Transfer Cisse do Ligue 1? Są kursy!

– Prześladuje mnie bariera stu bramek. Chcę je zdobyć, jestem gotów grać nawet za darmo. Potrzebuję tylko dwóch, trzech miesięcy, by osiągnąć ten cel. Na razie nie prowadzę zaawansowanych rozmów z żadnym klubem, ale mam nadzieję, że to się zmieni  – stwierdził niedawno Djibril Cisse, który chce powrócić z emerytury, by dobić do stu goli strzelonych w Ligue 1. Czy Francuz spełni swoje marzenie? Możesz obstawić to u nowego legalnego bukmachera BETFAN. Odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Brakująca czwórka

96 goli. Tyle udało mu się strzelić w Ligue 1, ale nie chce na tym poprzestać. Mimo, że już od dłuższego czasu 41-krotny reprezentant Francji nie gra profesjonalnie w piłkę, jest przekonany, że dałby radę strzelić jeszcze te cztery gole we francuskiej ekstraklasie. Choć szybkość i sprawność już nie ta, z pewnością przemawia za nim doświadczenie. Zawodnik, który niebawem skończy 39 lat grał m.in. dla Liverpoolu, Olympique Marsylia, Panathinaikosu Ateny, AJ Auxerre, czy Sunderlandu.

Tylko czy jakiś klub z Ligue 1 zdecyduje się go zatrudnić? Wydaje się, że dla zespołów z dolnych rejonów tabeli, pozyskanie Cisse mogłoby być ciekawym zabiegiem marketingowym. Zwłaszcza, jeśli Francuz faktycznie mógłby grać za darmo lub tylko za symboliczną stawkę. Po drugie – umiejętności czysto piłkarskie i instynkt strzelecki to coś, czego nie można temu napastnikowi odmówić. Kto wie, czy po rzetelnym przepracowaniu okresu przygotowawczego nie byłby jeszcze w stanie pograć na niezłym poziomie.

Analitycy Betfan są dość sceptycznie nastawieni do idei „odkurzania” piłkarskiego emeryta i zatrudniania go w Ligue 1. W związku z tym kurs na transfer Cisse do Ligue 1 przed startem sezonu 2020/2021 wynosi aż 4,50! Były napastnik „Tricolores” jest przecież po 2 ciężkich kontuzjach (fatalne otwarte złamania nogi), ponadto ostatni raz na boisku widziany był ponad 1,5 roku temu, kiedy to dla beniaminka 3. ligi szwajcarskiej strzelił w 29 meczach aż 24 gole. Czy któryś klub zdecydowałby się na tak szalony transfer?

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

?Dołącz do Grupy Typeria?