Zakłady na polski YouTube w LV BET

Serwis YouTube jest w naszych czasach niezwykle popularny, a dla wielu osób stanowi niezastąpione źródło rozrywki. Śledzisz codzienne produkcje Ekipy Friza i jesteś na bieżąco z kolejnymi grubymi akcjami Lorda Kruszwila? Z pewnością zainteresuje Cię oferta bukmachera LV Bet, który proponuje graczom… Zakłady na YouTube! Kursy na typy dotyczą przeróżnych youtubowych zagadnień i wydaje się, że „złowienie” opłacalnych zakładów nie powinno stanowić większego problemu. Od teraz możesz z dumą oświadczyć, że wcale nie oglądasz głupich filmików w internecie. Po prostu zajmujesz się poszukiwaniem dogodnych okazji inwestycyjnych… 🙂

Odbierz bonus 20 zł bez depozytu w LV BET!
Zarejestruj się -> KLIK!


Zakłady na YouTube

Po sukcesie jakim okazały się zakłady na Fame MMA, bukmacher LV Bet poszedł o krok dalej. Od teraz w jego ofercie dostępne są „youtube specials”, które pozwalają na obstawianie wydarzeń związanych z kanałami najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Czy zakłady na YouTube to dobry pomysł? Ilość osób odwiedzających serwis jest obecnie na tyle duża, że z pewnością znajdą się również chętni na związane z tym tematem zakłady bukmacherskie. YouTube jest platformą bardzo dynamiczną – suby, łapki, banowane filmy i kanały, dramy między twórcami…ciągle coś się dzieje. Wiedza na temat youtuberów i całej platformy jest wśród młodego pokolenia tak duża, że zakłady na YouTube były tylko kwestią czasu. Kursy na typy są naprawdę interesujące, dlatego warto zapoznać się z tym, co przygotował dla nas LV Bet. Czy obstawianie YouTube stanie się nową modą?

zakłady na YouTube

 

LV BET darmowe 20 PLN za rejestrację

Rejestrując się z linku promocyjnego otrzymasz bonus 20 zł bez depozytu w prezencie za założenie konta. To idealna okazja na przetestowanie LV BET.

  • Dokonaj rejestracji i aktywuj konto potwierdzając swój adres email.
  • Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając w “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
  • Bonus z mnożnikiem można aktywować na kuponie kombi składającym się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
  • Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Zakłady na YouTube


Obstawianie YouTube – kursy na typy

Oferta na YouTube jaką przygotował bukmacher LV Bet jest imponująca. Obecnie wystawione są kursy na typy dotyczące 30 kanałów. Łączne na stronie LV Bet możemy znaleźć zakłady na YouTube w liczbie ponad 100! Ilość subskrypcji, wyświetleń i filmów w danym miesiącu, to tylko niektóre z nich…

YouTube kursy na typy

Możemy typować nawet to, czy dany kanał zostanie zbanowany lub czy konkretny youtuber z jakiegoś powodu nie pojawi się w najbliższych filmach!

kursy na typy Oprócz tego dostępna jest cała gama zakładów na YouTube związanych z charakterystyczną dla danego kanału tematyką. Przeglądając niektóre z nich możemy dojść do prostego wniosku – istne szaleństwo! Obstawianie YouTube w LV Bet może mieć spore konsekwencje zarówno dla widzów jak i youtuberów. Wystarczy skrzyknąć się w „parę” osób, znaleźć ciekawe kursy na typy, postawić je, a następnie samemu „powalczyć” o korzystne rozstrzygnięcie… if you know what I mean 🙂

Zakłady na YouTube

YouTube kursy na zakłady u bukmachera – jak obstawiać?

Kursy na typy dotyczące YouTube wydają się bardzo atrakcyjne. Trzeba jednak oczywiście oddzielić ziarno od plewy i na niektóre zakłady patrzeć z przymrużeniem oka. Na przykład kurs 500 na usunięcie kanału Friz jest bardzo wysoki, natomiast prawdopodobieństwo takiego obrotu wydarzeń jest niemal zerowe.

zakłady na YouTube

Warto pomyśleć, które zakłady na YouTube mają największe szanse powodzenia. Analizując kursy na zakłady warto posłużyć się dostępnymi w internecie narzędziami lub stronami prezentującymi dane statystyczne na temat YouTube.

kursy na typy

Pomocne powinny okazać się chociażby Socialblade.com lub też największy polski portal informacyjny o YouTube – Apynews.pl. Należy również uwzględnić porę roku i zbliżający się okres przedświąteczny. Długie zimowe wieczory sprawiają, że część internautów może poświęcić na YouTube nieco więcej czasu niż w miesiącach letnich. Twórcy z pewnością szykują również coś specjalnego na okres świąteczny oraz przedświąteczny. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, przy odrobinie szczęścia zakłady na YouTube mogą okazać się bardzo opłacalne.

Odbierz bonus 20 zł bez depozytu w LV BET!
Zarejestruj się -> KLIK!