Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.84 na Premier League i Ligue 1!

Na pierwszy ogień derby Manchesteru i pojedynek „Obywateli” z „Czerwonymi Diabłami”. W drugiej konfrontacji Montpellier spróbuje przełamać słabą passę wyjazdową przeciwko Toulouse. Czy czeka nas niedziela pełna emocji? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Manchester City – Manchester United (15:00)

Typowy klasyk ligi angielskiej, który ekscytuje bez względu na formę obu drużyn. Manchester City ostatnio dominuje w Premier League i nie inaczej jest w tym sezonie. Różnica polega jednak na tym, że na środku ataku jest bramkostrzelny Erling Haaland, którego stać na spektakularne bramki. Czerwone Diabły fatalnie wystartowały, jednak ostatnie 4 kolejki to 4 zwycięstwa. Kibice gości cały czas czekają na przebudzenie Ronaldo, który być może przełamie się w niedzielnym hicie kolejki. Biorąc pod uwagę otoczkę derbową, spodziewam się typowego meczu walki z dużą ilością sytuacji. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to gol skazywanego na pożarcie Manchesteru United.

Manchester United – Manchester City typy:
gol gości, kurs 1.55

Boost na Man City!
1.35 –> 50.00
?

Toulouse – Montpellier (15:00)

O tej samej porze wystartuje także inne spotkanie, o zdecydowanie mniejszym prestiżu. Toulouse jest faworyzowana ze względu na sporą ilość kontuzji w szeregach gości. Montpellier to jednak ekipa z ogromnym potencjałem, która bardzo dobrze odnajdywała się przeciwko temu rywalowi w bezpośrednich konfrontacjach. Myślę że samo spotkanie nie będzie należało do najbardziej emocjonujących i raczej nie zobaczymy tutaj gradu bramek. Uzupełnieniem naszej analizy będzie wygrana lub remis gości z wysokim kursem 1.83.

Toulouse – Montpellier typy:
X2, kurs 1.83

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!