Szumowski straci posadę?

Jeszcze na początku kwietnia traktowany niczym bohater narodowy i superman, który na własnych barkach dźwiga pogrążający się w pandemii kraj. Wiszące nad zdrowiem Polaków czarne chmury nieco się przerzedziły, jednak zawisły nad głową ministra zdrowia. Bukmacher Betfan oferuje swoim klientom zakłady na to, czy polityk wytrwa na swoim stanowisku do końca września.

Łukasz Szumowski, bo o nim oczywiście mowa, stał się jedną z najbardziej krytykowanych postaci polskiej sceny politycznej. Zakup maseczek przez Ministerstwo Zdrowia od znajomego rodziny Szumowskich, czyli słynna „afera maseczkowa”, okazał się być jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

O Szumowskim mówi się coraz więcej i to głównie w negatywnym kontekście. Zamieszanie związane z jego oświadczeniem majątkowym, interesami z oszustem Danielem O., czy też fakt otrzymania przez spółkę brata Szumowskiego 140 milionów złotych od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju sprawiły, że atmosfera wokół polityka stała się bardzo napięta.

Możemy jedynie domniemywać, czy nagłe problemy Szumowskiego nie są spowodowane odbywającą się w tle walką polityczną, jednak wiele doniesień sugeruje, że faktycznie może mieć on trochę „za uszami”. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, politycy PIS robią grunt pod odejście Szumowskiego. Oficjalną przyczyną zmiany ma być konieczność powrotu ministra do czynnej praktyki lekarskiej, by nie nie wygasły jego uprawnienia. 

W związku z powyższym oraz możliwą rekonstrukcją rządu warto zastanowić się, jaka będzie przyszłość Szumowskiego. Czy odejdzie on ze swojego stanowiska, a cała nagromadzona wokół niego negatywna atmosfera po cichu „wyparuje”? Pewne jest jedno – garda ministra nie jest już tak szczelna, jak jeszcze kilka tygodni temu. W Betfan możecie obstawić, czy dymisja ministra Łukasza Szumowskiego stanie się faktem do 30.09.2020 roku?

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️


ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji.
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać obrotu i można od razu wypłacić zwrócone środki! W przypadku wygranej również można ją od razu wypłacić.
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza).

Dołącz do Grupy Typeria