Ostatnia kolejka kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020. Na mecz do słowackiej Trnavy przyjedzie reprezentacja Azerbejdżanu. Dla Słowacji to bardzo ważny występ, a Azerbejdżan gra już tylko o honor. Czy gospodarze dostaną szansę występu w Mistrzostwach Europy? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Słowacja – Azerbejdżan oraz proponowane typy dnia.

Ostatni dzień promocji! Rejestrując się w STS z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły TUTAJ 

? Odbierz 229 PLN


Słowacja – Azerbejdżan typy bukmacherskie

Słowacy znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji, bowiem wciąż mają szansę na awans z 2 miejsca, ale niestety nie wszystko zależy już tylko od nich. W grze o Euro wciąż liczą się jeszcze reprezentacje Walii i Węgier. Z całej trójki najcięższą drogę mają Słowacy, bo samo zwycięstwo z Azerbejdżanem nie gwarantuje im zajęcia 2 miejsca w grupie. Dla Słowacji bardzo ważnym pojedynkiem jest też starcie pomiędzy Walią i Węgrami. Najlepszym scenariuszem dla naszych południowych sąsiadów jest zwycięstwo z Azerbejdżanem i podział punktów w meczu Walia – Węgry. Dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań zdobędą wtedy 2. miejsce w grupie.

Faworytem spotkania jest oczywiście Słowacja i kursy na jej zwycięstwo z pewnością nikogo nie dziwią. Słowacy rozgrywają dobre eliminacje, a nieźle pokazali się nawet w przegranym dwumeczu z Chorwacją. Dodatkowo, na sam koniec kwalifikacji trafił im się „wdzięczny” rywal, który prawdopodobnie zakończy rozgrywki w grupie na ostatnim miejscu z tylko jednym punktem. Azerbejdżan to jedna z najsłabszych drużyn w Europie i nie sądzę, żeby w trudnym meczu wyjazdowym byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę. Jakie typy bukmacherskie z meczu Słowacja – Azerbejdżan warto wrzucić na kupon?

Wygrana Słowacji jest bardzo prawdopodobna. Myślę, że możemy tutaj zobaczyć niejedną bramkę, bowiem Hamsik i spółka nastawieni są bardzo ofensywnie. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną Słowacji 5-1. Spotkanie na stadionie w Trnavie przynajmniej w teorii powinno być dla niej jeszcze łatwiejsze. Proponowane typy dnia wskazują, że Słowacja wygra zhandicapem 0:1. Myślę, że taki scenariusz jest jak najbardziej realny. Bukmacher STS wycenił to zdarzenie na kurs 1,80.

Słowacja – Azerbejdżan przewidywane składy:

Słowacja: Dubravka – Hancko, Skriniar, Vavro, Pekarik – Hamsik, Lobotka, Kucka – Haraslin, Bozenik, Rusnak.

Azerbejdżan: Balayev – Pashaev, Mustafazada, Huseynov, Krivotsyuk – Qaravayev, Richard, Nazarov – Rahimov, Abdullayev, Sheydaev.

Ostatni dzień promocji! Rejestrując się w STS z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź szczegóły TUTAJ 

? Odbierz 229 PLN