W półfinałowym meczu siatkarskich Mistrzostw Europy, Reprezentacja Polski uległa niespodziewanie Słowenii. Jakie typy bukmacherskie powinny okazać się opłacalne w meczu o 3 miejsce? Czy Biało-Czerwoni obronią honor i sięgną po brązowy medal? Zapraszam na zapowiedź meczu Polska – Francja oraz proponowane typy dnia wraz z krótkim uzasadnieniem.

Skorzystaj z promocji Betclic i darmowy zakład aż do 500 PLN bez ryzyka! Sprawdź zasady akcji promocyjnej —> TUTAJ.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 500 PLN bez ryzyka<<


Polska – Francja typy bukmacherskie

Nie tak wyobrażaliśmy sobie starcie naszych siatkarzy ze Słowenią. Sześć kolejnych zwycięstw po 3:0 i kolejni rywale niszczeni w drobny mak to coś, co bardzo zaostrzyło apetyty wszystkich kibiców. Biało-Czerwoni wyglądali na ekipę, której wręcz nie da się zatrzymać. Hurraoptymizm wziął jednak górę nad zdrowym rozsądkiem, a huk pękającego balonika oczekiwań słyszalny był w całym kraju. Błędy, nieporadzenie sobie z presją, irytujący swoimi zagraniami Wilfredo Leon – przyczyn naszej porażki można znaleźć aż nadto. Moim zdaniem zawiodła przede wszystkim sfera mentalna. Czy typy bukmacherskie na mecz o brązowy medal powinny zakładać, że podopieczni Vitala Heynena oczyszczą głowy i pozbierają się po sensacyjnej porażce?

Francja uważana była za zdecydowanego faworyta półfinału i jednego z kandydatów do złota. Trójkolorowi – tak jak Polacy – bardzo mocno zawiedli. Ngapeth i spółka również nie znieśli presji i dali zdominować się prącym na przód Serbom. Czeka nas więc pojedynek dwóch zespołów zranionych, podłamanych i być może trochę zniechęconych. Mecz o 3 miejsce nie jest tym o czym marzyły przed turniejem obie reprezentacje i mogą go traktować bardziej jako karę niż nagrodę pocieszenia.

Mimo wszystko, to Francuzi pokazali się w swoim półfinale z lepszej strony.  Byli prawdopodobnie jeszcze większym faworytem meczu z Serbią, niż Polacy ze Słowenią, ale przynajmniej powalczyli i doprowadzili do tie-breaka. Piąta partia zaczęła się dość sensacyjnie, bowiem Serbowie objęli prowadzenie aż 7:1 i było właściwie „pozamiatane”.

Biorąc pod uwagę nieco uszczuplone morale obu drużyn oraz drzemiący w nich olbrzymi potencjał, czekające nas spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Ciężko przewidzieć, która z ekip lepiej poradzi sobie z ciosem jaki był mecz półfinałowy. Pewne jest jednak, że umiejętności obu drużyn są na dość zbliżonym poziomie i nie chce wierzyć się, by mecz ten mógł być jednostronny. Ostatnie 23 spotkania obu zespołów, to 12 wygranych Francuzów i 11 Polaków.  Siatkarskie typy dnia na sobotę zakładają, że do wyłonienia trzeciej drużyny kontynentu potrzebne będzie 4 lub 5 setów. Kurs na over 3,5 seta wynosi w Betclic 1,39. Nieco bardziej atrakcyjną propozycją wydaje się jednak zakład na powyżej 179,5 punktów w meczu z kursem 1,55.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 500 PLN bez ryzyka<<

➡️ Dołącz do grupy TYPERIA