenia możliwości oddania ciekawego typu, po prostu od razu zasilasz konto w danym serwisie i stawiasz. Zakłady bukmacherskie mogą dać Ci wspaniałe emocje oraz dodatkowy zastrzyk gotówki. Musisz być jednak ostrożny i dobrze planować swój budżet na grę, ponieważ znacznie zwiększy to Twoje szanse na sukces.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!