Fame MMA 13  – kursy, karta walk, typy bukmacherskie.

Gdzie obstawiać Fame MMA 13? Wyłączność na zakłady dotyczące Fame MMA 13 posiada Betclic. Strona ta znajduje się na oficjalnej liście legalnych, licencjonowanych bukmacherów i jest w pełni bezpieczna. Rejestrując się tam z kodem promocyjnym TYPERIAPL otrzymujecie zwrot stawki do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon! W poniższej zapowiedzi możecie sprawdzić jak prezentują się kursy na zakłady i karta walk Fame MMA 13, a także jakie typy bukmacherskie warto wziąć pod uwagę obstawiając galę, która odbędzie się 26 marca.

Odbierz freebet 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

_________________________________________

Zwrot kasy do 200 zł za nietrafione typy na Fame MMA 13!

Zakłady na Fame MMA 13 oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz znaleźć kursy na walki i legalnie postawić typy na nadchodzącą galę. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie obstawiać Fame MMA 13, to śpieszę z informacją, że… nie masz żadnego wyboru. Możesz zrobić to jedynie u bukmachera Betclic. Jak odebrać ekskluzywny prezent powitalny dla czytelników Typerii i mieć zwrot aż do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon na Fame MMA 13?

  1. Przejdź do rejestracji korzystając ze specjalnego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu otrzymasz zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon!
  3. Zweryfikuj swoje konto przed dokonaniem wpłaty
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł)
  5. Postaw dowolny, pierwszy kupon
  6. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną. Jeśli kupon będzie przegrany, masz zwrot stawki do 200 zł w postaci freebetu!
  7. Przed wypłatą freebet wystarczy postawić 1 raz po kursie łącznym kupon min. 2.14…i to wszystko! Kasa jest gotowa do wypłaty – bez obrotu!

fame mma 13 kursy

_________________________________________

FAME MMA 13 – karta walk

Karta walk Fame MMA 13 zawiera 9 pozycji, w tym jedno starcie kobiet. Czekają nas występy prawdziwych legend organizacji, takich jak Polak, Ferrari, Malczyński, czy też Linkiewicz. Tysiące fanów z pewnością nie może doczekać się również debiutów The Nitrozyniaka i Roberta Pasuta. Czy przygotowane przez włodarzy zestawienia w pełni usatysfakcjonują internautów? Niedawne gale Prime MMA Show i High League zawiesiły poprzeczkę dość wysoko, dlatego były co do tego pewne wątpliwości.

Pierwsza konferencja przed Fame MMA 13 pokazała jednak, że temperatura niektórych starć jest na tyle wysoka, że w miesiącu poprzedzającym galę z pewnością nie zabraknie emocji. Wszyscy koneserzy „dymów” powinni być więc ukontentowani. Wiecie już gdzie obstawiać typy na Fame MMA 13 i w jaki sposób odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla naszych czytelników, a poniżej przedstawiam Wam jak prezentuje się pełna karta walk Fame MMA 13. W dalszej części tekstu możecie sprawdzić kursy bukmacherskie, a także dowiedzieć się, na które typy warto zwrócić uwagę tworząc kupon na nadchodzącą galę.

Patryk „Patrykos” Domke – Jakub „Kuba Post” Postaremczuk
Rafał „Takefun” Górniak – Mariusz „Hejter” Słoński(K1)
Piotr „Szeli” Szeliga – Gabriel „Arab” Al-Sulwi (K1)
Paweł „Ponczek” Sikora – Dawid Malczyński
Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Paweł „Popek” Mikołajuw – Norman „Stormin” Parke
Sergiusz „Nitro” Górski – Paweł „Unboxall” Smektalski (K1, małe rękawice)
Jakub „Japczan” Piotrowicz – Robert Pasut
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Adrian „Polak” Polański (1 runda bez limitu czasowego)

FAME MMA 13 – kursy bukmacherskie

Kilka godzin po zakończeniu I konferencji przed Fame MMA 13 możemy dostrzec, że kursy bukmacherskie na większość walk są dość wyrównane. Oczywiście w przypadku niektórych par już teraz widoczni są wyraźni faworyci, jednak dysproporcje kursowe nie są aż tak gigantyczne, jak miało to miejsce w przypadku kilku pojedynków odbywających się na niedawnej gali Prime MMA Show.

Wydaje się, że tylko w 2 z 9 starć możemy mówić o ewidentnych underdogach, a mam tutaj na myśli Kubę Posta i Popka, choć zwycięstwa ich rywali i tak nie mogą być nazywane stuprocentowymi pewniakami. W pozostałych parach szanse na zwycięstwo rozkładają się niemal po równo i jakikolwiek rezultat z pewnością nie mógłby być nazwany wielką niespodzianka. Jestem w stanie wyobrazić sobie wygrane Pasuta (3.00), Unboxalla (2.10), Linkiewicz (2.10) i innych, dlatego typowanie Fame MMA 13 z pewnością nie będzie należało do najprostszych.

fame mma 13 kursy


FAME MMA 13 typy bukmacherskie 

W nadchodzących godzinach i dniach kursy bukmacherskie zmieniać będą się zapewne bardzo dynamicznie, bowiem w większości przypadków informacje o formie zawodników, a także ich przygotowaniach dopiero ujrzą światło dzienne. Karta walk Fame MMA 13 nie kryje aż tak wielkich niewiadomych jak ta, którą uraczyło nas Prime MMA Show, jednak niemal wszystkie starcia wydają się niezwykle wyrównane, a przez to bardzo trudne do typowania. Poniżej znajdziecie symboliczne parę zdań o każdym pojedynku i szybkie przemyślenia na gorąco po konferencji i opublikowaniu kursów na stronie Betclic. Szczegółowe analizy i konkretne typy na poszczególne walki znajdziecie w dniach poprzedzających galę w dziale Fame MMA.

Patrykos – Kuba Post kursy i typy

Kumpel Boxdela i pracownik organizacji Fame odpowiadający za kanał Fame News poszukuje swojego pierwszego zwycięstwa. Pozostający od wielu miesięcy w treningu Patrykos jest zdecydowanym faworytem i najprawdopodobniej wygra walkę z Kubą Postem, bo traktuje MMA śmiertelnie poważnie, jednak kurs zaledwie 1.25 nieco odrzuca od zakładów na „Rudego z Fame”. Pamiętajmy przecież, że Kuba Post był równie wielkim underdogiem w swoim debiucie na Fame MMA 9, a mimo tego zdołał odnieść wygraną nad faworyzowanym Vandalem. W tym przypadku niespodzianka jest naprawdę mało realna, jednak kursy rzędu 1.20 są w przypadku gal freak-fightowych zdecydowanie nie do gry.

Zapowiedź walki Patrykos – Kuba Post

Takefun – Hejter kursy i typy

Walka odbędzie się na zasadach K1, a więc odpada największy atut Hejtera w postaci parteru. Idealnie wyrównane kursy – po 1.82. Z wywiadów przeprowadzonych po pierwszej konferencji można wywnioskować, że Takefun posiada całkiem niezły poziom umiejętności stójkowych i nie jest w tym temacie zupełnie zielony, dlatego kto wie, czy to nie jego należałoby uznać za cichego faworyta tego pojedynku. Doświadczenie Hejtera w różnego rodzaju mniejszych i większych bitkach może jednak zaprocentować, dlatego na dzień dzisiejszy szanse rozkładają się tutaj raczej po równo.

Zapowiedź walki Takefun – Hejter

Szeliga – Arab kursy i typy

Walka odbędzie się na zasadach K1, a więc Arab ponownie nie będzie korzystać ze swojej ulubionej płaszczyzny. Pomimo przewagi warunków fizycznych Szeligi, to Al-Sulwi posiada większe doświadczenie, technikę i umiejętności stójkowe, dlatego kursy na to starcie są wystawione w miarę prawidłowo. Trzeba natomiast pamiętać, że Szeliga posiada atut, którego z pewnością nie ma Arab, a mowa tu oczywiście o nokautującym uderzeniu. Myślę jednak, że zasady K1 minimalnie faworyzują Araba, który po przyjęciu ewentualnego „lucky puncha” będzie miał blisko 10 sekund na dojście do siebie. Na przestrzeni całego pojedynku Gabriel ma spore szanse na wypunktowanie i zamęczenie swojego dość surowego technicznie rywala.

Ponczek – Malczyński kursy i typy

Malczyński w swojej ostatniej walce wybrał najgorszą możliwą taktykę w postaci chaotycznego ataku i pójścia na wymianę ciosów. Tym razem Dawid nie powinien drugi raz popełnić tego samego błędu. „Bocian” zapewne powróci do sprawdzonego gameplanu i wykorzysta swój główny atut w postaci zasięgu nóg i rąk, pozwalającego walczyć na dystans i kontrolować przebieg pojedynku. Ponczek dobrze zaprezentował się w swoim debiucie, jednak jego przeciwnikiem był przecież inny debiutant (Patrykos). Doświadczenie Malczyńskiego powinno zrobić swoje, dlatego można uznać, że kursy lekko faworyzujące Dawida dobrze oddają szanse obu zawodników, natomiast kwestia zwycięstwa w tym pojedynku wydaje się otwarta.

Way of Blonde – Linkiewicz kursy i typy

Linkiewicz wraca do klatki i w końcu dostaje rywalkę, która stanowi dla niej realne wyzwanie. Czy dłuższy staż treningowy Way of Blonde pozwoli jej na zwycięstwo? Wydaje się, że Brzuszczyńska posiada więcej naturalnego drygu do sportów walki. Z drugiej strony, już kilkanaście miesięcy regularnych treningów Linkiewicz, a także jej przewaga warunków fizycznych mogą sprawić, że dostaniemy naprawdę wyrównaną walkę, na całkiem niezłym (jak na freaki) poziomie sportowym. Sądzę natomiast, że kursy słusznie faworyzują Way of Blonde. Oo walkach z rywalkami pokroju Zusje, Martirenti, czy też mocno „przehajpowanej” 35-letniej Kamiszki, Linkimaster stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem.

Popek – Norman Parke kursy i typy

Norman Parke jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a kurs 1.42 wydaje się wystarczająco atrakcyjny, by już teraz dorzucić go do jakiegoś „rozgrzewkowego” dubla na Fame MMA 13. Przewaga kilogramów Popka raczej nie powinna mieć tutaj kluczowego znaczenia, bowiem „Król Albanii” mierzyć będzie się z zawodowcem. Szybkim, sprawnym, silnym, świetnym technicznie i kondycyjnie. Nie można również zapomnieć o wydolności Popka, a w zasadzie jej braku. Jest niemal pewne, że Mikołajow „spuchnie” bardzo szybko i jeśli nie wykorzysta swojej masy i siły w początkowej fazie pojedynku, to jego i tak iluzoryczne szanse na triumf spadną do zera.

Zapowiedź walki Popek – Parke

Nitro – Unboxall kursy i typy

Walka odbędzie się na zasadach K1, ale zawodnicy będą mieli do dyspozycji małe rękawice. Takie reguły z pewnością dodadzą pojedynkowi dodatkowego smaczku. Nie da się ukryć, że starcie Nitrozyniak – Unboxall, to dość kontrowersyjny wybór na main event Fame MMA 13, ale miejmy nadzieję, że obaj panowie pozytywnie zaskoczą. Warunki fizyczne i staż treningowy twórców są niemal identyczne. Powinna zadecydować więc głowa, a mówiąc potocznie to, któremu mniej „siądzie psycha”. Czy scenariusz, w którym kolejna mocna internetowa osobowość zostaje boleśnie zweryfikowana przez oktagon MMA jest tutaj realny? Jeszcze jak!

Zapowiedź walki Nitro – Unboxall

Japczan – Pasut kursy i typy

Kusi kurs na Roberta Pasuta przygotowującego się do walki pod okiem Przemysława Szyszki. Jeden z twórców Abstrachuje TV i były król polskiego YouTube’a ma sporo do udowodnienia i jeszcze więcej do zyskania. Japczan w walce z Bonusem BGC na High League nie pokazał zbyt wiele, a gdyby „Łazarski Gladiator” nie przespał ostatniej rundy, to werdykt sędziów mógłby być zupełnie inny. Ze względu na większe doświadczenie, staż treningowy i warunki fizyczne nieco większe szanse należy dać w tej walce Japczanowi, jednak kursy na Pasuta są z pewnością tymi, nad którymi warto się głębiej zastanowić. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w tygodniach poprzedzających galę dość wyraźnie spadną, dlatego jeśli ktoś planuje ryzykowne typy na „Sutonatora”, to chyba właśnie teraz jest właściwy moment.

Zapowiedź walki Japczan – Pasut

Ferrari – Polak kursy i typy

Walka „do upadłego”, a więc 1 runda bez limitu czasowego. Po aferze na I konferencji Fame MMA 13 (wzajemne oskarżenia o donosicielstwo, gwałty, pedofilię) trudno powiedzieć, czy starcie w ogóle dojdzie do skutku. Trudno powiedzieć też, jak bardzo (i czy w ogóle?) niedzielna drama Polańskiego i Roślika była ustawiona. Jeśli panowie postępowali według wcześniej rozpisanego scenariusza, a przedstawienie było całkowitym „fejkiem”, to należą im się wielkie brawa za umiejętności aktorskie i realistyczne oddanie targających nimi emocji.

Zapowiedź i typy na Ferrari – Polak

Jakie typy wybrać na zwieńczenie trylogii Ferrari – Polak? Gdyby kursy na Adriana jeszcze nieco wzrosły, to zakłady na Polańskiego wydają się być niezłym wyjściem. W przypadku tego jegomościa wiemy przynajmniej a pewno, że ciężko i regularnie trenuje. Jeśli chodzi o Amadeusza, to w jego przypadku tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Miejmy na uwadze, że do momentu niespodziewanego nokautu w ich poprzednim pojedynku, to Polański prezentował wyższy poziom wyszkolenia i prowadził na punkty. Czy Amadeusz ma szanse na powtórzenie równie morderczego ciosu? Z pewnością tak, ale są one bardzo małe.

Odbierz freebet 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL