Pierwszy półfinał rosyjskiej Super Ligi kobiet przyniósł sensację na miarę zwycięstwa Aluronu z Zaksą. Eksperci zastanawiali się, czy skazana na porażkę Urałoczka ugra choć jednego seta w spotkaniu z silnym Dynamem Moskwa. Urałoczka nie ugrała seta – ugrała trzy sety i wróciła do Jekaterinburga „z tarczą”. Dziś spotkanie rewanżowe, które Moskwiczanki muszą wygrać, ażeby zachować szanse na awans. Zapowiedź i analiza tego spotkania oraz darmowe typy bukmacherskie tylko w Typerii.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel
URAŁOCZKA NTMK – DYNAMO MOSKWA
Superliga (RUS)
17.04.2019, 15:30
Typ: Dynamo -6,5 pkt
kurs: 1,9
stawka: 7/10 ✅ +6,3

 

Siatkówka Typy Dnia: Urałoczka NTMK – Dynamo Moskwa

Dynamo Moskwa od trzech lat króluje na parkietach rosyjskich i raczej nic nie wskazuje na to, żeby nastąpiła zmiana. Kadra zespołu zdecydowanie jakościowo odbiega od pozostałych zespołów żeńskiej Superligi. Na ataku gwiazda rosyjskiej siatkówki Natalia Goczarowa, która przez dwa sezony zdobywała tytuł MVP ligi rosyjskiej. Na rozegraniu doskonale znana z polskich hal Maja Ognjenovic, rozgrywająca reprezentacji Serbii. Za przyjęcie odpowiadają Czeszka Havelkowa i Rosjanka Szczerban. Środek bloku to dwie reprezentacyjne zawodniczki Rosji: Lubuszkina i Fietisova. Ten zespół przez cały sezon zasadniczy doznał zaledwie dwóch porażek, w tym jedną z Urałoczką.

Siatkówka Typy Dnia: Urałoczka NTMK – Dynamo Moskwa

Zaspół z Jekaterinburga jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich u naszych wschodnich sąsiadów, ponieważ zdobył 15 tytułów mistrza Rosji i 11 mistrza ZSRR. Lata świetności ma jednak za sobą, a obecnie największą gwiazdą zespołu jest trener Nikołaj Karpol uznawany za najlepszego trenera w historii siatkówki kobiecej. Czwarte miejsce po sezonie zasadniczym najlepiej odzwierciedla siłę Urałoczki, dlatego zwycięstwo w Moskwie w pierwszym spotkaniu półfinału play-off można uznać za sporą sensację.

Zespołowi Dynama po prostu ten mecz nie wyszedł i dzięki temu kursy na ich zwycięstwo w Jekaterinburgu znacznie podskoczyły. Dynamo nadal jest faworytem, więc należy wykorzystać prezent od bukmacherów. Granie czystej jedynki po kursie 1,5 opłacalne jest tylko w jakimś dublu, więc proponuję skorzystać z handicapu punktowego. Bardzo ciekawy kurs 1,9 za zwycięstwo Dynama co najmniej 7 punktami oferuje legalny bukmacher ETOTO. Dynamo ma nóż na gardle i nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO