Sobotnia oferta zakładów jest naprawdę szeroka. Na jakie zdarzenia warto zwrócić uwagę? Przedstawiamy propozycję naszego kuponu. Typy na nim umieszczone, choć nie posiadają wysokich kursów, wydają się naprawdę ciekawymi propozycjami. Sprawdźcie typy na dziś wraz z krótkim uzasadnieniem.

? ODBIERZ 20 PLN FREEBET

 

 

 

 

 

 

 

stawka: 6/10 ⛔6
kurs AKO: 2.31

 

 

18:30 Brighton – Burnley typy na dziś

Obie drużyny rozpoczęły 2019 rok w dość niespodziewany sposób. Spisujące się dotychczas nie najgorzej Brighton nie wygrało jeszcze ani jednego ligowego meczu, zaś szorujące po dnie tabeli Burnley nagle się odrodziło. The Clarets mają serię 6 kolejek bez porażki i znacznie poprawili swoje sytuację. Czy typy na dziś powinny zakładać kolejny świetny występ gości? Byłbym daleki od hurraoptymizmu. Brighton pomimo dość mizernej dyspozycji wciąż jest u siebie bardzo mocne i na własnym stadionie przegrywa tylko z największymi firmami.

W tym sezonie na Amex Stadium wygrywały tylko Liverpool, Chelsea i Tottenham. W związku z tym, najbezpieczniejsze typy bukmacherskie to w przypadku tego starcia zakłady na gole. Kurs na powyżej 1,5 trafienia w tym spotkaniu wynosi w Etoto 1.41. Mewy muszą się w końcu przebudzić, nie trafiły do siatki już w 3 kolejnych domowych spotkaniach, taka seria to dla tego zespołu prawdziwy ewenement. Najlepszy strzelec gospodarzy Glenn Murray ma dziś szanse na wyjątkową chwilę – zdobycie 100 ligowej bramki dla swojego klubu.

20:00 Amiens – Caen typy bukmacherskie

Amiens notuje ostatnio fatalny okres i przegrało 5 kolejnych spotkań. Sytuacja zespołu, w którym nie poradził sobie Rafał Kurzwa jest coraz gorsza. Czy w starciu z Caen powinniśmy upatrywać szansy na przełamanie, a nasze typy bukmacherskie skierować właśnie w stronę gospodarzy? Jedno jest pewne – Amiens zagra wreszcie domowy mecz z rywalem o zbliżonym poziomie umiejętności.
Warto zwrócić uwagę z jakimi zespołami przegrywały ostatnio w domu Jednorożce: Lyon, Lyon, PSG, Lyon, Monaco, Marsylia. To wiele tłumaczy. Uważam, że grając przeciwko przeciętnemu Caen gospodarze pokażą, że nie jest z nimi aż tak źle jak mogłaby sugerować tabela i „urwą” jakieś punkty. Wybieram bezpieczną opcję – Amiens strzeli gola z kursem 1.31.

20:45 Girona – Huesca typy

Girona przeżywa obecnie załamanie formy i notuje serię aż 5 porażek z rzędu. Tak jak w przypadku wyżej omawianego spotkania Amiens, warto zwrócić uwagę z jakimi zespołami przyszło się ostatnio mierzyć dzisiejszym gospodarzom. Betis, Real Madryt, Barcelona, Real Madryt, Eibar. Przeciwnicy byli niezwykle wymagający, jestem więc w stanie zaryzykować stwierdzenie, że porażki w przynajmniej 4 z tych spotkań były niejako „wliczone w koszta”. W meczu z ostatnią w tabeli Huescą nie będzie już żadnej taryfy ulgowej i liczyć będzie się tylko zwycięstwo.

Girona pokazała w tym sezonie, że na własnym stadionie przeciwstawić się jej mogą tyko najwięksi. Typy zakładające, że gospodarze nie przegrają dzisiejszego starcia powinny okazać się dobrym wyborem. Wynik inny niż zwycięstwo Girony lub remis będzie dla mnie sporą niespodzianką, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę pewne braki kadrowe po stronie zespołu gospodarzy. Kurs na 1X wynosi w Etoto 1.25.

? ODBIERZ 20 PLN FREEBET

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.