Jak obrócić bonus w Forbet?

Jesteś początkującym graczem, a bardzo zainteresowała Cię oferta jednego z legalnych bukmacherów, ale nie za bardzo wiesz z czym to się je? To tylko wydaje się trudne, a z poniższego tekstu dowiesz się co to jest obrót bonusu oraz jak obrócić bonus w Forbet, czyli jednego z czołowych polskich bukmacherów. Załóż konto w forBET wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIA. Otrzymasz zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon + bonus do 2050 zł od wpłaty! Sprawdź szczegóły pakietu powitalnego.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
100 zł bez ryzyka + 2050 zł bonus od wpłaty + 200 zł MaxiZysk!

Co to jest obrót bonusu w Forbet?

Chcesz wpłacić pieniądze na zakłady bukmacherskie i skorzystać z bonusu, ale nie wiesz jak dokładnie działa obrót bonusu w Forbet? Jak obrócić bonus w Forbet? Za chwilę znajdziesz odpowiedź na to pytanie, jednak na początek warto dowiedzieć się co to jest obrót bonusu w Forbet i na czym on dokładnie polega. Mówiąc najprościej jak się da – obrót bonusu to postawienie otrzymanego bonusu konkretną ilość razy na typy z określonymi przez bukmachera kursami minimalnymi. Szczegółowe zasady obrotu bonusu różnią się w zależności od danego bukmachera.

Oczywistym jest, że każda firma bukmacherska próbuje walczyć o każdego klienta, a jakżeby inaczej zachęcić potencjalnego chętnego, jak nie zaproponować mu sowitej promocji na start? Podobnie jest także i z Forbetem, który oprócz 100% bonusu od depozytu do 2000 PLN oferuje również 14-dniowy okres gry bez podatku, a także tzw. zakład MaxiZysk przy drugim depozycie. Jednak korzystając z naszego specjalnego kodu promocyjnego TYPERIA powiększacie swoją ofertę powitalną o dodatkowe 50 PLN bonusu przy wpłacie co najmniej 100 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN! Zainteresowani? Jak tak, to nie ma na co czekać, ponieważ mało gdzie skorzystacie z tak lukullusowej oferty!

Jak obrócić bonus w Forbet?

Maksymalna kwota oferowanego bonusu w Forbecie od pierwszego depozytu dla zwykłego gracza wynosi 2000 PLN. Korzystając jednak z naszego kodu promocyjnego TYPERIA dostajecie od nas dodatkowe 50 PLN! Czyli maksymalna oferta dla naszych czytelników to łącznie 2050 PLN! Każdy bonus jednak trzeba najpierw obrócić, nie inaczej jest i w tym wypadku. Zatem powstaje pytanie – Jak obrócić bonus w Forbecie?

 1. Zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny z kodem TYPERIA. Od tego momentu przez 14 dni możesz grać BEZ PODATKU (min. 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30)
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty aby otrzymać bonus 100% od depozytu do kwoty 2000 PLN. Jeśli użyłeś naszego kodu promocyjnego TYPERIA przy rejestracji, to dostajesz również dodatkowe 50 PLN bonusu! Dodatkowe 50 zł dodawane jest jednak tylko przy depozycie co najmniej 100 PLN.
 3. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
 4. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 5. Aby móc wypłacić bonus należy dokonać dwukrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
  – kurs ogólny kuponu min. 2.50
  – min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższy
 6. Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji. W tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE.
 7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

Forbet obrót bonusem – popularne pytania:

1. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?

Musisz po prostu dokonać pierwszej wpłaty. Aby to zrobić po zalogowaniu kliknij w zielony przycisk WPŁAĆ i dokonaj swojego pierwszego depozytu. Pamiętaj, że od wysokości pierwszej wpłaty zależeć będzie kwota bonusu jaką uzyskasz na start, a minimalna wynosi 20 PLN.

2. Dokonałem pierwszej wpłaty ale nie mogę skorzystać ze środków bonusowych, dlaczego?

Po depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

3. Dokonałem wymaganego obrotu depozytem, ale dalej nie mogę skorzystać ze środków bonusowych, dlaczego?

Upewnij się, że wszystkie zdarzenia na kuponach, które postawiłeś zostały ZAKOŃCZONE i ROZLICZONE. Dopiero wtedy środki bonusowe zostaną odblokowane.

4. Jakie zakłady liczą się do obrotu bonusem?

Do obrotu liczą się wszystkie zakłady bukmacherskie, także te zagrane NA ŻYWO. Jednak kurs kuponu musi wynosić min. 2.50 oraz posiadać min. 3 zdarzenia, wszystkie z kursem 1.30 lub wyższym. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE II, Gry Karciane oraz kupony z MaxiZyskiem.

5. Ile mam czasu na wykonanie wymaganego obrotu?

Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji.

6. Założyłem konto, dokonałem wpłaty, ale wciąż nie mam możliwości gry bez podatku. Dlaczego?

Okres 14 dni gry Bez Podatku zostanie graczowi włączony w ciągu 24h. roboczych od momentu zarejestrowania konta. Zatem jeśli założyłeś konto na weekendzie, albo poza godzinami pracy supportu, to gra Bez Podatku zostanie załączona dopiero następnego dnia roboczego. Nie martw się jednak – limit czasowy liczony jest dopiero od momentu aktywacji, a nie założenia konta.