UFC 249 typy proponowane przez Pudziana!

Już w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się pierwsze naprawdę wielkie wydarzenie na żywo po długiej przerwie. Mowa oczywiście o UFC 249. Organizatorzy zapewniają, że to będzie jedna z najlepszych gal w historii. Możemy spodziewać się sporych emocji i wysokiej oglądalności. Typy na UFC 249 możecie obstawiać w Betfan. Odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Karta walk zachęca do tego, by w sobotę wieczorem usiąść przed telewizorem i przez całą noc oglądać pojedynki mieszanych sztuk walki. Z podobnego założenia wyszedł ojciec polskiego freak-fightingu i twarz bukmachera Betfan – Mariusz Pudzianowski. Jakie typy bukmacherskie proponuje były strongman na UFC 249? Sprawdźcie przewidywania Pudziana na każdą z walk nadchodzącej gali. Kliknięcie na daną walkę spowoduje przeniesienie do strony, na której znajdziecie oferowane na nią zakłady i kursy.

UFC 249 typy bukmacherskie Pudziana

Grając na typy „Pudziana” za przysłowiową „dyszkę” można zgarnąć 1305.10 zł. A jeżeli wolelibyście wstać np. na ostatnie pięć walk i przy okazji je obstawić, to zdradzimy Wam, że inwestując „stówkę” w typy „Pudziana” moglibyście zainkasować 1035 zł.

Warto jednak pamiętać, że Mariusz Pudzianowski jest tylko (i aż!) zawodnikiem, a jego predykcje mogą okazać się kompletnie niecelne. Typy Pudziana na UFC 249 warto więc potraktować w kategoriach ciekawostki. Inwestowanie w nie pokaźnych kwot byłoby naszym zdaniem lekko nierozsądne – tak długie „taśmy” mają bardzo niskie szanse powodzenia i warto o tym pamiętać.

 100 ZŁ BEZ RYZYKA na UFC 249:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)