Aktualna dyspozycja Legii jest bardzo nierówna i ciężko przewidzieć, które oblicze Wojskowych zobaczymy w niedzielnym spotkaniu. Typy bukmacherskie na mecz Cracovia – Legia zakładają, że zdarzyć może się w nim wszystko. Pasy w lutym wygrały na Łazienkowskiej po raz pierwszy od 68 lat. Czy w niedzielne popołudnie przełamią się również na własnym stadionie? Zapraszam na krótką zapowiedź meczu oraz proponowane typy dnia.

?Odbierz 20 PLN od LV Bet

 

Cracovia – Legia typy bukmacherskie

Kursy jakie wystawił na to spotkanie bukmacher LV Bet, to 2.95 na Cracovię i 2,65 na Legię. Czeka nas więc typowy mecz Ekstraklasy – kompletny brak faworyta i żaden scenariusz nie powinien być wielką niespodzianką. Zakłady na zwycięzcę tego spotkania w formacie 1X2, ciężko uznać za niedzielne typy dnia. Zamiast nich, warto wybrać inne propozycje dostępne w ofercie legalnego bukmachera LV Bet.

Wojskowi najpierw pewnie wygrywają z nieobliczalnym Rakowem, innym razem niemiłosiernie męczą się i przegrywają ze słabiutką Wisłą Płock. W wynikach Legii trudno doszukać się jakiejkolwiek logiki i obawiam się, że „nie ogarnia” ich również sam trener Vuković. Brak stabilności, powtarzalności i wiecznie falująca forma Warszawian, to jakby cała nasza Ekstraklasa w pigułce. Typy bukmacherskie na mecz z Cracovią zakładają, że czeka nas wyrównane starcie, a bramki powinny padać w nim z obu stron. Legia zachowała tylko 1 czyste konto w 11 ostatnich ligowych delegacjach, a „Craxa” strzelała w tym sezonie w każdym meczu.

TYP: obie strzelą✅
KURS: 1,73
STAWKA: 6/10
? Freebet 20 PLN w LV Bet

Potencjał Pasów i niepewna postawa Legii, to recepta na bramki. W tym spotkaniu wszelkie typy bukmacherskie na zwycięzcę 1X2 są czystą loterią. Ciężko na tym etapie rozgrywek cokolwiek przewidywać, ale warto podkreślić mały fenomen jaki wytworzył się w Cracovii. Michał Probierz prowadzi ten zespół już 3 kolejny sezon, co biorąc pod uwagę realia naszej ligi jest czymś naprawdę niezwykłym. Czyżby była to recepta na sukces?

Cracovia – Legia przewidywane składy:

Cracovia: Peskovic – Rapa, Dytiatjew, Datkovic, Siplak, Lusiusz, Gol, Dimun, Wdowiak, Hanca, Lopez

Pogoń: Majecki – Stolarski, Jędrzejczyk, Lewczuk, Rocha, MArtins, Cafu, Luquinhas, Vesovic, Gvilia, Niezgoda.

?Odbierz 20 PLN od LV Bet
➡️ Dołącz do grupy TYPERIA