„Przegraliśmy bitwę, wojna trwa” – tak skomentował porażkę trener „wojskowych” Robert Prygiel po pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Plusligi, w którym Warta Zawiercie pokonała po pięciosetowym boju drużynę Czarnych. Teraz rywalizacja przenosi się do Radomia. Czy we własnej hali gospodarze przedłużą swoje szanse na awans do czwórki i pokonają rewelację sezonu? Zapowiedź spotkania, analiza oraz darmowe typy bukmacherskie tylko w Typerii.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
CERRAD CZARNI RADOM – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE
Plusliga
31.03.2019, 14:45
Typ: Czarni -1,5 seta
kurs: 2,28
stawka: 5/10 ✅ +6,4

 

Siatkówka Typy Dnia: Czarni Radom – Warta Zawiercie

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy rozgrywany w Zawierciu obfitował w wiele zwrotów akcji. Poziom zespołów był niezwykle wyrównany i o zwycięstwie decydowały detale. szala przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Z rywalizacji zwycięsko wyszli gospodarze, którzy popełnili mniej błędów własnych. Szczególnie zagrywka stała na bardzo wysokim poziomie – w całym meczu posłano aż 26 asów serwisowych, 14 Aluron i 12 Cerrad.

Po stronie Zawiercia brylował w tym elemencie sztuki siatkarskiej Alexandre Ferreira, który posłał aż siedem asów. Portugalczyk został wybrany MVP spotkania. Jaki wynik padnie w rewanżu? Typy bukmacherskie lekko faworyzują zespół gospodarzy, ponieważ niemałe znaczenie ma specyfika hali w Radomiu. Ja również proponuję jako darmowe typy na dziś zagrać w stronę Czarnych Radom.

Siatkarskie Typy Dnia: Czarni Radom – Warta Zawiercie

W pierwszym spotkaniu Radomianie przede wszystkim słabiej spisywali się w ataku i to zarówno atakujący (Filip) jak i para przyjmujących (Żalinki, Fornal). Zdecydowanie lepiej od swoich rywali zagrała natomiast para środkowych (Pajenk, Huber), zarówno w bloku jak i w ataku. Przyjęcie piłki było na bardzo zbliżonym poziomie. W spotkaniu rewanżowym drużynie Zawiercia zabraknie tego „siódmego zawodnika”, czyli wspaniałego, żywiołowego dopingu, jaki tworzą najlepsi kibice Plusligi.

Zwycięstwo Radomian w jaskini lwa było na wyciągnięcie ręki, ponieważ prowadzili w setach 2-1. Tym bardziej rozgoryczenie po spotkaniu jest bardzo duże. Postawa zespołu Aluronu Virtu Warty Zawiercie w tym sezonie wzbudza wielki szacunek bo już awans do najlepszej szóstki to wielki i niespodziewany sukces. Cel został osiągnięty, lecz czy wystarczy umiejętności sił i ambicji ażeby pokonać Cerrad? Moim zdaniem nie, dlatego jako darmowe typy na dziś polecam zagrać handicap na zwycięstwo drużyny gospodarzy. Najlepszy kurs na to zdarzenie oferuje legalny bukmacher ETOTO.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO