ESL Road to Rio: Gramy dubla o 281 zł na CS:GO!

Czwartek to kolejny dzień zmagań drużyn w CS:GO. Stawka jest wysoka, na szali jest możliwość występu podczas najważniejszego turnieju w 2020 roku – majora w Rio De Janeiro. Drużyny powalczą tam o pulę 2 milionów dolarów! A my powalczymy razem z nimi, ale o powiększenie stanu naszych kont! W czwartek skupiamy się wyłącznie na rozgrywkach w Europie i regionie CIS. Jakie typy bukmacherskie wybrać na te mecze? Zapraszam na zapowiedź i analizę dwóch spotkań: Winstrike – Gambit Youngsters oraz North – Movistar Riders. Kursy oferowane przez bukmacherów, typy na e-sport, a także najlepsze typy dnia. Postaw te mecze u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Winstrike – Gambit typy CS:GO

Oba zespoły mają na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę. Jednak w tym meczu zdecydowanym faworytem jest dla mnie drużyna Winstrike, mająca w swoich szeregach prawdziwych weteranów sceny Counter Strike’a. Po dość burzliwym początku skład ten odkrył wreszcie jaki sposób wygrywać w CS:GO. Ostatnie dwa miesiące bardzo dobrze to obrazują, szczególnie passa 8 kolejnych zwycięstw i bilans 16-3 w mapach wygląda imponująco.

Niewiele gorzej prezentowali się zawodnicy Gambit Youngsters, którzy zdołali zaliczyć parę imponujących dokonań, ale cały czas cechuje ich brak systematyczności. To samo w sobie jest oczywiste, biorąc pod uwagę fakt, średnia wieku tego składu to mniej niż 19 lat, co zresztą wskazuje rzeczownik Youngsters, czyli młodzieniaszki. I właśnie w tym pojedynku decydującym czynnikiem będzie doświadczenie, w którym przeważa Winstrike. Dobre wyniki GY to zasługa jednostki – genialnego snajpera sh1ro, gdzie Winstrike to dobrze zgrany i wyważony kolektyw. To jest główna droga do zwycięstwa jeśli chodzi o typy e-sport.

Winstrike – Gambit Youngsters
e-sport typy:
wygrana Winstrike, kurs 1.70


North – Movistar Riders typy

Jakie typy bukmacherskie w tym spotkaniu wybrać? Tutaj sprawa wydaje mi się jasna – gramy wszystkie 3 mapy. Zespoły na bardzo zbliżonym poziomie, z mieszanymi wynikami, bazujące głównie na swoich 2-3 ulubionych mapach. Ewentualne weto wydaje się być dość oczywiste. Duńczycy banują Traina, Hiszpanie Dusta 2. Następnie drużyny wyciągają po swoim asie z rękawa, czyli kolejno, dla North Vertigo, dla Movister Riders Overpass. To wszystko układa się w bardzo ładną całość, bo akurat mocna mapa jednej drużyny, to bardzo niefortunna dla tej drugiej, czego odzwierciedleniem są statystyki. W tym miejscu nie ma co tracić więcej słów, wystarczy zerknąć na poniższy obrazek.

Jak widać jedni i drudzy nie lubią tego co akurat uwielbia ich przeciwnik. Overpass grany przez North tylko czterokrotnie i tylko jedna wygrana na koncie. Jeszcze gorzej idzie Movistar Riders na Vertigo, którzy nie odnieśli na tej mapie żadnego zwycięstwa, a ich najświeższy mecz to uwłaczająca przegrana 16 do 1. Spodziewam się więc „dżentelmeńskiej” umowy, gdzie obie drużyny godzą się na stan 1-1 w pojedynku i rozstrzygnięcie go dopiero na mapie trzeciej, decydującej.

North – Movistar Riders
e-sport typy:
powyżej 2,5 mapy, kurs 1.88

⚠️Zagraj bez ryzyka⚠️


ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)