Serwis YouTube jest w naszych czasach niezwykle popularny, a dla wielu osób stanowi niezastąpione źródło rozrywki. Śledzisz codzienne produkcje Ekipy Friza i jesteś na bieżąco z kolejnymi grubymi akcjami Lorda Kruszwila? Z pewnością zainteresuje Cię oferta bukmachera LV Bet, który proponuje graczom… Zakłady na YouTube! Kursy na typy dotyczą przeróżnych youtubowych zagadnień i wydaje się, że „złowienie” opłacalnych zakładów nie powinno stanowić większego problemu. Od teraz możesz z dumą oświadczyć, że wcale nie oglądasz głupich filmików w internecie. Po prostu zajmujesz się poszukiwaniem dogodnych okazji inwestycyjnych… 😉

? Odbierz 20 PLN w prezencie

➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”

zakłady na YouTube


Zakłady na YouTube u bukmachera LV Bet

Po sukcesie jakim okazały się zakłady na Fame MMA, bukmacher LV Bet poszedł o krok dalej. Od teraz w jego ofercie dostępne są „youtube specials”, które pozwalają na obstawianie wydarzeń związanych z kanałami najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Czy zakłady na YouTube to dobry pomysł? Ilość osób odwiedzających serwis jest obecnie na tyle duża, że z pewnością znajdą się również chętni na związane z tym tematem zakłady bukmacherskie. YouTube jest platformą bardzo dynamiczną – suby, łapki, banowane filmy i kanały, dramy między twórcami…ciągle coś się dzieje. Wiedza na temat youtuberów i całej platformy jest wśród młodego pokolenia tak duża, że zakłady na YouTube były tylko kwestią czasu. Kursy na typy są naprawdę interesujące, dlatego warto zapoznać się z tym, co przygotował dla nas LV Bet. Czy obstawianie YouTube stanie się nową modą?

zakłady na YouTube


Zakłady na YouTube – kod bonusowy na 20 PLN

Jeśli chcesz sprawdzić jak działają zakłady na YouTube, możesz skorzystać z darmowego zakładu 20 PLN. Wystarczy zarejestrować się z linku promocyjnego Typerii wpisując kod bonusowy TYPERIA i zweryfikować swoje konto. Następnie należy wysłać e-mail na adres [email protected], wpisując w tytule Bonus bez Depozytu.

?Odbierz prezent 20 PLN

➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

zakłady na YouTube 0 zł 20 zł za darmo na start
kursy na typy 1500 zł bonus od wpłaty
Obstawianie YouTube 0 zł 300 zł bonus na sporty wirtualne

kursy na typy


Zakłady na YouTube – wpłać 50 zł, a graj za…120 zł!

Jeśli zakłady na YouTube wydają Ci się strzałem w dziesiątkę, możesz zainwestować w nie więcej niż tylko bonusowe 20 PLN od Typerii. Przy wpłacie min. 50 PLN, bukmacher LV Bet da Ci drugie tyle w formie bonusu! Na przykład: wpłacając 50 PLN będziesz mógł zagrać za okrągłe 100 PLN. Dodając do tego darmowy zakład 20 PLN (pamiętaj, aby wpisać kod bonusowy TYPERIA) za rejestrację z linku promocyjnego Typerii, zakłady na YouTube będziesz mógł postawić aż za 120 PLN – przy wpłacie zaledwie 50 PLN.

Zakłady na YouTube


Obstawianie YouTube – kursy na typy

Oferta na YouTube jaką przygotował bukmacher LV Bet jest imponująca. Obecnie wystawione są kursy na typy dotyczące 30 kanałów. Łączne na stronie LV Bet możemy znaleźć zakłady na YouTube w liczbie ponad 100! Ilość subskrypcji, wyświetleń i filmów w danym miesiącu, to tylko niektóre z nich…

YouTube kursy na typy

Możemy typować nawet to, czy dany kanał zostanie zbanowany lub czy konkretny youtuber z jakiegoś powodu nie pojawi się w najbliższych filmach!

kursy na typy Oprócz tego dostępna jest cała gama zakładów na YouTube związanych z charakterystyczną dla danego kanału tematyką. Przeglądając niektóre z nich możemy dojść do prostego wniosku – istne szaleństwo! Obstawianie YouTube w LV Bet może mieć spore konsekwencje zarówno dla widzów jak i youtuberów. Wystarczy skrzyknąć się w „parę” osób, znaleźć ciekawe kursy na typy, postawić je, a następnie samemu „powalczyć” o korzystne rozstrzygnięcie… if you know what I mean 🙂 Zapraszamy do naszej grupy Typeria – zbliżamy się do 2 tysięcy użytkowników! Może wspólnymi siłami uda nam się wpłynąć na wyniki YouTuberów? Pełną ofertę zakładów znajdziesz TUTAJ

Zakłady na YouTube

YouTube kursy na zakłady u bukmachera – jak obstawiać?

Kursy na typy dotyczące YouTube wydają się bardzo atrakcyjne. Trzeba jednak oczywiście oddzielić ziarno od plewy i na niektóre zakłady patrzeć z przymrużeniem oka. Na przykład kurs 500 na usunięcie kanału Friz jest bardzo wysoki, natomiast prawdopodobieństwo takiego obrotu wydarzeń jest niemal zerowe.

zakłady na YouTube

Warto pomyśleć, które zakłady na YouTube mają największe szanse powodzenia. Analizując kursy na zakłady warto posłużyć się dostępnymi w internecie narzędziami lub stronami prezentującymi dane statystyczne na temat YouTube.

kursy na typy

Pomocne powinny okazać się chociażby Socialblade.com lub też największy polski portal informacyjny o YouTube – Apynews.pl. Należy również uwzględnić porę roku i zbliżający się okres przedświąteczny. Długie zimowe wieczory sprawiają, że część internautów może poświęcić na YouTube nieco więcej czasu niż w miesiącach letnich. Twórcy z pewnością szykują również coś specjalnego na okres świąteczny oraz przedświąteczny. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, przy odrobinie szczęścia zakłady na YouTube mogą okazać się bardzo opłacalne.

? Odbierz darmowy bonus

kursy na typy użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”