Gotowe Kupony: dubel na pierwszy dzień IEM Cologne!

To właśnie ten czas w roku! W czwartek, 7 lipca, po raz kolejny rozpoczynają się bowiem rozgrywki w Kolonii, czyli w Katedrze Counter Strike’a! Z tej okazji postaram się wrzucać każdego dnia jakiś kupon na spotkania z tego turnieju, a zabawę rozpoczniemy już dziś, grając dość odważny dubel. Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

ENCE – Vitality (16:00)

Drużyna pod wodzą Snappiego niecały miesiąc temu musiała uznać wyższość Vitality w ćwierćfinale rozgrywek BLAST Finals. Duńczyk sam przyznał, że zagrali wtedy fatalnie, co było głównie spowodowane brakiem czasu na przyzwoity trening. Wtedy dopiero co wrócili z Ameryki, gdzie przez tydzień zmuszeni byli do gry ze stand-inem. Spinx w Lizbonie już mógł zagrać, ale ewidentnie ta roszada wpłynęła negatywnie na chemię w drużynie. A i tak z Vitality przegrali nieznacznie. IEM Cologne to więc idealne miejsce na rewanż! Zawodnicy ENCE mogli bowiem solidniej się do tego turnieju przygotować (Roobet potraktowali po macoszemu, z czym się nawet nie kryli) i spokojnie przez dwa dni kwalifikacji do Kolonii analizować poczynania swoich czwartkowych rywali. Ci zaś do głównego turnieju dostali się rzutem na taśmę. Co tu dużo mówić – Vitality dalej wygląda przeraźliwie słabo. Nawet gracze Movistar Riders ograli ich jak dzieci! Wszystko wskazuje na to, że ENCE czeka równie łatwa przeprawa.

ENCE – Vitality typy:
ENCE wygra, kurs 1.55

Team Spirit – Team Liquid (19:30)

Tutaj troszkę polecę „na czuja”, bo niewiadomych jest tu co nie miara, ale czasem trzeba zaufać swojemu nosowi. A mam dziwne przeczucie, że Team Liquid zajdzie w Kolonii daleko, bardzo daleko. Być może to przez Yekindara, który tymczasowo zastępuje tutaj shoxa, ale mam wrażenie, że to jest właśnie ten zawodnik i ten impuls, którego tak bardzo potrzebował Team Liquid. Trio Yekindar-NAF-Elige to będzie prawdziwa zmora do zneutralizowania. Nitr0 i oSee po prostu muszą nie odstawać, a zwycięstwa przyjdą same. Zwłaszcza ten drugi będzie miał ułatwione zadanie pierwszego dnia, gdy na start zmierzy się ze Spirit. Rosjanie rozstali się z degsterem, a w jego miejsce zakontraktowali w0nderfula. Jest to dobry zawodnik, ale jeszcze jakże nieopierzony! Dla 17-latka będzie to bowiem pierwszy poważny turniej LAN! A IEM Cologne to nie jest zwykły turniej! No i Yekindar przecież bardzo dobrze zna nawyki swoich starych kolegów z regionu.

Spirit – Liquid typy:
Liquid wygra, kurs 1.90

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!