Dreamhack Masters 2020: nie zwalniamy tempa

Ostatnie trzy wygrane kupony z rzędu z CS GO dały nam jak na razie ponad 620 złotych czystego zysku. We wtorek zawalczymy o kolejne pieniądze i podtrzymanie tej dobrej passy. Czy uda się dobić do okrągłego tysiąca, albo dwóch? Tego przekonamy się już niebawem, więc może dołączycie do naszej facebookowej grupy Typeria i pokibicujecie razem z nami? 🙂 Tymczasem zapraszam Was na zapowiedź i analizę spotkań 100 Thieves – GenG oraz Alternate Attax – Endpoint. Podpowiem Wam jakie typy bukmacherskie na te mecze wybrać i przedstawię kursy oferowane przez bukmacherów, a także proponowane typy dnia z CS GO. Warto postawić ten kupon u nowego bukmachera BETFAN i odebrać prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

100 Thieves – Gen.G typy esport

Równy miesiąc temu te dwie drużyny grały ze sobą podczas rozgrywek ESL: Road to Rio. Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem Gen.G, którzy nie stracili wtedy nawet mapy, obie wygrali tym samym wynikiem 16-10. Spodziewam się powtórki z rozrywki, jako że Gen.G to wciąż bardzo nowy zespół i czas zwyczajnie gra na ich korzyść, z każdym dniem stają się coraz bardziej zgrani. Zwłaszcza gdy ich dzisiejsi przeciwnicy, dopiero co stracili swojego trenera, nie zostawiając zastępcy zbyt wiele czasy na wdrożenie swojej wizji Counter Strike’a.

Zwycięzcą ESL: Road to Rio zostało właśnie Gen.G, którzy w finale okazali się lepsi niż bardzo mocny zespół FURII. Nie wiem czemu więc bukmacherzy dalej faworyzują zespół australijski, szczególnie, że jako jedyni w tamtych rozgrywkach nie zdołali ukraść nawet jednej mapy od GenG. Ale jakby się temu bliżej przyjrzeć, to łatwiej będzie nam zrozumieć, czemu właśnie się tak stało. Wystarczy skupić się na mapach i samym procesie weto tamtego spotkania.

Overpass dla obu drużyn jest permabanem. GenG jednak ze względu na niższą pozycję w rankingu rozpoczyna proces banowania map. Banuje tym samym vertigo, co jest dość oczywistym wyborem, to najlepsza mapa Australijczyków. Co ważniejsze, stawia ich tym samym przed bardzo trudnym wyborem: czy banujemy overpassa, czy ryzykujemy i ignorujemy tę mapę? Gen G zdaje sobie z tego sprawę i przez ten miesiąc mogli specjalnie właśnie trenować tę mapę, żeby mieć kolejnego asa w rękawie. Tak czy siak Gen G kontroluje weto w 100%, a do tego aktualnie jest drużyną w dużo lepszej formie.

100 Thieves – Gen.G typy cs go

wygrana Gen.G, kurs 1.88

 

Alternate Attax – Endpoint esport typy

Rozgrywki ESEA MDL to zawsze bardzo wyrównane spotkania i tego oczekuję też w tym meczu. Zawodnicy obu zespołów grają chyba najlepszego csa w swoich karierach, są w absolutnym gazie. Jedni i drudzy dopiero co zakończyli swoją przygodę w turnieju Blast Rising 2020 przegrywając z HAVU, jedni w półfinale, drudzy dopiero w finale. Byli oni zresztą w tej samej grupie, ale i przed tym turniejem mieli już okazję ze sobą grać. Od 31 marca rozegrali łącznie między sobą aż 8 map.

Jak widać rywalizacja bardzo zacięta, dwukrotnie nawet doszło do dogrywki, tutaj będzie bardzo ciężko wskazać zwycięzce. Jest to kolejny mecz grupowy, a więc tak jak podczas Blast Rising, mamy system BO1, czyli gramy tylko jedną mapę. Spotkanie typowe 50/50 to i linię mamy domyślną, powyżej/poniżej 26.5 rund. Jak sami możecie zauważyć, 5 z tych ośmiu poprzednich to powyżej, raz było to 26. Jedna mapa rozgrywana to gwarancja zaciekłego pojedynku, będzie to wybór bardzo komfortowy dla każdej ze stron, zwłaszcza gdy ich pulę map się pokrywają.

Nuke, dust2, mirage i najprawdopodobniej train wypadają na samym początku. Inferno, overpass i vertigo, któraś z tych trzech map będzie tą decydującą. Znaczenia to wielkiego nie ma, Alternate Attax jak i Endpoint znają je wszystkie od podszewki. Scenariusz bardzo podobny do tego z dwóch spotkań Blast Rising 2020, gdzie padło raz inferno, raz vertigo i oba te mecze to zacięte pojedynki z dużą ilością rund. Z moich osobistych wrażeń, właśnie te dwie mapy są najbardziej wyrównane i najlepszym miejscem do stawiania „overów”.

Alternate Attax – Endpoint typy cs go:

powyżej 26.5 rund w meczu, kurs 1.86

⚠️Postaw za 100 zł bez ryzyka⚠️


ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria
po najlepsze typy CS GO!