Jak obrócić bonus w Fortunie?

Dopiero zaczynasz z bukmacherką i nie wiesz jak obrócić bonus w Fortunie? Z poniższego tekstu dowiesz się co to jest obrót bonusu oraz jak obrócić bonus w Fortunie, czyli drugiego najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju. Załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz 2000 zł bonus od wpłaty + zakład bez ryzyka 210 zł + darmowy zakład 20 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
210 zł zakład bez ryzyka + 2000 zł bonus od wpłaty + 20 zł darmowy zakład!

 

Co to jest obrót bonusu w Fortunie?

Jak obrócić bonus w Fortunie? Za chwilę znajdziesz odpowiedź na to pytanie, jednak na początek warto dowiedzieć się co to jest obrót bonusu w Fortunie i na czym on dokładnie polega. Firmy bukmacherskie non-stop zabiegają o nowych klientów, a konkurencja na rynku jest przecież ogromna. Dlatego właśnie najlepszym sposobem do zachęcenia graczy do założenia konta są powitalne bonusy bukmacherskie. W prostych słowach, to nic innego jak pomnożenie kwoty naszej pierwszej wpłaty. Przykładowo: gdy wpłacimy 1000 PLN, bukmacher zazwyczaj daje nam bonus 100%, a więc na naszym koncie zamiast 1000 PLN ląduje łącznie 2000 PLN.

Bukmacherzy nie są jednak instytucjami charytatywnymi, dlatego otrzymanych pieniędzy nie będziemy mogli wypłacić od razu. Najpierw musimy spełnić pewne wymagania – czyli obrót bonusu. Co to jest obrót bonusu? Mówiąc najprościej jak się da – postawienie otrzymanego bonusu konkretną ilość razy na typy z określonymi przez bukmachera kursami minimalnymi. Szczegółowe zasady obrotu bonusu różnią się w zależności od danego bukmachera. Warunki do spełnienia obrotu mogą być proste i łatwe do spełnienia, ale czasem bywają też niebotycznie trudne. Właśnie dlatego przed dokonaniem depozytu trzeba dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji. Fortuna oferuje nam bonus 100% od pierwszej wpłaty do aż 2000 PLN!

Dołącz do Grupy Typeria

Jak obrócić bonus w Fortunie?

Kwota maksymalna oferowanego bonusu w Fortunie wynosi 2000 PLN, a więc jest to jedna z najwyższych ofert proponowanych na rynku. Warunki obrotu bonusu w Fortunie nie należą do banalnie prostych, jednak są korzystniejsze niż np. w STS. Poniżej kilka prostych kroków jak obrócić bonus w Fortunie:

  1. Zaakceptuj bonus, następnie w ciągu 3 dni zrób pierwszą wpłatę.
  2. Później, w czasie 4 dni od wpłaty – postaw swój pierwszy zakład.
  3. W ciągu 30 dni zagraj łącznie za sumę stawek wartą czterokrotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 50 zł, zagraj za łączną sumę 200 zł, jeśli wpłaciłeś 1000 zł – zagraj kupony za łącznie 4000 zł).
  4. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym kuponu 1,60.
  5. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 2000 zł.

Fortuna obrót bonusu – popularne pytania:

1. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?

Aby aktywować bonus należy po zalogowaniu się na konto wejść do sekcji „Moje Bonusy” w Panelu Gracza.

2. Dokonałem pierwszej wpłaty ale nie otrzymałem bonusu, dlaczego?

W odróżnieniu od niektórych firm bukmacherskich, Fortuna nie przydziela bonusu w formie doładowania konta bonusowego, a wypłaca bonus bezpośrednio na konto po spełnieniu warunków bonusu. Jeżeli dokonałeś przelewu na kwotę 500zł, to dopiero po tym jak wykonasz wymagany obrót kwota bonusu zostanie przelana na Twoje konto.

3. Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus zostanie przypisany do iKonta Klienta w terminie nie dłuższym niż 48h od spełnienia warunków jego przyznania.

4. Jaka jest maksymalna kwota bonusu?

Maksymalna kwota bonusu wynosi 2000 zł.

5. Jakie zakłady liczą się do obrotu?

Przy obliczaniu obrotu, brane są pod uwagę zakłady zawarte przez Internet, jak i zakłady zawarte w punktach przyjmowania zakładów, zarówno z oferty tradycyjnej, jak i oferty LIVE (z wyłączeniem Wirtualnych Sportów). Do wymaganego obrotu nie liczą się zakłady, które zostały wcześniej wypłacone (opcja „Early Cash Out”) oraz zakłady, które zostały anulowane lub unieważnione. Zaliczane są kupony z min. 3 spotkaniami i min. kursem całkowitym 1,60.

6. Ile mam czasu na wykonanie wymaganego obrotu?

Na wykonanie wymaganego obrotu masz 30 dni. Dokładny termin na wykonanie poszczególnych kroków bonusu znajdziesz w sekcji „Moje Bonusy” w Panelu Gracza. To chyba już wszystkie najważniejsze informacje, które w pełni odpowiadają na pytanie „jak obrócić bonus w Fortunie.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
210 zł zakład bez ryzyka + 2000 zł bonus od wpłaty + 20 zł darmowy zakład!